wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
damskie torebki

wszystkie kobiety wiedza że ich torebki śa jak worek św mikołaja tzn worek bez dna mieści sie w nich dosłownie wszystko
mam prośbe do pań aby wysywały wszystko comaja w torebkach na stół i zrobiły zdjęcie i zamiesciły je na tym forum
może dowiemy sie czegos ciekawego:-P
a może wpadniemy w jeszcze większe zdumienie
a może po prostu bedziemy sie świetnie z tego bawić
czekam na ciekawe zdjęcia albo po prostu napiszcie (jeśli nie macie jak zrobić zdjęcia) co znalazłyście niesamowitego w swoich torebkach
pozdro dla forumowiczów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

aha zapomiałem jak znajdziecie na sieci ciekawe zdjecia z z a w a rtośc ią damskich torebek to też zamieszczajcie na forum



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

Fetyszysta jakiś czy co ?! :)



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

to co znajduje się w naszych torebkach jest naszą prywatnością, wiec nie musimy pokazywać co w nich mamy.
lowca17 wynika z Twojego nicka, ze jestes facetem wiec, nie powinno Ciebie zbyt interesować, co dziewczyny noszą w torebkach


"ciekawość to pierwszy stopień do piekła" :))
Pozdrowionka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

Kitrk masz racje i popieram



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

Zawsze najbardziej zainteresowani zawartością damskich torebek są złodzieje, przyłapani na gorącym uczynku twierdzą że tylko chcieli się dowiecieć co dana pani w niej posiada.
Może założyciel tego wątku byłby usytasfakcjonowany gdyby panie oprócz zawartości swych torebek podawały trasę którą z nimi przemierzają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

[B]Koma[/B] to moze lowca17 to ....... skoro interesuje go co nosimy w torebkach :p no cóż...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

W kwestii zawartości torebek
Może łatwiej będzie pisać o tym czego nie ma? :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

"W kwestii zawartości torebek
Może łatwiej będzie pisać o tym czego nie ma? :))"

Porządku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

kiedyś widziałem podobny temat na forum innym
chciałem nawiązać podobny temat bo pamietam że z tamtego była zalewka
alepatrze że łomża = prowincja
żyjcie sobie
jesteście jak oposy strach i niuchanie podstepu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

aha
koma masz racje jestem złodziejem
....i czycham specjalniena twoją torebke...
ehh



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

ale flash mob wyszedl oposom z forum!! ....bo wyszedl, prawda??!! :|!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

Pamiętam dawno temu zespół "Pod Budą" z Krakowa śpiewał piosenkę o damskich torebkach. Tak więc jest już zewidencjonowana ich zawartośc, wystarczy posłucha piosenki. Opisuje ona dokładnie to co można w nich znaleźc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

a ja w torebce zdaza sie ze nosze dluta albo gips albo mnustwo sciag i grzybek wychodowany na kanapce <br>
a robiac w niej wiosenne porzadki znalazlam nawet martwe zwierzatko<br>
zgadnijcie jakie:D<br>
osobiscie mi sie temat podoba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

a ja nie mam odwagi by przegrzebac dokladnie moją torebke :)

...ludzie rozmineli się z wartościami...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

pijana powietrzem za dużo rzeczy wartościowych masz? :p heheh :D


Pozdrowionka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

A ja noszę w torebce szczoteczkę do zębów, małą pastę, masę ściąg, tabletki przeciwbólowe, Logest, lusterko, szminkę, szczotkę do czesania, chusteczki higieniczne, czasami śrubokręt (przydaje się), puder i 2 tampony :))

Dokumenty, portfel i telefon noszę bardziej "przy ciele", więc złodziej byłby rozczarowany łupem z torebki :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

hihihihihi w mojej znajduje sie tyle rzeczy ze hoho i to przewaznie roznych dziwnych zreczy hihihi;) wszyscy moi znajomi zawsze sie ze mnei smieja ;p i nie dowierzaja, ze mozna takie zreczy nosic w torebkach (np miotla od zabawki baby jagi) hehehehhehe

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

to może dla równowagi niech panowie obnażą się z zawartości swoich kieszeni - tam też można znaleźć cudeńka :P ;)

