piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kursy kosmetyczne

Czy można zrobić w Łomży jakiś kurs kosmetyczny??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kursy kosmetyczne

Raczej nie znajdziesz w okolicy dobrych szkół - kierunek Warszawa. Tam masz szkolenia zawodowe, które powinny pozwolić ci rozwinąć się w tym kierunku. Ale nie oczekuj, że jakoś z dnia na dzień będzie idealnie - wszystko może być efektem ciężkiej pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kursy kosmetyczne

Jak już kurs kosmetyczny to bardzo ale to bardzo profesjonalny, a nie pokazany przez koleżankę na 2 pomadkach i 3 tuszach do rzęs :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kursy kosmetyczne

beauty lux i szkolenia zawodowe. To musi być zawodowe szkolenie, żeby realnie przynosiło jakieś profity. Sama doskonale wiem, jak to wyglądało u nas. Musiałam się mocno napracować nad efektami, ale docelowo swoje zrobiłam. Nic nie działo się z dnia na dzień, najważniejsze, że cele mam zrealizowane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kursy kosmetyczne

odświeżam pytanie, czy coś w Łomży uda się znaleźć? Czy pozostaje wyłącznie Warszawa? Chciałabym się zapisać na taki kurs, ale wiecie - profesjonalny, a nie szybki i nijaki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org