wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Witam mam pewien problem bylam do tej pory ubezpieczona w urzedzie pracy ale odrzucilam propozycje pracy poniewaz jestem w ciazy i mnie zawiesili odwolywalam sie ale powiedzieli mi ze to moze troche potrwac nawet ze dwa miesiace ... Bo wyslali to do wojewodzkiego urzedu czy cos takiego ... I nie wiem co mam teraz robic jestem w 5 miesiacu ciazy .. Nawet jak cos sie stanie i trafie do szpitala .. To bedzie masakra ... Nawet chcialam dzisiaj isc do ginekologado tego co zawsze na nfz to mnie nie przyjeli ... Chcialam sie ubezpieczyc prywatnie ale powiedziano mi ze jak teraz sie ubezpiecze to bede mogla korzystac dopiero od sierpnia .. A ja potrzebuje od teraz... Jesli wie ktos cos to prosze o pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

maz moze cie dopisac do ubezpieczenie rodzinnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

to chore Polskie prawo i chorzy rządzący, paranoja.Niestety nie umiem pomóc ale z całego serca współczuje.Życzę wszystkiego dobrego.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Tylko jest jeden problem .. On pracuje na czarno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

wyjasnij sprawe w NFZ i nie narzekajcie na chore prawo jak go nie znacie!

Warto wiedzieć, że jeśli z jakiegoś powodu straciliśmy ubezpieczenie, to przez pewien określony czas mamy jeszcze prawo do świadczeń opieki zdrowotnej z reguły jest to przynajmniej 30 dni.

Prawo do świadczeń opieki zdrowotnej w ramach NFZ bez konieczności posiadania ubezpieczenia zdrowotnego posiadają:
kobiety posiadające obywatelstwo polskie oraz mieszkające na terenie kraju, które są w okresie ciąży, porodu lub połogu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Wydaje mi się, że będąc w ciąży masz prawo do bezpłatnego leczenia i usług lekarskich, nawet nie mając ubezpieczenia. http://www.prawapacjenta.eu/?pId=3050

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Tylko dzisiaj bylam u ginekologa i przy rejestracji powiedziano mi ze skoro nie mam ubezpieczenia to moge isc prywatnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

czytalas uwaznie moj post?

30 dni jeszcze jestes ubezpieczona w tym czasie zalatw sobie zaswiadczenie,ze jestes w ciazy i po krzyku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Tu nie chodzi o 30 dni, tylko o to, że w ciąży ma prawo do darmowych świadczeń. Próbowali Cię naciągnąć, spisz paragraf sobie. Musisz napisać jakieś oświadczenie o braku ubezpieczenia. A najlepiej pójdź do NFZ w hotelu pielęgniarek, niech Ci wszystko wytłumaczą. Powiedz jeszcze, który to ginekolog taki mądry.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Dzieki :-D juz teraz wiem co zrobic jutro to wszystko pozalatwiam :-D A najpierw pokde i ta babe z okienka rejestracji opierdziele :-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

tacy madrzy sa na wyszynskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Pójdź najpierw do NFZ niech Cię dokładnie pokierują co i jak masz robić. Szkoda Twoich nerwów na latanie po lekarzach i tłumaczenie.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Moim zdaniem drzewko szczęścia ma rację. Na mocy ustawy z sierpnia 2004 roku kobiecie ciężarnej przysługuje bezpłatna opieka lekarska, nawet jeśli nie jest ubezpieczona.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

ciężarnej przysługuje bezpłatna opieka lekarska, nawet jeśli nie jest ubezpieczona + 6 tygodni pologu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

-w ciąży
-ubezpieczona w Urzędzie Pracy
-mąż pracuje na czarno
-babę z rejestracji opierdzielę

PATOLOGIA...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

mieeeeeeteeek , a czego ty tu znowu nie kumasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Tego, że tacy ludzie nie powinni robić dzieci. Dzieci można robić wtedy, gdy można im zapewnić byt i utrzymanie na godnym poziomie.
Ludzie z których jedno żyje na ubezpieczeniu z UP, a drugie pracuje na czarno (domyśleć się można jaka to wyjątkowa profesja) nie powinni brać się za płodzenie dziecka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

idac ta droga ciebie mamusia powinna wyskrobac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Tacy ludzie jak Pani Wercia powinni w ogóle nie mieć prawa do ubezpieczenia i jakichkolwiek świadczeń medycznych na koszt Państwa! Bo niby z jakiej paki ja mam płacić za Panią Wercię, która siedzi na bezrobociu i za jej męża który pracuje na czarno i podatków nie płaci! Paranoja... Patologia rodzi patologię jednym słowem... Takie jest moje zdanie w tym temacie.

