czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nabór do zerówek

Co sądzicie i jakie macie opinie na temat naboru do przedszkoli , szkół? Jakie są kryteria naboru? To jest chore jak dla mnie..
Moja córka nie dostała się do zerówki przy SP gdzie ma ja pod nosem (i to dosłownie) .. nie poruszałbym tematu gdyby nie to że odbierałem dziecko z przedszkola i posłuchałem rozmowę 2 panów , niechcący oczywiście bo auto miałem zaparkowane tuż obok.. jeden mówi \" składaliśmy do 3 placówek i do żadnej się nie dostała..” ..\" w sekretariacie mówiła że mamy mało punktów..\" drugi skomentował to tak \"nie wiesz kto się dostanie? Patologia..\" \" za to są punkty..\"
Kiedyś za moich czasów poprostu rodzic składał papiery i tyle,cały blok chodził do jednej najbliższej szkoły.. a teraz punkty?! Za co??? Jakie są kryteria????? O co tu chodzi?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nabór do zerówek

Najlepiej gdyby dziecko zostało z matką. Takie jest moje zdanie po prostu!!!
___________________________________

Pisanie prac magisterskich z Bezpieczeństwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nabór do zerówek

Dziecko w wieku \"zerówkowym\" z matką? Pomyśl co piszesz.
Co do punktowania to autor ma rację. Nie chcę nikogo wprowadzać w błąd, ale po rozmowie z Panią zajmująca się przyjęciami stwierdziłem to samo. Najwięcej punktów dostają samotni rodzice (lub nieformalnych związkach), trudna sytuacja finansowa, socjal itd. Także rodzina matka/ojciec, ludzie, którzy normalnie zarabiają i funkcjonują, muszą ustępować miejsca legatom i kombinatorom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nabór do zerówek

https://obywatel.gov.pl/pl/dzieci/przedszkole-i-zapisy-do-przedszkola



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org