piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pożyczka

Święta za pasem i gotówki coraz mniej. Zastanawiam się czy jak mi zabraknie to nie skorzystać z jakieś chwilówki. Jak w takich firmach jest z kosztami i czasem rozpatrywania wniosku o pieniądze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

ja mogę ci pożyczyć, tylko że 25% odsetek płatne co tydzień

:) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Święta tuż tuż reklamę pożyczki trzeba zrobić już,święta będą cudowne a sylwester jeszcze wspanialszy a w nowym roku szał minie i spłacać trzeba zacząć pożyczkę bo jak nie to panowie przypakowani i łysi przyjdą odseteczki odebrać,morał z tego taki,że lepiej w święta zjeść talerz zupy a z pożyczką nie zawracać sobie d...y:)to by było na tyle cdn...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

bosss do jakiej kwoty,,,miałabym kilku chetnych..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Brakuje Ci pieniędzy czy czego innego. Nie wiedziałeś że będą święta. Od Bożego Narodzenia do Wielkanocy niedaleko. I kolejna chwilówka. Shadowrun ma rację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Nie karmić trolla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Napisz jak oprocentowana jest kolejna pożyczka cwaniaku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Nie lepiej, jeśli już, to w pewniejsze miejsce się zwrócić? Na przykład do jakiegoś biura rachunkowego? Tam gdzie ja chodzę to mają doradztwo finansowe i na pewno bardziej pomogą niż jakieś durne chwilówki. Jak chcesz to się zgłoś do nich, działaja w calej Polsce: www.abak.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

ciekawi mnie sformułowanie pierwsza pożyczka. To z góry zakładacie że taka osoba weźmie druga pożyczkę??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

O drugiej nie wspominają już, bo oprocentowanie kosmiczne. Indywidualnie przygotowywane oferty uniemożliwiają bowiem poznanie cennika kolejnych pożyczek. Pierwsza jest \"prawie bez oprocentowania\" na zachętę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Nie wiecie jak to działa ? Wez pierwszą pożyczkę za darmo ale żeby ją wziąć musisz założyć konto na tej stronie \" FIRMIE \" wysłać swoje dane skany dowodów itd. spłacisz pierwszą jest OK ale za jakiś czas a to tego brakuje a to tamtego siego i bierzesz drugą bo poco masz zakładać w wszystkich jak tu jest fajnie i wygodnie bo klikasz i masz ,tak bierze drugą lub trzecia z % a na któreś się przejedzie i oni zarobią dwa razy tyle ... a taka wonga lub inne krzaki powinny dostać karnego kutasa za reklamę na forum .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

A w jaki sposób jest ta pożyczka weryfikowana? Sprawdzają BIK?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

pozycz od mamy, taty kumpla kochanki itd rambo ma najebane w łbie
to debil wonga to 75 procent ***** i oszusty maja
nie daj sie chlopie lepiej suche bulki wpier.... Jak dac zarabiac mafii takiej jak rambo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Witam! Rrolando, decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu potencjalnych Klientów w następujących bazach: Rejestr Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., BIG InfoMonitor S.A. i Biuro Informacji Kredytowej S.A.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem +48 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=4lomza.

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com

*Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Akurat z wongi kiedyś brałem i całkiem nieźle wspominam. Można było brać bodajże do 2 tysięcy z okresem spłaty 2 miesiące, a pieniądze miałem chyba na koncie następnego dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Lepiej w tych parabankach nie brać , bo odsetki 300% i nachodzą człowieka w domu i straszą A już bron Boże w Kredyt OK , to najgorsze dziadostwo jakie jest na rynku Bierzesz 1500 tys. a po miesiącu musisz oddać 4000 Bo jakieś ukryte koszty doszły. A panie pracujące tam tak cie ukręcą ze opłaty za pożyczkę windują do samego nieba Rząd powinien coś zrobić z tymi oszustami i ukrócić ten proceder. To po prostu jest złodziejstwo w biały dzień

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Jak dobre warunki to czego nie...
Chociaż osobiście wychodzę z założenia, że jak brakuje Ci kasy, to już lepiej założyć sobie jakieś konto bankowe z większym debetem. Np z takim do 500 czy 1000 zł. Kasę musisz zwykle zwrócić w ciągu miesiąca, ale za to, jak spełnisz pewne warunki, to masz za free. Listę kont oferujących tego typu opcję http://www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-osobistych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Spadaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Pożyczkę można wziąć ale czytajcie faktyczne opinie o tych pożyczkach. NIketóre są w porządku ale niektóre mają kosmiczne oprocentowanie... tutaj macie bloga z takimi pożyczkami http://pozyczkainternet.pl/szybka-pozyczka-przez-internet-w-incredit-sprawdz-opinie-i-koszty/ - polecam poczytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Od znajomych najlepiej pozyczyc, jak jest taka mozliwosc ...