a ty zxcv4 nie odzywaj się, bo ty nie masz pojęcia o trochę bardziej skomplikowanych sprawach. Z tobą to można pogadać o tym który kebab w łomży jest najlepszy, więc zamknij japę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Kebaby w łomży to moja specjalnośc :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Sorki, a więc z zxcv4 można pogadać o "łomżyńskiej biedzie" :D a teraz wróćmy już lepiej do tematu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Ty maruda masz potencjał i głupi nie jesteś ;) Czytam z ciekawością Twoje posty z naszymi łomżyńskimi patriotami :) Ciekaw jestem Twojego zdania w tym temacie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

mieeeeteeek 12345, zjebali cie juz prawie wszyscy na tym forum za twoje poglady, ja juz nie bede sie nad toba tu teraz pastwil,sam sie wystarczajaco skompromitujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

haha cwany lis, szojusznikow szuka,oj zebys sie nie zdziwil jak maruda ci posle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Słuchaj tłuku jebać to możesz starą jak ci na to pozwoli - to po pierwsze, a po drugie jak dyskutujesz to dyskutuj na temat, a jak nie to wypier.... ;) Temat jest o ubezpieczeniu dla pasożyta żerującego na innych (m.in. mnie) i takich przypadków w kraju jest tysiące.Z jakiej paki ja mam pracować i płacić podatki na kogoś kto w żaden sposób nie wnosi nic do budżetu państwa, a tylko siedzi w domu i dzieci robi? Jeśli korzysta się z jakichś dóbr państwowych to trzeba też do państwa coś wnosić. A tak? Ja i inni musimy płacić na opiekę medyczną dla takiej Pani Werci, która jeszcze oburzona jest i pretensje wielkie ma, bo PRZECIEŻ ONA W POŚREDNIAKU ZAREJESTROWANA JEST, a mąż pracuje na czarno! Ja wstydziłbym się takiego tematu w ogóle zakładać, ale widać, że co niektórzy wstydu nie mają...
...więć zxcv4 jak dyskutujesz to dyskutuj na temat, albo pisz sobie w temacie o kebabach albo łomżyńskiej biedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Maruda może mi posłać. W odróżnieniu do ciebie to widać, że gość ma trochę wiedzy i ogarnięty jest. ty jesteś.... szkoda gadać ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

maruda w tych sprawach głosu nie zabierze .

Życie płata różne figle i gdyby mogli to płacili by składki i Wercia i jej men :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Autor: mietek12345 (---.play-internet.pl) Data: 21-06-14 14:44

Moim zdaniem w ogóle Państwo nie powinno z naszych wspólnych pieniędzy finansować i darmo dawać ludziom jedzenia, ubioru czy dachu nad głową typu noclegownie. Prowadzi to do patologii i zachęca wielu leni i wrzodów społecznych do oszukiwania Państwa, a co za tym idzie społeczeństwa. Stara odwieczna zasada brzmi: "Kto nie pracuje, ten nie je" i są to mądre słowa! Niby dlaczego Kowalski musi pracować żeby mieć gdzie się wyspać, umyć i mieć co zjeść, a drugi ma dostawać to za darmo?
Człowiek powinien być na tyle zaradny aby zarobić na przysłowiową "michę" i "budę". Jeśli nawet tego minimum nie potrafi z siebie dać to znaczy, że nie nadaje się do funkcjonowania w społeczeństwie.

-----------------
Autor: mietek12345 (---.play-internet.pl) Data: 21-06-14 14:11

To nie bieda. To dojenie Państwa- czyli dojnej krowy, która daje mleko.

Odnośnie tych obiadów w Caritasie to byłeś i widziałeś kto tam jada czy tylko zwyczajnie pieprzysz aby pieprzyć? Przychodzą tam same śmierdzące lenie, trole dla których jedyną sentencją życia jest napić się alkoholu i kichę zapchać. Śmierdzące lenie, którym się nie chce do roboty iść i na chleb zarobić, bo po co !? Państwo za darmo da! Takich wrzodów społecznych i pasożytów społecznych powinno się utylizować albo z batem do roboty gnać i w żadnym przypadku kolego ci ludzie nie są biedni. Oni są zwierzętami na własne życzenie!

