czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Remont mieszkania

Potrzebuje firmę remontowo-budowlaną. Generalny remont całego mieszkania. Podajcie jakieś namiary?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Marek Sokołowski się tym zajmuje. Ul.Nowogrodzka, gdzies tam naprzeciwko parkingu policyjnego cos mi sie tak kojarzy.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Podaj jakieś dane do Siebie dam Ci namiary na kogoś kto zrobi solidnie i w mądrych pieniądzach. Bez wywalania ich w błoto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

www.mj-renovations.eu

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Znam dwóch chłopaków którzy robią bardzo solidnie i nie zdzierają kasy z ludzi, wszystko wytłumaczą co i jak potrzeba, mi cały dom robili i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli jesteś zainteresowany to pisz na mail-a to podam ci numer : chwast73@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

martuchnam , ładna stronka , a to wszystko to Wy ?

schody też ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Firma z Jedwabnego 515 414 596

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

PRO-MAR

505-232-836


Solidnie, szybko i w rozsądnej cenie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

tez mam dobrego fachowca od wszystkiego i tanio bierze podaj do siebie kontakt to on zadzwoni

tomi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

http://malinowskiserwis.ngb.pl/
polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

zezus schody tez..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

A ja polecam REM-DOM super ekipa,mają dobre opinie,ja również ich dostałam z polecenia u mnie robili całe mieszkanie i dużo nieskasowali-przedewszystkim NIEPIJĄCY i znają sie na robocie,szczerze polecam 506240352

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Dziękuje za te informacje już nawiązalem kontakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Wiele porad odnośnie fototapety znajdziecie na stronie https://opengate.waw.pl/2023/12/przepiekne-widoki/ tam na stronie macie wiele artykułów odnośnie wykończenia i aranżacji wnętrz. Fajne ciekawe wpisy i porady od ekspertów. Zobaczcie i poczytajcie. Zachęcam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org