wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak powstrzymać pedofila? Pierwszy w Polsce poradnik dla rodziców

Jak rozpoznać i powstrzymać pedofila? To temat pierwszego w Polsce poradnika dla rodziców, wychowawców i nauczycieli, który wyjaśnia powiązania między pedofilią a homoseksualizmem i tzw. „edukacją\" seksualną. Można go pobrać za darmo ze strony https://stoppedofilii.pl/

Read more: http://www.pch24.pl/jak-powstrzymac-pedofila--pierwszy-w-polsce-poradnik-dla-rodzicow,66384,i.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak powstrzymać pedofila? Pierwszy w Polsce poradnik dla rodziców

Jak najmniej kontaktów dzieci z księżmi, po prostu unikać sukienkowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak powstrzymać pedofila? Pierwszy w Polsce poradnik dla rodziców



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak powstrzymać pedofila? Pierwszy w Polsce poradnik dla rodziców






urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak powstrzymać pedofila? Pierwszy w Polsce poradnik dla rodziców

Polonia ile razy powtarzać tobie kvr...wo , jeb....ana nie zamieszczaj swoich linków tutaj.
Mało tobie z jednej strony dochodu,to drugą założyliście.
Ludziska trzymajcie dzieci jak najdalej od kleru.
Rozmowa w domu,edukacja w szkole to to czego potrzeba dzieciom,aby je przestrzec.
A nie chodź do ksiundza na kolanka z księdzem to nie grzech,tak można.
Wyp..erdalaj z promowaniem swoich wartości Polonia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak powstrzymać pedofila? Pierwszy w Polsce poradnik dla rodziców

Pedofila należy złapać w taką linię która zaczyna się szczerbinką przebiega przez
muszkę i łaczy się z pedofilem.... : ) gdzieś to widziałem w internecie jako złoty
i doskonały lek na pedofila...a chyba było to na stronie ABW ...w formie żartu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak powstrzymać pedofila? Pierwszy w Polsce poradnik dla rodziców



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak powstrzymać pedofila? Pierwszy w Polsce poradnik dla rodziców

Tak powinni kończyć, na dożywocie, bez możliwości przedawnienia.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak powstrzymać pedofila? Pierwszy w Polsce poradnik dla rodziców

Siekiera i pieniek rozwiąże problem a dzwonek na szyje ku przestrodze. Dane narzędzie powinno stać przed każdym kościołem i szkołą ogólne dostępne do wykonania natychmiastowej kary ewidentnie winnym nie tylko księżom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak powstrzymać pedofila? Pierwszy w Polsce poradnik dla rodziców

no to jeszcze raz ja...
Re: Jak powstrzymać pedofila? Najlepiej yebnac go w jaja az mu biret spadnie... to na poczatek....




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak powstrzymać pedofila? Pierwszy w Polsce poradnik dla rodziców

Ciach i po kłopocie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak powstrzymać pedofila? Pierwszy w Polsce poradnik dla rodziców

Żadnej merytorycznej wypowiedzi w temacie, za to wylew nienawiści wobec księży katolickich. Zapewne to 1-2 te same osoby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak powstrzymać pedofila? Pierwszy w Polsce poradnik dla rodziców

Pewno to trójca przemówiła...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak powstrzymać pedofila? Pierwszy w Polsce poradnik dla rodziców


Kim są polscy pedofile? Dotychczas wielu sądziło, że najwięcej ich wśród katolickich księży, pedagogów a nawet - psychologów dziecięcych. Okazuje się jednak, że dane statystyczne Ministerstwa Sprawiedliwości mówią zupełnie co innego. Najczęściej to osoby bez żadnego wyuczonego zawodu. Głównie murarze, ślusarze i rolnicy. Z tych samych danych dowiadujemy się niestety tez, że średni wyrok za gwałt na małoletnim lub małoletniej wynosi tylko... nieco ponad 5 lat.
Najciekawsze dane dotyczą jednak tego, kim są skazani pedofile. Aż 900 osób z 1468 osadzonych nie ma żadnego wyuczonego zawodu. Prawie 70 z nich było murarzami, 40 pracowało dorywczo, 30 wykonywało zawód ślusarza, 30 to rolnicy, a 25 mechanicy samochodowi. Jedynie \\\"pojedyncze osoby\\\" wykonywały zawody takie jak inżynier, lekarz, nauczyciel, pedagog, wychowawca czy duchowny kościoła katolickiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak powstrzymać pedofila? Pierwszy w Polsce poradnik dla rodziców

kiblowy hrabio,
POSŁUGUJESZ SIĘ DANYMI Z 2013 r. - GDY PROBLEM PEDOFILII W POLSKIM KOŚCIELE NIE BYŁ TAK NAGŁOŚNIONY I DUŻO SPRAW ZAMIATANO POD DYWAN .

masz tu : http://www.bibula.com/?p=72160
Na stronie Senatu RP można znaleźć ciekawy list z ministerstwa sprawiedliwości do Marszałka Sejmu – Bogdana Borusewicza dotyczący osób skazanych w Polsce za pedofilię.