///////////////////

mieeeteeek12345 dalej wzywasz do UTYLIZACJI ludzi biednych,starych lub chorych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Po co to kopiujesz? Ja pamiętam co pisałem kilka dni temu. Wzywam do tego aby Pani Wercia trochę pokory nabrała i żeby nie była taka roszczeniowa skoro będzie rodziła dziecko w szpitalu za nasze pieniądze, a radzę też na przyszłość, żeby decydować się na ciążę w sytuacji, gdy jest się w stanie zapewnić należyty byt dla potomka od momentu spłodzenia i przynajmniej do momentu ukończenia 18lat, a nie zachodzić w ciążę i martwić się o ubezpieczenie zdrowotne!
Dziś już za późno na takie dyskusje. Z Tobą zxcv4 w tym temacie dyskutować nie będę, bo nie masz pojęcia o czym mowa i nawet rzeczowych argumentów przedstawić nie potrafisz. Poczekamy jutro na odzew samej zainteresowanej o której mowa.
dobranoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Mietek12345 nie rozumiem ciebie. Urzędnikom na premie z publicznych środków pieniędzy nie żałujesz, a kobiecie w ciąży, która i tak z mocy ustawy mimo braku ubezpieczenia oficjalnego robisz wyrzuty? Zapominasz chyba, co to jest opieka prorodzinna.
Jak kobieta jest w ciąży i pójdzie na zwolnienie lekarskie (mimo że jest w 100% zdrowa, bo ciąża to nie choroba a stan odmienny) i bierze pieniądze z ZUS i to przez prawie całą ciążę to uważasz to za dobre działanie?

Poza tym dzieci do ukończenia 18-tego roku życia lub ukończenia szkoły i tak podlegają ubezpieczeniu, mimo że ich rodzice mogą tego ubezpieczenia nie posiadają. A zdarzają się różne sytuacje, jak np. rodzice za granicą a dzieci pod opieką dziadków (bo takie przypadki widziałem), to też jest patologia, bo okradają państwo?

Trochę pokory panu życzę w stosunku do innych ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

A dlaczego mam żałować urzędnikowi tego, że dostał premię!? Co w tym złego!? Jeśli ów urzędnik wykonuje dobrze swoje obowiązki to czemu miałaby nie należeć mu się premia? Urzędnik wykonuje daną pracę, nie jest pasożytem tylko zarabia uczciwie pieniądze i z tych pieniędzy odkłada składkę emerytalną i zdrowotną. Gówno mnie szczerze mówiąc obchodzą premie urzędników tak samo jak gówno mnie obchodzą premie dawane przez prywaciarzy.
Czemu też mam mieć pretensje do kobiety, która pracuje na podstawie umowy o pracę, również płaci składkę emerytalną i zdrowotną, a w przypadku ciąży pójdzie na zwolnienie? Tej kobiecie należy się opieka zdrowotna, bo sama sobie na nią zarobiła!
Tutaj sytuacja jest w ogólne odmienna. Pokazuje wiele odchyłów i patologii ludzi oraz Państwa... Przede wszystkim tak jak napisałem wyżej ludzie, którzy nie mają warunków materialnych czy osobistych i nie potrafią zapewnić bytu, bezpieczeństwa i opieki sobie,a tym bardziej swoim dzieciom nie powinny w ogóle robić i rodzić dzieci!
Założycielka tematu zakłada temat na publicznym forum pełna rozczeń i wymagań, a tak naprawdę żeruje ona tylko na publicznych pieniądzach nas wszystkich będąc zarejestrowaną w PUP. Trzeba było pomyśleć o tym wcześniej. Iść do pracy, a potem dopiero zachodzić w ciążę. Mąż pracujący na czarno również nie jest przykładem stabilizacji i zapewnienia bezpieczeństwa. Uważam, że tacy ludzie nie gwarantują zapewnienia bezpieczeństwa dziecku i żerować będą tylko na MOPSach i Caritasach, a ich dziecko nie będzie rozwijać się w stopniu takim jakim powinno. Skutki takich rzeczy znamy i widzimy na co dzień.
Ta Pani nawet nie ma podstawowej wiedzy na temat swoich praw i obowiązków żyjąc w Państwie, a widać to poprzez założony przez nią temat. Jak taka nieodpowiedzialna i nieogarnięta osoba może być MATKĄ!?
Bycie rodzicem to wielka odpowiedzialność i obecnie da się zauważyć, że ludzie są powściągliwi w robieniu dzieci. Kobiety nie zachodzą już w wieku 20lat w ciążę tylko starają się uczyć i rozwijać zawodowo aby móc zapewnić byt dziecku.
Pani, która założyła temat jest przykładem ochyłu od normy i pojęcia patologii. Posty, które tu napisała charakteryzują się głupotą, niewiedzą i nieodpowiedzialnością.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

mietek :):)

