piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ginekolog Załęska

Witam,
potrzebuję numer telefonu, adres i godziny przyjęć w prywatnym gabinecie dr Załęskiej.
Z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

Z tego co slyszalam to chyba ma gabinet gdzies na Kazanskiej kolo tego ciagu sklepow, ale reki sobie nie dam uciac...

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

Ks. Janusza 15 za sklepem z pieczywem b. blisko SKATEPARKU przy polu golfowym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

tel 0 606 416 156---ul Księcia Janusza 13

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

Witam
Pani Doktor Ewa Załęska przyjmuje na
ul. Księcia Janusza 15F - prywatnie przyjmuje w:
poniedziałki i piątki od godz 16.00.

Natomiast o 1 stycznia 2009 roku ma podpisana umowę z NFZ i przyjmuje w następujących dniach:
poniedziałek: 10-16
wtorek: 8-15
środa: 13-18
czwartek: 8-15
Można umawiać się telefonicznie: 606-416-156

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

a jeżeli chodzi o ta pania ginekolog to może ktoś ma jakies opinie na jej temat? chodzi mi zwłaszcza o prowadzenie ciąży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

polecam dr Załęską

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

Zdecydowanie nie polecam:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

bardzo dobry lekarz,jak najbardziej polecam,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

mnie jak poprowadzil to ho,ho

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

a co wpadłaś :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

ponawiam pytanie. prosze o odpowiedz osoby mające coś mądrego do powiedzenia

Czesio sam sobie wpadnij- najlepiej do jakiegoś kanału

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

raz wpadłem po pijaku, Ty też byłaś pod wpływem ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska


Reklama Pani doktor widzę!!!

Jeśli specjalista ginekolog to tylko mężczyzna. nie wyobrażam sobie naszych Pań robiących np. cesarskie cięcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

Polecam dr.Załęcką ! profesjonalnie i rozważnie podchodzi do pacjentek! Wyczerpująco powie o wszystkim co może niepokoić pacjentkę! Jeszcze dr.Zaremba jest godny polecenia bardzo się przykłada do swej pracy !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

Kto mi powie czy doktór załeska jest na urlopie bo tel nie odpowiada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

no o tej poze to nie dziwie sie ze Ci nie odpowiada

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

czy znacie więcej opinii o dr Załęskiej??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

dr zaleska jest na urlopie prawdopodobnie do konca lipca.zgadzam sie ze dr zareba jest profesjonalnym lekarzem,przyklada sie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

jeśli chodzi o panią dr.Ewę Załęską to jak najbardziej polecam ,bardzo dobry lekarz,bardzo dobrze zna się na tym co robi bardzo poważnie traktuje pacjentów, miałam doświadczenie z kilkoma ginekologami w łomży i wiem coś na temat traktowania pacjenta przez lekarza ,pani Ewa Z bardzo dokładnie bada a przy tym delikatnie ,do pani doktor trzeba się wcześniej zapisać bo ma bardzo dużo pacjentek ,jeszcze polecam dr.Poppe ale to już prywatnie doktor przyjmuje ,są różne opinie ale ja wiem jedno bardzo dobry lekarz ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

dziękuję bardzo za cenne informacje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

Wie ktoś może jak teraz można skontaktować sie z dr Załęską? Gdy dzwonię pod podany numer zawsze 'abonent jest niedostępny' ? Pani dr zmienila numer? A może jest możliwość zapisania się na wizytę osobiscie w gabinecie, jest tam jakaś recepcja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

Próbuj w poniedziałki o 13

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

Wczoraj zapisywalam sie osobiscie bardzo dlugi czas oczekiwania,koniec listopada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

nika39 w takim razie jest możliwość zapisania się bezpośrednio w gabinecie tak? A czy te kolejki są takie tylko na nfz czy prywatnie rowniez?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

najlepszy jest Zaremba!!!!!!!!!!

