piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wózek dziecięcy

Gdzie w Łomży jest wybór wózków dziecięcych? Chodzi mi o wózek dla noworodka. Prócz sklepów Bajka i Fartlandia nie kojaże gdzie jeszcze można obejrzeć wózki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

Prusa 8 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

na Al.Legionów obok energetyka i na Śniadeckiego oba sklepy chyba nazywają się świat dziecka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

w tubisiu na mazowieckiej chyba



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

nic tam ciekawego nie kupisz !!! polecam sklep Kiddie w Galerii Alfa w Białymstoku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

W Łomży wózków nie kupi, a gdzie, nie da rade



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

W łomży nie kupuje się wózka ani łóżeczka. Ja kupiłem i jedno i drugie na allegro od sprawdzonego sprzedawcy i jakość jest ok. A pieniędzy mi zostało jakies 500PLN w porównaniu z tym co jest w łomży. A wózek kupiłem taki sam jaki oferował jeden ze sklepów na mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

Allegro RULEZ !!! POPIERAMMMTOTOTOTOTO



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

Wiem zamierzam kupić wózek i łóżeczko na allegro, ale lepiej najpier obejrzeć konkretny model w sklepie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

Pomacaj w sklepie, a kup przez internet.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

Dla osob chodzacych z dzieckiem na dlugie spacery wozek jest przydatny,dla tych ,co poruszaja sie za pomoca lokomocji miejskich- wozek jest raczej ciezarem niz ulga



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

mamuśki a orientujecie się ile w Fartlandii lub innym sklepie kosztuje przewijak zakładany na łóżeczko?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

W Łomży sklepy "Świat dziecka" na legionów obok Orange, na Mazowieckiej, koło K1 czy jakos tak ten sklep na kazańskiej "Bajka".Ja polecam sklep w Bialymstoku w Galerii Alfa, duzy wybor..Sama tez tam znalazlam wozek obejrzalam dokladnie i kupilam przez internet sporo taniej:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

Jeżeli sięnie mylęto w Bajce na Kazańskiej widziałąm za 45 zł z groszami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

admin 5lomza sprzedaje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

wczoraj widzialem na klatce chcesz go ?? ile dajesz

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

Lepiej kup na allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

Niestety nie wiem, gdzie w Łomży jest duży wybór wózków dziecięcych, ale sama mam zamiar zamówić przez internet, zwłaszcza, że aktualnie mają promocje na porządne wózki w ekids.com.pl. Jeszcze u nich nie kupowałam, ale tym razem chyba skorzystam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

Ja kupiłam wózek i łóżeczko na allegro. Szczerze polecam cena naprawde niska w porównaniu do tego co jest w Łomży a jakośc taka sama.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

SPRZEDAM WÓZEK DZIECIEY NIE OSIKANY I NIE OSR... Z TURBO NAPĘDEM ZA NIE DROGO !!! POLECAM !!!
PS. TUNING OPTYCZNY !!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

Witam!
Ja kupowałam na allegro i jest ok Teraz mogę go sprzedać wózek jest ładny, fajny i modny ;)) gondola+ spacerówka jeszcze na gwarancji cały zestaw pompka, pokrowce itp, Cena 450zł
POLECAM!!
Tel;503-367-655

Eloo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

też polecam allegro:)

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

Al. Legionów 40 - Komis NIKEA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

Ja szukałam na allegro i zamawiałam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

Ja bardzo zadowolona jestem z Riko Side. Ma dużą gondolę i spacerówkę, lekko się prowadzi i jest naprawdę solidny przy atrakcyjnej cenie. Polecam i Tobie - powinien spełnić także Twoje oczekiwania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek dziecięcy

To nie wiem gdzie jeszcze. Najlepiej poszukaj w internecie. My tak znaleźliśmy wózek frontera. Kupiliśmy go bez oglądania na żywo tak nam się spodobał. Ma głęboką gondolę, porządne amortyzatory, lekko się prowadzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org