Co do MOPS-u i Caritasu to jestem po twojej stronie :):)

Bzykać się potrafią, ale jedzenia dla dziecka i siebie zapewnić już nie potrafią :):):)

DAJCIE MI, BO JESTEM bezrobotną matką :):)

Propozycję pracy dostałaś ? DOSTAŁAŚ !!

Odrzuciłaś ??

Odrzuciłaś !!!!!

POWINNAŚ PŁACIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

DOKŁADNIE!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

I teraz w takiej sytuacji wiadomo trudno winić dziecko, bo to nie jego wina, że spłodzili je tacy ludzie, a nie inni. Tak więc po urodzeniu zabrałbym dziecko i przekazał jakiejś rodzinie zastępczej, która ma środki materialne i osobiste, żeby zapewnić mu rozwój i przyszłość ( tysiące takich małżeństw szuka dzieci), a jeśli chodzi o tą pseudo mamusię to pod most bym ją wywalił, a najlepiej razem z tatusiem.
Taki mix w żaden sposób nie jest w stanie zagwarantować dziecku tego co powinno mieć zagwarantowane. Bo czy mąż pracujący na czarno jest w stanie kupić mieszkanie (choćby na kredyt) ?
A pomijając już kwestie finansowe to samo założenie tutaj tematu przez niedoszłą mamusię i wzywanie "pomocy" w związku z ubezpieczeniem jest już przegięciem. Takie rzeczy powinien wiedzieć każdy dorosły obywatel tego kraju, a nie robić z siebie pośmiewisko na forum publicznym
Reasumując do bycia rodzicem trzeba dorosnąć i to nie tylko w kwestii finansowej, ale też w kwestii intelektualnej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Mietek12345 wez ty sie ogarnij troszke czy ubezpieczenie z pup to twoim zdaniem nie odpowiedzialna matka ??? Ja nie korzystam dla twojej swiadomosci z caritasu i mopsu ... Tylko ubezpieczenia ... Moje dziecko ma napewno wiecej niz twoje .. Bo skoro mowisz o caritadach itp. To widocznie musisz sie tam stolowac :-D jaki ty jestes w tych sprawach obeznany .. Moj maz nie jest zarejestrowany jeszcze bo jak czytales moze w poprzednich moich postach to od niedawna tu mieszkamy i jest na okresie probnym dopiero od lipca ma dostac umowe .. A wiec tepaku wez sie za siebie lepiej i juz nie stoj tak pod tym mopsem tylko sam sie wez za robote :-D /Tak Cie to strasznie boli ze bylam ubezpieczona w pup?? Nie martw sie juz nie jestem :-D a co do odrzucenia pracy to w ciazy napewno nie pojde a po drugie napewno nie do takiej jakiej mi zaproponowali ..bo nie po to pokonczylam szkoly zeby zapier... Fizycznie .. :-D Lepiej nie przesiaduj na tym forum a za robote sie wez bo caritas cie wiecznie karmil nie bedzie... A po drugie nie pytalam takich cieciow co zrobic tylko kogos kto cos o tym moze wiedziec ..a wiec mam to gdzies co mowisz bo od takiej osoby jak ty to nie ma co sie przejmowac bo z tego co napisales to inteligencja nie grzeszysz A wiec p mamusia nie wychowala?? Nie pytani nie powinni sie udzielac ..A niby kim ty jestes ze tak sie podniecasz ??? Myslisz ze jestes lepszy?? ??f hahaha w czym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Ciekawe czym ty mozesz sie pochwalic ? Dawaj smialo .. Tylko nie sciemniaj ze prazydentem jestes haha :-D NO slucham pochwal sie jaki masz skladak moze rozowy??? :-D i w tym baraku ile masz szczurow? Kiedy ostatni raz wode widziales? A amarena z biedronki nie jest za droga dla ciebie ? Haha no slucham .. W OHP dlugo siedziles?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

A teraz test na inteligencje ile to jest 2x2? No mieciu dawaj :-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

