wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dr Ruslan stomatolog

Wie ktos dlaczego dzis gabinet u Pana doktora byl zamkniety (bynajmniej z rana)? Poza tym caly dzien probuje sie skontaktowac ale nikt nie odbiera... Wie ktos cos...? Z gory dziekuje za odp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Ruslan stomatolog

Ja nie wiem, ale za to szukam własnie dobrego stomatologa. Czy moge poprosić ciebie o opinię ? Czy on przyjmuje prywatnie czy może na nfz ? i gdzie znajduje się jego gabinet ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Ruslan stomatolog

Gabinet miesci sie na Starym Rynku. Ja leczylam zeby kanalowo pod mikroskopem. Wszystko prywatnie nie wiem czy przyjmuja tam na Nfz. Jestem ogolnie zadowolona. Duzo informacji znajdziesz na internecie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Ruslan stomatolog

A nazwisko tego doktora,bo to raczej obcokrajowiec?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Ruslan stomatolog

Rusiecki
http://stomatologia-rusieccy.pl/ tutaj masz wszystko co potrzebne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Ruslan stomatolog

rusłan rusiecki jakoś tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Ruslan stomatolog

moim zdaniem najlepszy stomatolog w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Ruslan stomatolog

Przyjmuje nfz czy tylko prywatnie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr Ruslan stomatolog

A wiecie może, jakie jak z meblami, bo szukam do swojego gabinetu... Pod linkiem https://innow.pl/blog/jakie-meble-medyczne-do-gabinetu-stomatologicznego-wybrac/ nalazłem interesujący artykuł o tym, jakie meble medyczne do gabinetu stomatologicznego wybrać, gdzie autor wspomina o fotelach stomatologicznych i taboretach. Czy wy macie jeszcze jakieś propozycje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org