PS tylko nie mówcie że nosicie w kieszeniach tampony :D

Pozdrawiam

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

Dlaczegóż by nie??
Tampony jako zatyczki do uszu, a zarazem antidotum na gderającą przedświątecznie niewiastę...:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

No panowie to raczej gumeczki po kieszonkach noszą:)))

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

sprawdzam ..... mam ...... winterfresh granatowe .... :D

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

klucze stery bilet telefon portwel i 2 nakretki od sruby



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

pęk kluczy, portfel, długopis, telefon, winterfresh, pieczątka, pendrive, scyzoryk, zapalniczka pomimo że nie palę, takie małe zielone szkiełko :), 2 wtyczki RJ-45, stare bilety.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

chusteczka do nosa, 8,65 zł, wspomniane już winterfresh, zapalniczka, karteczka z jakimiś juz dawno nieaktualnymi zapiskami, klucze, okruchy tytoniu, tabletka (pewnie od bólu glowy, ale któż ją tam wie), spinacz :)

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

W mojej torebce?? Łoooo Jezu! Lepiej nie mówić!
Są i tabletki, i łinterki, i klucze, i stos dawno niepotrzebnych karteczek, które jednak czasami baaaardzo się przydają do jakichś nowych zapisków, ale maja jedną wadę: nigdy ich nie ma kiedy są najbardziej potrzebne! i pisadło żelowe czarne jakieś... Jest i małe zielone, szklane...serduszko..:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

oj oj zapomnialam jakies kapsle sie jeszcze walaja;p i czyjs sztuczny paznokiec sie znalazl:D hah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

"Pokaż mi zawartość swej torebki, a powiem ci kim jesteś" - pomyślał lowca17 w przebiegłości swojej...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

Czy ja wiem czy aby to jest przebiegłość?!!! Wścibski jakiś...człek ! A może nam powie co w swojej "torebce" nosi:)

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

Pewnie kulki jakieś... :)



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

ja to mam przypadlosc starych paragonow, wizytowek osob, firm, ktorych najczesciej juz nie kojarze
najzabawniejsze jest, ze mam kilka torebek, ktore sobie dobieram do stroju/ no, strojnisia taka jestem/i przekladam tylko portfel, klucze i komorke, a reszta zawartosci torebki jest stala,wiec kazda jest wypchana po brzegi
zreszta chwalic sie nie ma czym, totalna rozpacz
nosze tony drobniakow, a i tak nigdy nie moge znalezc monet odpowiednich do parkomatu
jak ktos dzwoni, to komorki tez nie moge znalezc
dziwne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

Jedyna rada to kupić sobie małą <a href=\"http://cote.com.pl/category/listonoszki\">torebkę listonoszkę,</a> wtedy nie będzie co rozpychać i siłą rzeczy skończy się zbieractwo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

Torebki z całkiem sensownym wyborem są w ofercie https://torebkidamskie.sklep.pl, sklep specjalizuje się w tych produktach. Ma sporo wzorów, również takich niestandardowych wykraczających poza to co w sklepach się pojawia w sprzedaży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

Na bałagan do damskiej torebki polecam taki specjalny organizer :) wszystko na swoim miejscu, bardzo łatwo znaleźć!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

JA zawsze mam dużą torbę a w niej legginsy sportowe Moove Wear https://moovewear.com/legginsy-sportowe/ i ręsztę przydatnych rzeczy na siłownię. Żyję szybko i nigdy nie wiadomo kiedy wpadnie dobry trening :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

Mądre słowa mówią, że kobiece torebki są jak bezdenna torba Świętego Mikołaja - zawierają wszystko, co niezbędne. Prosiłbym panie, aby ujawniły swoje skarby, rozłożyły je na stół i uwieczniły na zdjęciu.

Może odkryjemy coś ciekawego i zaskakującego, a może po prostu dobrze się będziemy bawić. Czekam na interesujące fotografie lub opisy, co znalazłyście w swoich torebkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: damskie torebki

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem prezentu dla kobiety, to polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu internetowego Bigordi, w którego ofercie znajdziecie najróżniejsze torebki i torby damskie, w tym np. torebki damskie na jesień . Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org