2+2x2=?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Mieciu śpi nie odpowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

A jeszcze jedno cos tam pisales i biedzie czy tez brak wlasnego mieszkania ?? Hmm.. Jak chcesz to ci moge jedno wynajac bo stoi akurat puste ..tylko nie wiem czy cie na nie bedzie stac :-D akurat troszke zle trafiles z tymi pojeciami :-D widzisz czytanie ze zrozumieniem sie klania :-D he na forum sie cwaniaczysz a ciekawe kim ww rzeczywistosci jestes.. ? Poszukiwaczem puszek? Hm...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

oj dajmy mu czas dojsc do biblioteki miejskiej zeby na forum mogl wejsc :-D ,mieciu slimaki na obiad zbiera he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

sherlock . 2+2x2 ? 6 :-D kolejnosc rozwiazywania dzialan :-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Patologio ty szkoły pokończyłaś? Ty nawet dyskutować na poziomie nie potrafisz tylko piszesz bzdury wyssane z palca i do tego językiem 15latki.
Patologio jakbyś ty szkoły pokończyła to siedziałabyś teraz na 100% płatnym zwolnieniu lekarskim, a następnie na płatnym urlopie macierzyńskim, a nie zarejestrowana w PUP jesteś i wołasz na forum pomocy, bo ubezpieczenia nie masz. Tyle mieszkań posiadasz, a do pośredniaka chodzisz pracy szukać, a stary pracuje na czarno... Ciekawa perspektywa naprawdę...
Nie pisz mi proszę dziecko, że coś masz bo jak na razie to ty GÓWNO masz rozumiesz? Gówno powtarzam! Jeśli coś masz (czy to nocnik, czy samochód czy mieszkanie) to nie ty to osiągnęłaś tylko dostałaś (zapewne od rodziców). Jak czegoś sama w życiu się dorobisz to wtedy chwal się, że coś masz i jak sama sobie kupisz mieszkanie za swoje pieniądze to wtedy z pychą proponuj jego wynajęcie.
Na razie to jesteś przykładem braku ambicji, niezaradności i PATOLOGII w naszym kraju, bo według mnie to po urodzeniu dziecka w szpitalu za NASZE pieniądze powinnaś iść potem chodniki jęzorem czyścić, żeby odpracować NASZE(podatników) pieniądze wydane na ciebie i twoje dziecko.
Tak jak wcześniej napisałem GÓWNO masz i gówno mieć będziesz, a jedyne co masz to to dziecko które nosisz w sobie i któremu szczerze współczuję, bo po samych wpisach widać, że nie dorosłaś jeszcze do tak odpowiedzialnej roli jak bycie matką.
Nie masz za grosz rozumu i nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, że to co tu wypisujesz to jest stwierdzenie popełnienia przestępstwa przez twojego męża, bo na czarno to możesz sobie kudły pomalować na głowie, a nie pracować. Wystarczy teraz, żeby tylko ktoś z PUP czy Skarbówki zainteresował się twoim mężem (który na 100% też jest ubezpieczony w PUP i pracuje na czarno) i już ma pozamiatane.
Ja rozumiem, że nie każdy dziedziczy inteligencję w genach, ale nie zwalnia to nikogo z myślenia.
Myśl, dziewczyno myśl...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

No to zablysnales haha :-D tak Cie to strasznie boli ze od tygodnia ubezpieczenia nie mam ?? Ciekawe za jakie twoje pieniadze ?? Za cieciowanie duzo nie daja .... Jak bys chcial wiedziec to mam szkole i to napewno lepsza od ciebie.. Kazdemu sie moze noga podwinac .. Jestes strasznie zalosny ze ty mieszkasz w budzi i cieciujesz to nie znaczy ze wszyscy tak maja .. Co ty wgl. Mozesz o mnie wiedziec tak sie cwaniaczysz ..a co ty masz pewnie nawet podstawowki nie ukonczyles :-D no slucham na jakim stanowisku pracujesz?? He ciec to nie jest godny zawod ale coz moze tak myslisz? Skoro taki pan z ciebie to udowodnij to pisac kazdy glupi moze i kopiowac teksty z neta tez

