wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca TMT sery

Wiem ze byl wczoraj ten temat ale chciałbym sie dowiedziec czegos wiecej.Czy ktos ostatnio pracował tam na produkcji jaka płaca,atmosfera pracy,czy warto??

zycie to ciagła walka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

lepiej lezyc w domu i nic nie robic sami przyjda i dadza wielmoznemu panu .czy warto? 9ciekawe jak z twoja atmosfera jest w ludziach tak tym sie przejeles

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

Na trzy zmiany za tysiaka na umowę-zlecenie to trochę za mało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

boski ..zwracam sie z pytaniem do ludzi którzy tam pracuja lub pracowali nie znasz mojej sytuacji to sie nie wypowiadaj frajerze.Pracuje i mam sie dobrze...a twoje wypociny mnie nie interesuja także nie zabieraj głosu hehe

zycie to ciagła walka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

na początku jest umowa zlecenie ale bardzo szybko dają umowę o pracę, w święta się nie pracuje w tej firmie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

za tysiaka na 3 zmiany?????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

Moja matula pracowała tam jakieś 2 lata temu przez 5 lat około i nigdy nie dali jej umowy o pracę, ciągle na umowę zlecenie aż w końcu sporo osób z taką umową zwolnili, ale nie znam szczegółów.
Wiem, że właściciele to typowi dorobkiewicze żerujący na ludziach, słabe warunki a zwłaszcza płacowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

dzięki temu tematowi była tam kontrola. Słyszałem o kontroli w biurach, jutro mają ludzi pytać, co pracują. Jak widać, inspekcja to czyta, dawajcie w temacie kolejne firmy łamiące prawo :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

Moim kolejnym faworytem PHU Piątnica w Jeziorku, zatrudniają ludzi na czarno, obiecują najniższa krajową, a oszukują na wypłatach. Ich ulubiona forma zatrudnienia to na czarną i obiecywanie umowy kiedyś tam lub wyciąganie dotacji z PUP, a oni z łaską dopłaca resztę, wyrównają do krajowej albo i nie, zależy od humoru prezesa. Oczywiście zero poszanowania tam pracownika, częsta wymiana pracowników. Jak się inspektor by przeszedł po zakładzie w kontroli nie zapowiedzianej, uchybienia by znalazł :):).

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

w jakich firmach jeszcze taki wyzysk?trzeba zrobić listę takich firm żeby inni sobie d..y nie zawracali w poszukiwaniu dobrej i płatnej pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

precz z nieuczciwymi pracodawcami:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

oczywiście, że precz. Sprawa na PHU zostanie zgłoszona do PIP. Nie bójcie się zgłaszać skarg takich pseudo pracodawców.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

Autor: Piet666/ frajera/ synek to ty sobie poszukaj na osiedlu badz w domu bedzie tobie blizej pracusiu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

najmądrzejszym co to mają najwiecej do obsmarowania
proponuje założyć nie temat na forum ,tylko własną firmę i płacić nierobom i szczekaczom po 5tyś na rękę

nie obstaje tutaj za wymienionymi firmami bo nie znam ich stosunku i podejścia do pracowników ale niestety najprościej i najłatwiej kogoś anonimowo obsmarować

Andrzej

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

tak kozak w necie pizd.... w swiecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

Już nie piszcie o samych obibokach i legatach którzy po pół roku pracy dalej nie wiedzą co mają robić i zbytnio im się nie chce wysilać. Są ludzie sprytni, pracowici i mają w sobie coś takiego jak zaangażowanie. Tacy ludzie także chcieliby normalne warunki pracy i płacy. Tylko akurat w naszym rejonie z tym kiepsko. Każdy pracownik ma swoją cenę, jakąś wartość i wydajność w pracy.
Według mnie takie zakłady pracy powinny stwarzać odpowiednie warunki, tak aby ludzie mogli żyć na jakimś przyzwoitym poziomie. A co do lewusów to takich wychwycić, pozbyć się i tyle. Może po czasie coś zrozumieją.

