piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
DHL

Dostaję esemesa ,że w godz.12:45-14:45 firma DHL dostarczy paczkę. Organizuję sobie dzień tak, żeby paczkę odebrać. Jestem poza domem i o godz.11:30 dostaję od kuriera esemesa ,że próba dostarczenia paczki nie powiodła się i mogę ją odebrać w siedzibie DHL, gdzieś na peryferiach Łomży , kilka km. od mojego miejsca zamieszkania. Czy wszystkie firmy kurierskie tak działają , oszczędzając na benzynie i w zamian wysyłają esemesy o nieudanych próbach dostarczenia paczki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DHL

Dlatego ja korzystam z paczkomatów i odbieram nawet o 2:00 w nocy. Kurierzy u mnie już nie zarobią. Bo za dużo razy przeginał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DHL

to normalne zagranie nie tylko kurierów DHL. Dostarczanie paczek poza wyznaczonymi godzinami to normalka. Niektórzy wcale nie wysyłają żadnych esemesów. Najgorsze doświadczenia ma z inspotem , pocztexem. Według mnie to komuś się coś popierniczyło i nie mają pojęcia co znaczy nadawanie przesyłek kurierem. Problem jest też zapłatą. Jak nie mają terminala aby opłacić karta a często tak jest albo źle im działa to trzeba mieć gotówkę wyliczoną co do grosza . Jak nie masz co do grosza to czeka cię bez reszty czyli wymuszony napiweczek dla kuriera. W sumie nie działa to dobrze i im dłużej ta usługa jest na rynku to nie widać poprawy tylko wchodzenie w rutyniarstwo i robienie z klienta frajera.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DHL

przejdę chyba na paczkomaty ale nie wiem jak z tego korzystać.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org