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

mietek podnietek eheh a ty wercia uspokuj sie prowokuje cie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Nie zamierzam tutaj nikomu nic udowadniać, a zwłaszcza takiej Patologii jak ty dziewczyno. Jeśli chodzi o szkołę to w dzisiejszych czasach każdy debil może skończyć szkołę, zwłaszcza za pieniądze rodziców tak jak ty. Nie ma się naprawdę czym szczycić, a dowodem tego, że polski system edukacji jest do bani jest właśnie twój przykład.
Każdemu noga może się podwinąć mówisz? Noga owszem, ale problem z tym, że ci się mózg podwinął co udowadniasz ciągle postami na tym forum, które ja skrzętnie obserwuję i analizuję.
Jeśli o mnie chodzi to gówno cię obchodzi gdzie pracuję i ile zarabiam. Ja nie proszę na forum ludzi o "pomoc", więc tym samym tłumaczyć się nie zamierzam. Między nami powiem ci jednak, że myślę, że kupiłbym ciebie i tego twojego męża... ;)
Ja jako facet pracujący na czarno nigdy nie zdecydowałbym się na dziecko. Nie uczyli w tej twojej SZKOLE co to jest seks i co może wyniknąć z seksu? Czy to może podczas seksu podwinęła ci się noga i teraz nawet do szpitala cię nie chcą przyjąć?
Powtarzał się nie będę, ale moim zdaniem taki pasożyt społeczny powinien na drugi dzień po urodzeniu dziecka chodniki lizać jęzorem, żeby odrobić koszty poniesione na takiego pasożyta przez społeczeństwo. Ja akurat mogę w tej kwestii się wypowiadać, bo podatki płacę (i to duże) od momentu ukończenia szkoły średniej.
Nie dyskutuj więc dziewczynko, bo nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego z kim dyskutujesz. Posłuchaj grzecznie mojej rady i poproś moderatora o usunięcie stąd tego bzdurnego tematu zanim ktoś dobierze się do d*py twojemu staremu, bo przypominam ci, że jawnie i bezmyślnie go tutaj podpier**liłaś,a może mieć on z tego powodu poważne kłopoty. Zresztą nie tylko on.
Była już kiedyś tu taka jedna idiotka jak ty, która zapytała który lekarz wystawia zwolnienia lekarskie za pieniądze.
Jak na razie dziewczynko to nic sobą nie reprezentujesz, a jedynie kretynizm i całkowity brak inteligencji. W każdym razie tak jak napisałem wyżej brak inteligencji nie zwalnia z MYŚLENIA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

-Głupi jesteś
-a właśnie że ty glupi jesteś debilu
-nie bo ty
-nie e
-tak głupi głupku bez szkoły
-skończyłem lepszą od ciebie
-Chyba w snach
...
Dalej mi się nie chce pisać, dostrzega ktoś różnicę między tym a powyższym dialogiem? :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Niestety, miecio ma dużo racji w tym, co pisze. Mnie nawet nie denerwuje fakt, że ja płacę składki, żeby różni pasożyci mieli opiekę, bo moje nerwy świata nie zmienią, ale bardziej razi mnie język, sposób wypowiedzi i brak pokory u owej butnej pani. Oj, chyba dużo tych szkół pani nie pokończyła. Trochę pokory, bo rzeczywiście jedzie pani w tym momencie na naszych pieniądzach, więc nie ma czym się tak oburzać, takie są fakty. A jeśli jest pani taka zamożna, to nie rozumiem, dlaczego uczęszcza pani do ginekologa na NFZ, powiem szczerze, że nie znam dziewczyny, która prowadziłaby ciążę państwowo, każda, którą stać, chodzi prywatnie, bo opieka jest o niebo lepsza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Dziękuję. Bardzo dobry dodatek do moich wypowiedzi. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

dziewczyno idz do NFZ tam ci wszystko wytlumacza. jesli jestes w ciazy ubezpieczenie darmowe nalezy cie sie nawet jesli nie jestes zarejestrowana w PUP i nie masz z innego zrodla ubezpieczenia.

Art.13.1. Ustawy mówi, iż Świadczeniobiorcy (Pacjenci) inni niż ubezpieczeni, którzy:
1.nie ukończyli 18. roku życia,
2.są w okresie ciąży, porodu i połogu
mają prawo do świadczeń opieki zdrowotnej na zasadach i w zakresie określonych dla ubezpieczonych, czyli pełnej bezpłatnej opieki zdrowotnej.


Jestem w ciąży i nie mam ubezpieczenia. Czy będę musiała zapłacić za poród?