Profi Credit : tel. 506 930 248 ; https://lp.proficredit.pl/?prt=MTAxMjYz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Profi Credit następne dziadostwo po Kredyt OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

na pewno nie pakować się w żadne chwilówki bo to tylko pogorszy sytuację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Te parabanki tylko czekają aby kogoś oszukać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Ufff całe szczęście że znalazłam te opinie http://lifetips.pl/forum/vivus przed skorzystaniem z vivusa. Warto sie z tym zapoznać przed wzięciem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Dobrą ofertę ma też Ferratum Bank. Ponadto trwa u nich konkurs jesienny dla osób, które wezmą pożyczkę na raty. Do wygrania jest na przykład tablet czy ekspres do kawy. Zasady poznacie tutaj: https://www.ferratum.pl/jesienny-konkurs-ferratum-bank .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

polecam wygrałem talon !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

ja od pożyczek trzymam się na dystans bo nie wynika z nich nic dobrego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Ja ostatnio rownież

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Zdecydowanie odradzam takie pożyczki. Święta miną a my zostaniemy w... dziurze. Finansowej. A osoby które zakładają takie wątki prałabym kijem po tyłku równo :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Również dobrze bym sie nad tym zastanowił. Szczególnie,że po świętach dług zostanie oraz trzeba bedzie go spłącić. O ile jeszcze kredyt w banku ma sensowne oprocentowanie to chwilówka ma to oprocentowanie bardzo wysokie oraz jeśli zdecydujemy się na taką włąśnie pożyczkę to łatwo mozemy popaść w problemy finansowe.
Odsyłam na strońę, na której jest topik o tym jaki kredyt gotówkowy jest najlepszy: ]http://www.forum-kredytowe.pl/f127/najlepszy-kredyt-gotowkowy-jaki-bank-wybrac-57569.html

Jest to lepsze niż chwilówka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Chwilówki to okropny crap, nigdy się na to ne zedcyduję. mam kredyt gotówkowy, któryś z kolei, ale brany w normalnym banku (teraz raiffeisen) a nie jakieś badziewne chwilówki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Porażka takie pożyczki. Nie korzystajcie z tego.

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Dobrze znam warunki udzielania kredytu w Kredyt OK. Dno Dna Jak płacisz jesteś dla nich kuro znosząca złote jaja Jak nie płacisz, oklejają ci drzwi i okna monitami A jak to nie pomaga sprzedają twój dług firmę windykacyjnej A oni się nie bawią w miłe słówka i w uprzejmości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Spadać trolle. Unikajcie takich pseudo firemek bo potem nie wygrzebiecie się z gów.na

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Korzystałam z usług firmy Szybka Gotówka. Pieniądze szybko na koncie, przy minimum formalności, jestem bardzo zadowolona i na pewno, jeśli zajdzie potrzeba ponownie skorzystam . Więcej informacji masz na stronie https://szybkagotowka.pl/propozycje/chwilowki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Program finansowania projektu. Oferujemy elastyczne finansowanie różnych projektów, przestrzegając zwykłych rygorystycznych procedur. Ten program finansowania pozwala klientowi cieszyć się niskim oprocentowaniem już od 2% rocznie przez okres od 2 do 30 lat. Możemy zatwierdzić finansowanie w wysokości do 500 000 000,00 EUR / USD lub więcej, w zależności od rodzaju działalności. Odpowiedz nam na następujący adres e-mail: medallionfinance@financier.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Ja raczej staram się pożyczek nie brać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Ja też, nie chce wpaść w spiralę długów.

Pozdrawiam,
https://olawa24.pl/artykul/czy-waloryzacja-kapitalu-dla-frankowiczow-stanowi-nowe-zagrozenie/1285738

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka

Pożyczki online na kartę kredytową są często udzielane na krótkie okresy czasu, zazwyczaj od 1 do 30 dni. Oprocentowanie pożyczek online na kartę kredytową jest zazwyczaj wyższe niż oprocentowanie innych rodzajów pożyczek, takich jak kredyty gotówkowe lub kredyty hipoteczne.

Pożyczki online na kartę kredytową są dostępne dla osób z dobrą historią kredytową. Osoby z słabą historią kredytową mogą zostać obciążone wyższym oprocentowaniem lub innymi opłatami.

Pożyczki online

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org