czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Seksuolog w Łomży

Witam kobietki, piszę głównie do was z takim zapytaniem, czy któraś z was korzystała z konsultacji pani psycholog-seksuolog Anny Zalewskiej?czy jest godna polecenia?ile kosztuje wizyta?Proszę o odpowiedź

Życie jest piękne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seksuolog w Łomży

W tych sprawach doświadczenia nabywa się z wiekiem a Pani Zalewska jest młodą osobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seksuolog w Łomży

jedynymi w bogobojnej Łomży, którzy seksuologię uprawiają są księża i biskupi do tego też katecheci..., a potem mamy Hipolitowo





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seksuolog w Łomży

ZA DURNE ODPOWIEDZI DZIĘKUJĘ!!! JEZELI MACIE PISAĆ GŁUPOTY TO DAJCIE SIĘ NA SPOKÓJ..

Życie jest piękne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seksuolog w Łomży

paplik paple głupoty jak zawsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seksuolog w Łomży

A o jaki problem dokladnie chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seksuolog w Łomży

O problem na podłożu Seksologicznym.

loopback91

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seksuolog w Łomży

Cytat:

a potem mamy Hipolitowo

a skąd pewność, że babka poszłaby się wyskrobać, to raz
i skąd wzięłaby pieniądze na tyle skrobanek, to dwa.

i czy nie lepiej by wyszła podrzucając bachory do okna życia

Szalom Alejhem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seksuolog w Łomży

Witam ico udalo sie znalezc ? Bo i ja szukam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seksuolog w Łomży

Ja tam korzystam z seksuologa online. On jest po prostu świetny moim zdaniem!!
____________________-
http://pisaniepracogloszenia.wroclaw.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seksuolog w Łomży

W innym wątku już pisałem. Bardzo dobre tabletki to:
Viamen
Cum on
ewentualnie penis complete ( ma działanie powiekszające penisa, wydłużające stosunek, poprawiające erekcję).Dzialanie tabletek sprawia,że więcej krwi napływa do penisa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seksuolog w Łomży

Viamen ostatnio próbowałem i niezłe aczkolwiek chyba z nich zrezygnuję z racji ceny. Penis stoi faktycznie jak drąg ponad kilka godzin ale tanie nie są. Zastanawiałem się nad cum on bo widziałem w promocji. Może ktoś brał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seksuolog w Łomży

To bierze pól tabletki Viamena. Na mnie tez działaja mocno, ale wystarczy pół tabletki i działają spoko. A wtedy cena nie jest wysoka. Cum on są super, ale u mnie się nie sprawdziły niestety. Działanie jest ale jak bierze się je regularnie i trzeba się z tym pilnowac bo jak bierze się je w kratkę to działania nie ma żadnego a tak to ja za to dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seksuolog w Łomży

Mi to nie przeszkadza. I tak biorę z rana leki na ciśnienie to brałbym sobie razem z nimi. Szukam jednak opinii czy warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seksuolog w Łomży

Warto! Ogólnie mam porównanie ze środkami na receptę i różnicy nie widzę. No może poza tym ,że przy cum on nie mam nieprzyjemnych bóli głowy no i jest to korzystniejsze dla mojej kieszeni bo tabletki są tańsze. Jeśli zażywasz regularnie to erekcja jest gwarantowana (oczywiście przy wcześniejszej stymulacji bo sam z siebie to Co penis nie stanie, musisz być podniecony). Bez trucia się środkami farmakologicznymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seksuolog w Łomży

One aspect that consistently enhances my gaming experience on this platform is the constant stream of updates and innovations. The developers actively listen to user feedback, implementing changes and introducing new features that align with the evolving preferences of the gaming community. This https://mostbets.cz/ agility in adapting to user needs ensures that the platform remains a dynamic and exciting space for gamers, always offering something new and fresh to explore.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org