piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
klimatyzacja w Piątnicy na Ogrodowej

Jeśli przyjdzie komuś do głowy pojechać z klimatyzacją do Piątnicy na Ogrodową, to stanowczo odradzam. Ten pan traktuje klienta jak debila!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w Piątnicy na Ogrodowej

Ja nie mam klimatyzacji ale mam wrażenie, że co drugie miejsce naznaczone jest człowiekiem, które traktuje klienta jak jakąś pokrakę życiową...na pocieszenie napiszę Wam, że człowiek to z reguły równa do samego siebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w Piątnicy na Ogrodowej

a gdzie warto pojechac nabic i odgrzybic klime?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w Piątnicy na Ogrodowej

wiem ,że na spokojnej , poznańskiej i żabiej nabijają , a na ogrodowej też odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w Piątnicy na Ogrodowej

Witam wszystkich z klimatyzacją, jak i bez.

To ja jestem tym niepokornym "panem" z Ogrodowej i nie wydaje mi się bym traktował klientów w sposób o jakim pisze Pan/i : qwerty123456

Forum, stworzone jest po to by pisać o negatywach i pozytywach wykonywanych usług, bądź kupionych towarów.
Ale piszmy o konkretach, a nie o bezpodstawnych zarzutach.

M@ster napisał(a):

> a gdzie warto pojechac nabic i odgrzybic klime?

Mogę polecić wszystkich z Łomży i okolic, bo jeśli chodzi o nabicie lub odgrzybienie, to wystarczy posiadać odpowiedni sprzęt, natomiast jeśli klima nie zadziała, to wtedy zaczynają się komplikacje i brak odrobiny wiedzy na ten temat (bez urazy chłopaki).

Jeśli kogoś to spotka, zapraszam do Piątnicy na Ogrodową na napełnianie, odgrzybianie, lokalizację nieszczelności, diagnozę, naprawę itp.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w Piątnicy na Ogrodowej

a ile ta przyjemność kosztuje MAXUS?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w Piątnicy na Ogrodowej

oj chyba jednak nie skorzystam , wystarczy mnie ta opinia.

Pifpaf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w Piątnicy na Ogrodowej

a ja mam dwa samochody i z klimatyzacją jeżdżę tylko na Ogrodową, Pan jest sympatyczny, pomocny i uczynny nigdy nie było problemu i polecam bo i ceny ma normalne

Igusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w Piątnicy na Ogrodowej

Cena jest uzależniona od wielu czynników np:
- od ilości czynnika
- od tego czy klimatyzacja działa choć w małym stopniu
- czy jest potrzebna próba szczelności (ciśnieniowa a NIE PODCIŚNIENIOWA)
- i od wielu innych rzeczy, dużo by wymieniać

Zapraszam rozmowa nic nie kosztuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w Piątnicy na Ogrodowej

Też korzystałem w ubiegłym roku z usług Pana w Piątnicy i choć czas oczekiwania na wizytę był długi (okres letni) to usługa wykonana należycie. Ja zdecydowanie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w Piątnicy na Ogrodowej

Ja osobiście nie byłem u tego Pana,ale słyszałem o nim same dobre opinie.Nie polecam zakładu na ul.NOWOGRODZKIEJ przed cpn po prawej stronie.Obsługa tragedia,a ceny to wyższe niż w serwisie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w Piątnicy na Ogrodowej

A ja jutro jade do Pana na Ogrodową, ciekawe jak bedzie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w Piątnicy na Ogrodowej

polecam pana z Ogrodowej laŁa mi sie woda do srodka z klimy tylko on potrafil naprawic inni pokupowali aparaty do nabijania ale zeby cos innego naprawic to za glowe sie lapio i odsylajo do piatnicy do pana m czas oczekiwania jak u kazdego fachowca ale wrto poczekac ceny tez przystepne ja go zawsze polece pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w Piątnicy na Ogrodowej

również polecam. Inni potrafiią (a czasem i nie) tylko nabić. Natomiast Pan z Ogrodowej potrafi nabić, odgrzybić, dziurawą załatać a uszkodzoną naprawić.

Korzystałem z usług więc wiem.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w Piątnicy na Ogrodowej

DoPrze nie zgadzam się z tobą zostawiłam temu Panu auto wytłumaczyłam ze klima jest nie szczelna gdzieś wycieka płyn ze wycieka i jest na belce pod chłodnica sprawdzał azotem stwierdził ze uszczelka jakaś wymienił nabił powiedział ze jest ok zapłaciłam i co z tego 3 dni płyn wyciekł pojechałam do niego stwierdził ze zrobi i na pełni za połowe ceny podziękowałam za taką robotę w plecy tylko miałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w Piątnicy na Ogrodowej

poznańska'''''''''''

nie ma bata na tego fachowca od klimy''

ponad 20 lat doświadczenia....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w Piątnicy na Ogrodowej

Zastanawiam się, o którego Pana z poznańskiej chodzi?
Bo jeden taki, uczył się fachu od mojego ojca :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w Piątnicy na Ogrodowej

Być może dlatego jest równie dobry ?
Nie korzystałem jednak z usług tego Pana więc nie wypowiem się na temat jego pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w Piątnicy na Ogrodowej

Autor: wodeczka94 (---.elomza.pl)
Data: 22-07-10 16:25

Lubecki ,gdzie pojedziesz z tą klimą to Twoja sprawa,ale ja wszystkich tych pseudofachowców od autoklimy omijał bym z daleka.Podjedz do kogoś kto zajmuję się chłodnictwem to powinien Ci naprawić.Szukanie nieszczelności przy pomocy tych zabawek za pomocą podcisnienia to szukanie igły w stogu siana,chyba ,że dziura w układzie jest jak po księdzu proboszczu.porozmawiaj z tymi fachowcami o chłodnictwie,np co to jest przegrzanie ,dochłodzenie,odparowanie,jak się ma temperatura skraplania do temperatury otoczenia,ile K powinno wynosić przegrzanie dla czynnika R134A?.Odpowiedz otrzymasz taką ,my tylko wagowo wiemy ile nabić gazu,a jesli gaz znów ucieknie to już pretensje do szefa.Polecam Ustaszewskiego,zresztą to ,że trzeba poczekać sporo dni na naprawę to o czyś swiadczy.Powodzenia w naprawie i dużo chłodu w aucie życzę.

___________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w Piątnicy na Ogrodowej

Na dobrą sprawę samo już posiadanie klimatyzacji jest bardzo fajnym rozwiązaniem i ja jeszcze chcę powiedzieć, że również niezwykle istotną kwestią jest to aby właśnie wiedzieć gdzie dobrze jest ją serwisować. Mi udało się natrafić na ofertę z https://expertczystosci.pl/serwis-klimatyzacji-rzeszow i myślę, że to jest bardzo dobra opcja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klimatyzacja w Piątnicy na Ogrodowej

Ciekawe, bardzo dziękuję!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org