wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wizyta patronażowa położnej

Nie wiem czy był poruszany wcześniej ten temat ... Pytanie do młodych rodziców czy w waszych poradniach rodzinnych jest też praktyka olewania młodych rodziców przez położne środowiskowe w naszym przypadku 2 miesiące nikogo nie widać u znajomych którzy chodzą do centrum medycznego na Wyszyńskiego 5 tydzień i nikogo ani widu ani słuchu czy to jest jakoś uregulowane prawnie czy standardowa praktyka ☺️

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wizyta patronażowa położnej

Takie czasy albo ludzi za mało.
Ja przy chorym w szpitalu musiałam za pielęgniarki robić parę rzeczy prostych. Ale jak jesteś to ci zlecą pilnować kroplówki (zmienić też mogę) i inne taki.
Kiedyś to się dawało prezent i już Pani była milsza i chętna do tych obowiązków co i tak miała wykonywać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wizyta patronażowa położnej

Zawsze można zadzwonić i zapytać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wizyta patronażowa położnej

Musisz dzwonić do przychodni i się upominac. Ja tak miałam, lekarz miał przyjść ale najwyraźniej miał to gdzieś, kilka razy się upominalam aż wkoncu przyszedł. Najlepiej dla lekarza jakbyś poszła na tą wizytę do przychodni, bo tak to on się musi,, fatygowac,,, dojechać do Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wizyta patronażowa położnej

Centrum Medyczne przy Wyszyńskiego 5 , to cała porażka . Mam niemiłe wspomnienia . Zmień poradnię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wizyta patronażowa położnej

Problem w tym, ze nawet szpital nie zawsze informuje poradnie o narodzinach i bez informacji od rodzica nawet nie wiedza jaka jest sytuacja. Co innego swiadome olewanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org