piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kurier

czy jest ktoś w stanie podpowiedzieć, którym kurierem najlepiej wysłać paczkę? Waga ok 6 kg, z tym że gabaryty spore (80/60/22).Paczka krajowa. (Kutno).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurier

wyslij poczta bo reszta cie okradnie za granice list poczta 50 kurier 200
czas dostawy ten sam
a zwykly polecony 17 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurier

bzdura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurier

Poczta najtaniej.Sprawdzone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurier

To zależy co chcesz wysłać i czy zależy Ci na czasie. Ja jak coś zamawiam na allegro to biorę Inpost bo jest najszybszy. Jeżeli sprzedawca wyślę paczkę tego samego dnia co zamówiłeś to następnego już jest. A jak chcesz wysłać np szkło to DHL. Na youtube jest filmik jak gościu porównuje firmy kurierskie Poczta Polska, DHL i DPD.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurier

Człowiek chce wysłać paczkę a tu nie ma takiej różnicy jeżeli chodzi o przesyłki krajowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurier

No cóż, najlepiej wyszło na poczcie.Cenowo podobnie i nie musiałam szukać punktów żeby wysłać. Dzięki za podpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurier

pocztex 24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurier

Ja mam dobre wspomnienia z DHlem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kurier

Osobom zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę https://supernowosci24.pl/palety-polpalety-eurorozmiary-poznaj-wymiary/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat wymiarów dostępnych palet przesyłkowych. Czy często nadajecie przesyłki paletowe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org