piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mobilna Myjnia parowa.

Co myślicie na temat rozpoczęcia takiej działalności w naszym mieście i okolicach. Myjnia jest ekologiczna wykorzystuje gorąca parę wodna do czyszczenia wszelakich zabrudzeń również dezynfekcja powierzchni. Dodatkowym urządzeniem jest profesjonalny odkurzacz piorący o krótkim czasie schnięcia który pozwala usunąć plamy zabrudzenia z dywanów, tapicerek itp. Zastosowanie myjni w skrócie
-Kompleksowa pielęgnacja samochodów( mycie, pranie, kosmetyka itp.)
-czyszczenie elewacji, nagrobków, graffiti, tarasów
-pranie dywanów, wykładzin, tapicerek itd.
- dezynfekcja, czyszczenie pomieszczeń, łazienek stołówek itd.
Myjnia była by Mobilna(dojazd do klienta)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mobilna Myjnia parowa.

otwieraj, tylko mi tu tego brakowało
genialny pomysł!

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mobilna Myjnia parowa.

zadna nowosc tego jest w brud w miescie i okolicach powodzenia w biznesie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mobilna Myjnia parowa.

lomzyk, zazdrościsz chłopakowi,
zaraz z innego nicku poda ci wklejkę gdzie kupić takową

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mobilna Myjnia parowa.

Autor: vox populi ! co tu zazdroscic chlopaku mozesz razem z nim otworzyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mobilna Myjnia parowa.

ty ty jednak inteligencją nie grzeszysz

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mobilna Myjnia parowa.

idz byka wydoic inteligencie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mobilna Myjnia parowa.

lomzyk to faja, który myśli że pozjadał wszystkie rozumy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mobilna Myjnia parowa.

fajny pomysl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mobilna Myjnia parowa.

Drogi Kolega jakbys byl na bierzaca to bys wiedzial ze taka firma istnieje juz w lomzy, slabo sie orientujesz w tych sprawach.zacznij myslec o czyms czego jeszcze nie ma. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mobilna Myjnia parowa.

W Piątnicy też jest gość za polmozbytem który się tym zajmuje, nie tak dawno temu dawałem mu materac do prania z kabiny sypialnej busa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mobilna Myjnia parowa.

w Łomży i okolicach jest już kilka firm tego typu,
ale co żałować chłopakowi, niech otwiera nową ,

młodzi ludzie bez polotu, pomysłu i zmysłu biznesowego ,rozeznania rynku i biznesplanu, myślą, że są mądrzejsi od innych i za parę groszy nowy biznes wypali
powodzenia !

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mobilna Myjnia parowa.

Chciał bym ponowić temat. Co myślicie o tym żeby w Łomży powstała taka myjnia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mobilna Myjnia parowa.

Co ja myślę ? Koło ch..a mi to lata czy ona powstanie czy nie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mobilna Myjnia parowa.

No jeśli zamierzasz mieć mobilną myjnię to radzę dobrze to ogarnąć logistycznie. Przede wszystkim zrób sobie analizę swot i porządny biznes plan. Możesz też mieć program dla transportu http://www.etransit.eu/ pomoże ci ogarnąć wszystkie ważne kwestie związane z papierkami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mobilna Myjnia parowa.

Kolego miałem taką myjnie przez ponad rok i zrezygnowałem, tzn zamieniłem na stacjonarną. Dlaczego? Jest wiele wad takiej myjni. Pierwsze pogoda, jak pada jesteś uziemiony, druga pora roku, praktycznie zima i jesień to brak zleceń, trzecia bardzo ograniczona ilość klientów bo pod blokiem samochodu nie umyjesz, a po za tym większość Łomżyńskiego społeczeństwa woli za 10 zł spłukać samochód na karcherze i szmatkami z supermarketu przetrzeć plastiki.
Inne aspekty to czysto techniczno praktyczne np pranie tapicerki meblowej, jak klient mieszka na parterze albo w domku to nie ma problemu, ale jak np na 4 piętrze to targać sprzęt, chemie, węże itd to trzeba się nalatać i nie zaczniesz roboty a już ci pot z tyłka cieknie. Kolejna sprawa to pranie dywanów, mało kto chce żeby mu dywan w domu prać bo więcej syfu się robi niż to warte więce lepiej mieć jakiś kawałek garażu.. Następna sprawa nie wiem co patrzyłeś, ale umycie zewnętrzne samochodu razem z woskiem to minimum 30 min, dodaj jeszcze rozstawienie sprzętu itd, nie mówie już o komplecie razem z praniem to bite 5h.
To wszystko nie jest takie proste jak pokazują. Nie każda plama schodzi i nie każde zabrudzenie da się wyczyścić. Jak masz pytania to pytaj, nie chcę cię zniechęcać ale taka jest prawda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mobilna Myjnia parowa.

Można jakiś kontakt? e-maila lub tel. bym się odezwał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mobilna Myjnia parowa.

Za duży zakres. Pod czyszczenie elewacji to masz odrębne firmy - http://czystyefekt.pl/uslugi/czyszczenie-i-mycie-elewacji/ Jeśli pozycji w ofercie będzie kilkadziesiąt, to w praktyce niczego nie wykonacie dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mobilna Myjnia parowa.

Zaglądaliście już tutaj http://opel24.com/tajemnice-sukcesu-myjni-samochodowej/? Uważam, że każdy kto prowadzi myjnie powinien przeczytać te zasady i się do nich stosować. W ten sposób można zadbać o to, aby klient był zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mobilna Myjnia parowa.

Justa suko spadaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mobilna Myjnia parowa.

Wiedzieliście, że myjnia parowa ma szersze zastosowanie niż tylko czyszczenie samochodu? Ja ostatnio dowiedziałam się tego dzięki https://www.greensteam.pl/myjnie-parowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mobilna Myjnia parowa.

Czyszczeniem elewacji fajnie zajmą się na pewno https://praniewykladzin.net.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org