Każda kobieta w ciąży (oraz w zakresie porodu i połogu) posiadająca obywatelstwo polskie (lub prawo stałego pobytu) i zamieszkująca na terenie Polski ma prawo do bezpłatnej opieki medycznej. Jeżeli jest osobą nieubezpieczoną – wystarczy, że poda tę informację w placówce ochrony zdrowia. W tym przypadku ma zastosowanie art. 2 ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (t.j. Dz. U. z 2008, nr 164, poz. 1027 ze zm.), który stwierdza, że osoby posiadające obywatelstwo polskie i posiadające miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które są w okresie ciąży, porodu i połogu – mają prawo do świadczeń na zasadach określonych w tej ustawie. Osoba korzystająca z tego prawa powinna okazać dokumenty potwierdzające zamieszkanie i obywatelstwo (np. dowód) i złożyć stosowne oświadczenie o braku ubezpieczenia. W razie problemów należy skontaktować się z biurem Rzecznika Praw Pacjenta (www.bpp.gov.pl).


IDZ DO NFZ w ŁOMŻY i tam pytaj a nie na forum bo ci tu glupoty beda wypisywac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Do autorki tematu: nalezy Ci sie ubezpieczenie z NFZ z tytulu ciazy tylko musisz isc do placowki, zeby to zaznaczyli w eWus... Ale co do reszty zgadzam sie z Mietkiem... Nasze podatki to jeden wielki wor ten kto wklada(juz bez roznicy kto ile..czytaj placi podatki,pracuje legalnie)moze tez z tego worka brac... Wkurza kiedy po kase z wora siegaja Ci co nie raczyli sie do niego dorzucic..... A jesli chodzi o ubezpieczenie dzieci przez panstwo to nie podlega dyskusji ze jest ono niezbedne, aby dzieci ludzi ktorym sie "podwinela noga" (albo zwyczajnym leniom, kombinatorom) tez mogly miec szanse leczenia, bo majac tak udanych rodzicow moglyby byc tej opieki pozbawione.. Pozdrawiam i zycze zdrowka w ciazy szczegolnie malenstwu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

konstytucja obywatelowi tego kraju gwarantuje dostep do służby zdrowia pare stron poczytaj to nie boli

Max

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

***** z ***** bedzie sie klucic czlowiek czlowieka zrozumie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Autor: zxcv4 jedna .Autor: mietek12345 dwa trole biznesmeny o roznych pogladach haaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

kibicow szukaja a matka chleb daje ,ale to ich zycie urodzony na tym forum tylko niki zmieniaja i madrosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

szkoda ze debila egzorcysty niema by im popisal w trojke by sie dogadali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

najgorzej jak frajerstwo nie ma z kim pogadac :Pto tu znajdzie modrego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

mietek dobrze prawi. Przez takich cwaniaków, co tu wyłudzą zasiłek, tam ubezpieczenie i jeszcze drą mordy jak im źle ten kraj wygląda tak jak wygląda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

zle prawi bo jak ci sie noga podwinie to ja bede na ciebie pracowac zebys na lekarstwa mial i chleba sprobowal .tak ma byc nie inaczej i nie ma co glupst wypisywac powinni podniesc zasilki bo biedne rodziny koniec z koncem ledwo lapio a kazdy moze w takiej sytuacji sie znalesc a jak nie ty to twoje potomstwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!


Sektor: Produkcja, Magazyny
Rodzaj pracy: Kontrakt
Wynagrodzenie: 7.50 - 17 £ na godz.

Rejon: Londyn › Londyn Zach.
Miejscowość/dzielnica: HAYES
Poszukujemy 15 ludzi do pracy na DHL z licencja na wozki widlowe.(counterbalance)
Wymagania
jezyk anglieski kumunikatywny
ludzie tylko z okolic Hayes
paszport/ dowod osobisty
national insurance number
potwierdzenie adresu
2 zdjecia
referencje z ostatnich 5 lat(potrzebujemy adresy do firm w ktorych panstwo pracowali w ostanich 5 latach)
konieczne doswiadczenie w uk

prosze dzwonic na 02086072003 od pon do pia w godzinach 10 -16 i umowic sie na spotkanie.

Platne £7.50 dniowka, nocka £8.50, zmiany rozne moge byc dniowki moga byc nocki, moga byc 4 dni po 12 godzin 4 wolnego, lub 4 dni nocki i 4 wolnego. Overtimy platne x1.5 bank holiday x2

Po 6 miesiacech szansa dostanie pracy na kontrakt (wszystko zalezy od panstwa pracy, czy przychodza panstwo do pracy na czas, nie dzwonia na tzw sick-a itp)

OSOBY TYLKO SPELNIAJACE WYMAGANIA, MOGACE ZACZAC PRACE NA ZMIANY JAKIE WYBIERZE DHL, NIE MA MOZLIWOSCI WYBRANIA NOCEK DNIOWEK ITP!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!