________


Jak twoje dane mają się teraz do raportu Fundacji “Nie lękajcie się” , która zebrała przypadki 63 skazań polskich duchownych skazanych za czyny pedofilskie ?

Zapoznałeś się z mapą kościelnej pedofilii w Polsce. Na mapie podano inicjały, krótki opis sprawy i linki do stron mediów, które ją opisały.

Na mapie zaznaczono 259 ofiar, 63 sprawców z wyrokami sądowymi, 50 opisywanych przez media spraw i 35 zgłoszeń. Twórcy mapy księży pedofilów podkreślają, że mapa wciąż nie pokazuje jednak skali problemu. \"Specyfika przestępstw seksualnych wobec dzieci polega na tym, że ogromna większość z nich nigdy nie wychodzi na światło dzienne. W wypadku przestępstw popełnianych przez osoby duchowne tabuizacja problemu jest jeszcze intensywniejsza ze względu na pozycję społeczną i autorytet nadany sprawcom przez Kościół\" - czytamy na stronie Nie Lękajcie Się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak powstrzymać pedofila? Pierwszy w Polsce poradnik dla rodziców

Mam wrażenie, że przy tym wszystkim zapomina się, że pedofile to nie tylko księża, swoją drogą ciekawa jestem jaka jest proporcja pomiędzy pedofilami w sutannach, a pozostałymi. Radzę mieć oczy otwarte zawsze i wszędzie, bo równie dobrze ktoś może zaatakować dziecko na placu zabaw i może to być np. sąsiad.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak powstrzymać pedofila? Pierwszy w Polsce poradnik dla rodziców

Tak oto wyglądają maile od Polonia Christiana,wnioski wyciagnijcie sami:


To już ostatnia szansa, aby odebrać wyjątkowy e-book \"Błędy współczesności\"...
PCh24.pl. pch24@piotrskarga.net.pd


Szanowna Pani ......

To już ostatnia szansa, aby otrzymać wyjątkową publikacje Błędy współczesności.

Niezwykłe dzieło, stworzone przez doktora Marcina Jendrzejczaka, to pozycja obowiązkowa dla każdego katolika. Oto swoista mapa wskazująca ścieżkę mądrości i wiary – wyznaczoną przed wiekami przez ojców i doktorów Kościoła, a dziś ukrytą za zasłoną chaosu i dezinformacji.

Ten wyjątkowy e-book dostępny jest jedynie dla Przyjaciół i Darczyńców portalu PCh24.pl. Jak zostać jednym z nich? Wystarczy kliknąć w link poniżej:

CHCĘ OTRZYMAĆ E-BOOK
BŁĘDY WSPÓŁCZESNOŚCI
W tym miejscu pragnę podkreślić, że jeśli zdecyduje się. Pani wesprzeć nasz portal, tym samym dołoży Pani swoją cegiełkę do bardzo ważnego dzieła.

Razem – Pani i ja – zbudujemy silne, niezależne i atrakcyjne katolickie media, które przebiją się przez mur półpjednoczizw. fake-newsów czyli zwykłych kłamstw i obsesyjnego szukania taniej sensacji.

Wspólnie - Pani i ja - stworzymy media, które służą PRAWDZIE.

Liczę, że pomoże mi Pani w tym dziele i wspomoże finansowo portal PCh24.pl wybraną przez siebie kwotą. Może to być 20 zł, 30 zł lub – jeśli ma Pani taką możliwość – 50 zł. Każda złotówka ofiarowana przez panią, to realna pomoc!

Wystarczy, że kliknie Pani w ten link. Cała operacja zajmie Pani najwyżej 2 minuty. Może Pani posłużyć się zarówno bankowością elektroniczną, jak też kartą lub drukiem przekazu.

Ufam, że nie pozostawi Pani mojej prośby bez odpowiedzi i skorzysta z tej ostatniej już szansy na odebranie e-booka Błędy współczesności, wspierając jednocześnie portal PCh24.pl

Życzę Pani wielu łask i Bożego błogosławieństwa.


Z wyrazami szacunku,

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org