Z tego co pamiętam matula opowiadała o młodych kobietach, dziewczynach.
Dużo pyskowały, straszne wymagania i zero chęci do pracy.
Narzekała, że starsze kobiety w wieku koło 50 lat musiały wykonywać podwójną pracę żeby cała zmiana mogła się z wszystkim wyrobić.
Teraz pracuje w innym zakładzie pracy i opowiada, że jest podobnie.
Jak tak się czasem nasłucham to mam wątpliwości czy mieć kiedykolwiek żonę :D. Wspomnę, że ten zakład pracy potrafi zatrudniać masę ludzi bez żadnych umów, którzy pracują po roku czasu i dłużej. Nie wiem jak to możliwe ale wychodzi na to że w takich małych miastach można wszystko, wystarczą pewne znajomości.
Na szczęście mnie utrzymuje poznańska firma, więc jest o niebo lepiej i nie muszę się martwić. Całkiem nieźle trafiłem. Tylko szkoda mi czasem matuli która pracuje tam już drugi rok bez żadnej umowy, ganiają pracowników jak chcą, a najgorzej mnie zszokowało to jak mi powiedziała, że zaczynając pracę o 14:00 skończyła o 6:00 rano. 16 godzin :D, z tego co wiem to czasem 10, 12, 8 godzin, mniej to już rzadko kiedy.
Mi to przypomina kołchoz pracy. Bo skoro pracodawca na 16 godzin pracy nie rozłoży roboty na dwie osoby i woli wykorzystywać jedną osobę nie dając przy tym przyzwoitej stawki godzinowej i kompletnie żadnej umowy no to sorry. Dorabiać się kosztem zwykłych ludzi zbyt ludzkie nie jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

Ale nazwy tego zakładu nie podam :D
Dla ciekawostki napisałem jak jest i jest to 100% prawdy.
W TMT było o tyle dobrze, że praca po 8 godzin każdego dnia pracującego i była jakakolwiek umowa,na zlecenie ale była, a tutaj nic. Co zrobić, pracować musi, a w jej wieku jest już ciężko o jakąkolwiek pracę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

bo polacy sb są sami winni, młodzi dobrze robią. ZA 1100 złw takim TMT, po co się wysilać? Zrobić tylko co trzeba dla oka i szukać czegoś lepszego. Stare baby na takich zakładach mają to do sb, że nie mają nic po za tym miejscem pracy i strasznie robotę przezywają :-)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

A czy to moralne i zgodne z prawem ... ?

Chodzi o prace sezonowe na plantacjach malin, przy zbiorz jablek, ...

jablka - 10h dziennie - 5zł / h -> dniowka ciezkiej pracy - 50zł ( w ty roku byla podwyzka o 50gr za h, teraz 5,50zł), przy malinach niektorym szcze mniej na h wychodzi, inny wiecej ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

Autor: Wyprane_gacie jak bys byl kochajacy syn to bys na to nie pozwolil swojej mamie tym bardziej na zielono pracowac no ale ty w poznaniu masz sie dobrze i najwazniejsze .musi kobiecina robic jak sie w zyciu nie narobila:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

boski jak nie znasz mojej sytuacji rodzinnej to nie pierdziel głupot.
Ja po znajomościach sam nigdy nie miałem i pewnie nie będę miał żadnej pracy.
Sam się cieszyłem jak już znalazłem. Do tego musiałem wyjechać stąd, a jednak wolałbym być w rodzinnych stronach. Tylko móc to sobie mogę, nie ma odpowiednich warunków pracowych i płacowych to trzeba uciekać gdzie się da.
Tylko takiemu co nic się nie chce to zostaje na starych śmieciach za 1000zł.
Mówię tu o młodych. Bo nasze matki latać po kraju czy za granicą nie będą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

Całe życie się pracy odpowiedniej do kwalifikacji szukało :)
A jak nadchodzi czas emerytury, to trzeba łapać co wpada :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

Doświadczenie od was bije aż strach!!! :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca TMT sery

Osobom szukającym pracy mogę polecić rozwiązanie, na które sam się zdecydowałem i jestem bardzo mi to pomogło. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://interimjob.pl/ , na której znajdziecie ofertę profesjonalnej agencji pośrednictwa pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org