środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wkładka - ginekolog

Witam, którego ginekologa poleciłybyście jeśli chodzi o wkładkę domaciczną.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wkładka - ginekolog

Wkładka domaciczna to inaczej wkładka aborcyjna. Chcesz mordować swoje dzieci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wkładka - ginekolog

A jeśli chce , to co ci do tego? Legalne? Dokształć się. Niedługo to masturbację nazwą mordowaniem. Jak śmiecie mordować te biedne plemniki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wkładka - ginekolog

He he he na ten temat są różne opinie jeżeli chce taką wkładkę to kto jej przeszkodzi ona jest po to by nie doprowadzać do zapłodnienia polecam ginekologa p.Skrętka albo p. Ściane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wkładka - ginekolog

lucyna, najlagodniej mowiac, puknij sie w leb. mika26, dobrze gadasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wkładka - ginekolog

W stosunku do aborcji wkładka jest byćmoże lepszym rozwiązaniem, jednak jakby tego nie nazwać pomaga ona w pozbyciu się zapłodnionej komórki jajowej czyli rozwijającego się życia.
Może zamiast tworzyć życie i się go pozbywać (zabijać?) lepiej zapobiec jego powstaniu, skoro go nie chcemy (prezerwatywa).
Nie oceniam, niech się każdy sam ocenia, także moralnie. Wychodze z punktu tzw. logicznego myślenia.

Pozdrawiam
PS. Wkładkę założy każdy ginekolog bo nie jest fizyka kwantowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wkładka - ginekolog

kazdy z was traktuje ja jak inkubator!!!!!!!To jej sprawa i jej odpowiedzialnosc-oczekiwala konkretnej odpowiedzi a nie misji sw. Wojciecha! Nawet w czasach rzymskich uzywano baranich jelit zwanych dzis kondomami a najwiekszym handlarzem byl kosciol katolicki!Uwazam , ze dobra wkladka jest dobrym wyjsciem , przynajmniej nie truje sie hormonami.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wkładka - ginekolog

hmm, nie pytam czy można czy nie można, czy powinnam czy nie. Ja się nikogo nie będę pytać. Dentysta tez założy plombę , bo to nie fizyka kwantowa!, ale szuka się najlepszego który zrobi to dobrze... dzieki menia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wkładka - ginekolog

: historia80 to zalezy od twojego organizmu ----chyba jednak najwazniejsza jest dlugosc wkladki. Organizm moze sam wydalic ale mysle , ze trafisz jednak do myslacego ginekologa. Pozdrawiam

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wkładka - ginekolog

rzepicha; tak własnie, szukam ginekologa oby nie okazał się rzeźnikiem. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wkładka - ginekolog

dr Malinowska zakłada wkładki i podobno wszystko zawsze jest ok.

Dziecko jest największym cudem świata, a akt rodzenia największym biologicznym uniesieniem natury - S.Leszczyńska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wkładka - ginekolog

życie pojawia się około 40 dni od poczęcia, kiedy to zaczyna funkcjonować nasza szyszynka, wszystko wcześniej to tylko zbiór komórek



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wkładka - ginekolog

Pijagina polecam

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wkładka - ginekolog

do tommeknet:
a kto z ludzi tak orzekł?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wkładka - ginekolog

Co to was obchodzi że ktoś chcę wkładkę założyć? temat niejest czy zakładać czy nie tylko u kogo, więc polecam spiralę dobra sprawa a jeśli chodzi o ginekologa to Zaremba.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wkładka - ginekolog

Ja przetestowałam dr Głębickiego. Założył i wszytko było w porządku. Planując ciążę zmieniłam lekarza na dr Zarembę. Co prawda spirali już nie zakładał, ale skoro to nie fizyka kwantowa jak to ktoś słusznie zauważył, myślę, że sprostałby:D Natomiast jeśli chodzi o podejście do sprawy i dokładne wytłumaczenie czegokolwiek zdecydowanie dr Zaremba. To jest lekarz moim skromnym zdaniem naprawdę godny polecenia. Kiedy do niego trafiłam zaskoczona byłam jego podejściem, zapytał totalnie o wszystko, zlecił badania i miał dla mnie tyle czasu ile ja tego potrzebowałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wkładka - ginekolog

Ta wkładka to pomysł twojego chłopa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wkładka - ginekolog

Mój chłop jest ojcem dwójki cudownych dzieciaków, chciałby mieć jeszcze z 2... Tylko ELop skąd nabrać kasy w tym popier...olonym państwie. Człowiek jak biały murzyn pracuje, aby się żyło lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wkładka - ginekolog

Polecam dr Zdanowicza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wkładka - ginekolog

Polecam dr. Pękałę. Ja od 2 lat mam wkładkę hormonalną, rewelacja! Komfort, zero komplikacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wkładka - ginekolog

Brak słów jaki siemnogród :-(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wkładka - ginekolog

Ze swojej strony polecić mogę Panią Paulinę Pająk. Przyjmuje w przychodni https://innova-med.pl/uslugi/iud-wkladka-domaciczna-uwalniajaca-jony-miedzi/ w Warszawie. Zakładałam u niej wkładkę domaciczną uwalniającą jony miedzy. Świetnie się u mnie sprawdziło takie rozwiązanie. Polecam serdecznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org