Witam
UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!
TO NIE JEST PRACA DLA OGOLNOBUDOWLANCA!!!!!!!!!
Praca dla Fixerow z doswiadczeniem w uk na cene
Wymagane
Doswiadczenie
Narzedzia
Transport
Cscs
Bardzo dobre ceny ,po wiecej informacji prosze dzwonic


Osoba kontaktowa: Grzegorz
Tel. 1: +44 (0) 7809405698Tel. 2: +44 (0) 7809405698

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Waluty›więcej walut»
Kurs NBP z dnia: 2014-06-26
British Pound1 GBP (£) = 5.1678 zł 0.00 zł
Euro1 EUR (€) = 4.1358 zł -0.01 zł
U.S. Dollars1 USD ($) = 3.0361 zł -0.01 zł
Canadian Dollar1 CAD ($) = 2.8351 zł +0.00 zł
Switzerland Francs1 CHF (Fr) = 3.3993 zł -0.01 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Abcd , dokładnie!!!! Największy problem u nas jest z tym, że ludziom się nie chce pracować, bo nauczyli się narzekać, robić z siebie ofiary losu i żyć na niskim standardzie, ale bez pracy! Zrozumieliście? To powtórzę... Ludzie wolą nie pracować i żyć na granicy ubóstwa, bo nie chce się im pracować. Przyzwyczaili się do życia na niskim poziomie, dobrze im bo nie pracują i tylko narzekają mówiąc, że to wina wszystkich dookoła, a tak naprawdę to ich wina!
Moja znajoma z PUP mówiła mi ostatnio, że wielu ludzi zarejestrowanych w PUP jako osoby bezrobotne dostają naprawdę dobre oferty pracy (jak na ich wykształcenie, predyspozycje itp.) a o dziwo odmawiają podjęcia pracy, bo wolą darmowy zasiłek dostawać!!!! To się w głowie nie mieści.... Reasumując człowiek woli mieć 800zł za darmo niż 1600zł na które musi zapracować... i taka jest smutna prawda naszych biedaków łomżyńskich, którzy to tylko siedzą przed komputerami, narzekają i myślą jak tu zarobić, żeby się nie narobić :)
Mam też znajomych "roboli", którzy nie pokończyli dobrych szkół czy inteligencją nie błyszczą... ale wystarczy na budowę się wkręcić, gdzie można wyciągnąć 100zł dniówki. 100zł dniówki razy dwadzieścia pare dni w miesiącu to jest pensja w granicach 3000zł. Można !? Można, ale trzeba chcieć. Fakt, że ciężko, ale cóż ktoś buduje, ktoś wykańcza, ktoś sprzedaje, a ktoś potem kupuje... Taka kolej rzeczy. Jakby na świecie było tylko to ostatnie ogniwo, które kupuje to kto by budował!?
Na tym forum gnieździ się naprawdę wielu obiboków i nierobów co widać i czuć nawet przez łącza internetowe ;) Narzekają, narzekają, biadolą i pierdzielą głupoty... a wystarczy zrobić kółko wokoło Łomży i doskonale widać wszędzie ludzi pracujących fizycznie czy to budujący drogi czy to układający kostkę brukową... Takich ludzi szanuję! Za ich ciężką pracę i za to, że dzięki nim jeżdżę po nowych ulicach, ale takimi ludźmi jak tutaj na forum to gardzę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie P0MOCY !!!

Moim zdaniem wybór odpowiedniego ubezpieczenia nigdy nie jest łatwą sprawą. Szczególnie wśród tylu ofert, które obecnie oferowane są na rynku. Dlatego ja jestem zdania, że warto porównać sobie co najmniej kilka z nich i dopiero na tej podstawie decydować się na coś konkretnego. Szukając ubezpieczenia na życie natrafiłam na stronę https://www.rankingubezpieczennazycie.pl . Dzięki temu rankingowi udało mi się znaleźć najkorzystniejsza polisę zarówno pod względem ceny, jak i zakresu ubezpieczenia. Moim zdaniem obie te rzeczy są bardzo ważne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org