czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jaka firma kurierska najtaniej

bierze za wysłanie jednej paczki prywatnie? Ktora byscie polecili. Moze znacie cene wysylki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka firma kurierska najtaniej

Opek za paczkę do 5kg bierze około 30zł. Chyba są najtańsi. Kilka razy wysyłam u nich i problemów nie było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka firma kurierska najtaniej

Poczta Polska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka firma kurierska najtaniej

http://www.opek.com.pl/uslugi_przewozowe/uslugi_krajowe/uslugi_podstawowe.aspx _ Oferta Opka

http://www.dhl.com.pl/twojprodukt/ - Oferta dhl

http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm - Oferta Pocztexu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka firma kurierska najtaniej

Poczta Polska.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka firma kurierska najtaniej

Ja ZA WYSŁANIE TELEFONU W DHL ZAPŁACIŁAM 45 ZL A PRZECIEŻ TELEFON NIE JEST CIĘŻKI WIĘC W DHL JEST DROGO. ŻEBYM WIEDZIAŁA O OPEC-u TO NA PEWNO TAM BYM POJECHAŁA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka firma kurierska najtaniej

nie wiem ja tam poczte polsko chwale tyle wysyłałem i odbierałem, priorytetem 2 dni i jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka firma kurierska najtaniej

wysylaj poczta tym firmom kurierskim pojebalo sie w dupach z tymi cenami................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka firma kurierska najtaniej

zapytał/a jaka firma kurierska a nie poczta, za 10zł utopili byście w łyżce wody żydy. Najsolidniejszy kurier to UPS ale cenowo nie zachwycają. GLS lub DPD mają najniższe ceny ale nie jestem pewien w 100%.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka firma kurierska najtaniej

Tu nie chodzi o pieniadze tylko o cene za usluge, jezeli wysylam poczta i nie dosc ze place mniej to towar dochodzi duzo szybciej, to chyba cos jest nie tak? nie sadzisz? Kurierzy wszyscy tacy sami, dzwoni o 7 rano i sie pyta czy ktos bedzie w domu miedzy 14 a 15, żenada!! Jak sie mowi ze bedzie sie po 17 to on mowi ze nie dostarczy przesylki i pyta o miejsce pracy, jak tlumacze ze nie pracuje w Łomży to nie rozumie........... Raz poprosilem o zawiezienie pod inny adres, zeby nie musial czekac do 16 to powiedzial ze tamta ulica to nie jego teren. Jeden pan przyszedl do mojej zony z noworodkiem na rekach i powiedzial ze ma materac ale go nie wniesie bo to nie lezy w kwestii jego obowiazkow i ze ona ma mu pomoc! I to jest normalne?
Pocztex zaś, zawsze dam wiecej kilka zlotych ale, jak nie ma mnie w domu to zawiezie mi przesylke do firmy, nie dzwoniac z glupimi pytaniami co zrobic z przesylka. Jak kupilem złoto to kurier bez problemu pojechal ze mna do zlotnika w celu sprawdzenia, zanim zaplacilem za przesylke. Jak zona zostala w domu bez pieniedzy to zostawil pobraniowa paczke i przyjechal po pieniazki jak zadzwonilem ze juz jestem. Bez zbednego pierdolenia pozwala zajzec do przesylki bez wzgledu an to czy jest zaznaczone ze mozna czy nie. Jak nie bylo nikogo w domu caly wekend to zadzwonil, zapytal kiedy bede, zrobil powtorne nadanie i przywiozl paczke osobiscie w poniedzialek. TU zaplacilbym nawet wiecej niz jakiejkolwiek firmie kurierskiej, taka usluga jest dla mnie warta duzo wiecej a mimo to jest duzo tansza. Nie ma pierdolenia smutow, nie ma fochowania sie i pokazywania jak to mam wszystko w dupie bo ja swoje pieniadze juz zarobilem...........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka firma kurierska najtaniej

poczta też świadczy usługi kurierskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka firma kurierska najtaniej

my to wiemy, niektorzy jak widzisz jednak nie...........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka firma kurierska najtaniej

ale atutem wysyłki firmą kurierską jest możliwość śledzenia przesyłki. Wpisujesz nr listu przewozowego i wiesz co się z nią dzieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka firma kurierska najtaniej

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka firma kurierska najtaniej

"7" polecam 7 !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaka firma kurierska najtaniej

Dzień dobry!

Z mojej strony mogę polecić firmę ParcelABC, już kilkakrotnie korzystałem z ich usług i byłem bardzo zadowolony, nigdy nie było żadnych opóźnień i przesyłek dostarczanych ze skały. Jest również bardzo wygodne, że istnieje możliwość śledzenia przesyłek (https://www.parcelabc.pl/content/tracking), a koszt usług jest niski, a jakość jest wysoka!
Więc możesz przyjrzeć się bliżej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org