czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wiercenie studni

Witam!

Proszę o polecenie firm zajmujących się wierceniem studni do domowego użytku oraz jak to wygląda cenowo. Jeśli macie jakieś doświadczenia to proszę o opinie na ten temat.

Dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

Moja kosztowała mnie 5500zł z pompą

ŁKS ŁOMŻA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

to jaki był koszt za metr wiercenia i gdzie kupowałeś pompę oraz jaką byś polecił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

czy nikt z Was nie ma żadnych informacji na w/w temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

ponawiam temat i proszę o wypowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

Metr kosztuje 100-130zł ,zależy od grubości rury ,którą wpuszczasz do studni .Woda była na 30m.Pompa była od faceta który wiercił,wykopali w dwa dni.

ŁKS ŁOMŻA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

ktoś w ostatnim czasie robił sobie taką studnię?może powiedzieć u kogo i po ile za metr?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

Zadzwoń na nr 0297677081, wiercą za rozsądną cenę, przyjeżdżają z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wiercenie na kilkadziesiąt metrów jeśli zajdzie taka konieczność. Np. za odwiert na 18 metrów z ich filtrami szt. 2 i rurą (plastiki) skasowali jedyne 1200 zł.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

paplik a skąd ta firma?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

Nie wiem dokładnie czy jeszcze wierci ta firma studnie po ostatnim incydencie.Wiercili na dużą głębokość szukając wody i przewiercili się na drugą stronę Ziemi,a te czarnychy zagieli im wiertło i nie mogą go wyjąc .Jak się dowiem co i jak to podam nr. telefonu do nich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

To musieli pod kątem wiercić bo mi się wydawało, że antypody Polski to wypadają gdzieś na Pacyfiku :)

http://www.antipodemap.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

A gdzie wiercili ,tego nie pisałem-:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

malmal63

Chyba z Kadzidła, ale jeżdżą po całym regionie, mają kompletne wyposażenie, może nie być prądu, wody..., mają agregat i zbiorniki.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

To jakas licha firma jak oni wodę do studni przywożą-;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

Woda jest potrzebna do wypłukiwania ziemi z rury. W czasie wiercenia pracują dwie pompy wodne.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

Napisz jakie są koszty i od czego zależą, dobrze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

Koszt liczony jest od metra wywierconego otworu (w tym przypadku chyba 50 zł), zamontowanych filtrów (mogą być dwa jeśli warstwa wodonośna jest odpowiednio duża, cena 1 szt. to chyba 150zł) i ilości wpuszczonej rury PCV. Ci studniarze nie doprowadzają wody do wewnątrz budynku pozostawiając wystającą rurę z ziemi.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

An jak się nie dowiercą do wody to co wtedy z zapłatą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

a jak szukaja wody? różdżka?;) pytam poważnie bo pewnie nie wszędzie woda jest.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

jest jeszcze jakiś facet w Dobrymlesie koło Zbójnej co także się tym trudni ale nie znam nazwiska i nie posiadam namiarów. może ktoś coś słyszał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

Tak głęboko wiercą , aż do wody się dowiercą. W moim rodzinnym domu dopiero na 50 metrze ukazała się woda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

Jasne i przystępne warunki cenowe mają na stronie http://www.robimystudnie.eu. Całość tu kosztuje 1900 zł, taniej nie wiem czy można znaleźć. Inna sprawa, że jeśli wody nie znajdę to nie płacisz ani grosza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

Facet z Dobregolasu Kosiewicz nr 512151541

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

Ponawiam temat.Szukam ekipy zajmujacej sie wierceniem studni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

A dzwoniłeś do powyższych? Może zaktualizujesz informacje jeśli coś się nie zgadza?

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

ja ze swojej strony mogę polecić firmę która mieści się w Łomży: alkrusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

Jak masz starą studnię i głęboką to już koniec z seksem. Ja osobiście nie wchodziłbym w takie bagno. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

Tak się składa, że samo wiercenie studni głębinowej ja zleciłem firmie zewnętrznej i sam teraz najbardziej zastanawiam się nad tym jaką pompę głębinową wybrać aby obsłużyła dom jednorodzinny. Muszę przyznać, że jak najbardziej takie informacje fajnie opisano w https://ogrody24.pl/blog/post/jaka-pompa-glebinowa-do-domu-jednorodzinnego i są to ważne kwestie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

Cześć wszystkim! Szukam informacji na temat firm oferujących wiercenie studni głębinowych w Zawoi https://studniekrakow.pl/studnie-glebinowe/zawoja/. Czy ktoś może polecić mi jakąś firmę lub podzielić się swoimi doświadczeniami z wierceniem studni głębinowych w tej miejscowości? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

Część,

Jeśli chodzi o wiercenie studni głębinowych w Krakowie to korzystałem i mogę polecić firmę https://drillingkrakau.pl/.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wiercenie studni

Część,

Jeśli chodzi o wiercenie studni głębinowych w Krakowie to korzystałem i mogę polecić firmę https://drillingkrakau.pl/.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org