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

Ultra ja zapisywalam sie w gabinecie na wizyte na nfz a czy prywatnie tez trzeba sie zapisywac tego niewiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

Przestroga,
uważam, że diagnozy Pani doktor należy sprawdzić/skonsultować z innym lekarzem. Niestety mimo poważnych objawów, jednoznacznych do zdiagnozowania, nie została mi ustalona przyczyna dolegliwości. Uspokojona zdaniem profesjonalisty, tym że jestem zdrowa, wymyślam choroby, zbagatelizowałam swoje objawy. U Pani doktor byłam 2,3-krotnie na wizycie. Za każdym razem powiadamiałam o swoich problemach, Pani doktor nie skierowała mnie na odpowiednie badania oraz nie poradziła żeby zgłosić się do specjalisty z dziedziny endokrynologii. Usłyszałam, że mam skierować się do psychoanalityka. W chwili obecnej podjęłam leczenie u innego specjalisty, który stwierdził co jest przyczyną moich dolegliwości na podstawie odpowiednich badań krwii i śmię twierdzić, że Pani doktor ma średni poziom kompetencji. Piszę, aby inne osoby podchodziły sceptycznie do diagnoz tej Pani. To jest moja prywatna opinia. Chyba nie ma zasady, że trzeba być czujnym w konsultacji z każdym lekarzem, mimo to iż jako pacjent nie mamy pojęcia "co z czym się gryzie".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

niestety ja też nie mam dobrej opini o Pani Doktor. Wmówiła mi chorobę której nie miałam i od razu wypisała skierowanie do szpitala na zabieg bez żadnych badań. A to były tylko kolejne objawy ciąży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

Mam podobne doświadczenie: zgadzam się z:

Autor: Lotta (---.nat.student.pw.edu.pl)
Data: 09-01-14 14:07

Autor: ciuchcia (---.opera-mini.net)
Data: 09-01-14 16:03

Święte słowa: Konsultacja z innymi lekarzami a nie lekarkami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

Co raz więcej osób niezadowolonych z wizyt...
Nie wiem z czego może wynikać podejście do pacjentów.
Możliwe, że Pani doktor idzie na ilość a nie na jakoś. Mam nadzieję, że nasze opinie wyczulą inne pacjentki tej Pani i sprawią, że może mniejsza liczba osób zostanie pokrzywdzona a gabinet będzie mniej obciążony...w natłoku pracy łatwo coś przeoczyć.
Mam cały czas w sobie żal i jest mi bardzo przykro, że nie zostałam zdiagnozowana w odpowiednim momencie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

nadal nie można skontaktować sie z panią doktor. wie ktoś dlaczego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

w jakim wieku jest ta Pani doktor ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

Nie można się dodzwonić do pani doktor? Może ma telefon w orange?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

Ja również nie polecam.Moim zdaniem Pani doktor nie umie postawić właściwej diagnozy.Przekonało się o tym wiele moich znajomych i zmieniło lekarza.Na dowód tego są powracające jak bumerang reklamy gabinetu Pani doktor i "naganianie" pacjentek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

niestety także nie polecam.Pani dortÓR do której poszłam prywatnie na dzień dobry zrobiła mi focha ze nie zapisałam się wcześniej (!!!) tak jakby każda choroba itp. była zapowiedziana kilka dni wcześniej. Zignorowała informacje ode mnie o moim uczuleniu na nikiel co jak się okazało u innego lekarza(wyleczył mnie w 2 dni) było bardzo ważne. Na końcu gdy poprosiłam o informacje i ewentualne zapisanie na recepcie pigułek anty powiedziała że po to powinnam przyjść na kolejnej wizycie...no oczywiście kolejne 100zł w łapę.
Zapisała mi leki na 180zł (!!!) - nic nie pomogło, po 3 dniach poszłam do innego lekarza który postawił dobrą diagnozę i już po 2 dniach leczenia (ok.35zł) wszystko było super.
także 280 poszło....a **** dalej bolała :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

Może kompetencje już po specjalizacji powinny być weryfikowane co jakiś czas? Nie wiem jak odbywa to się w tym zawodzie.
Wszyscy ponoszą konsekwencje jej nieprawidłowego leczenia tylko nie ona sama, jaki zawód taka odpowiedzialność?!
Czy taki błąd można zgłosić do jakiejś instytucji? Czy orientuje się ktoś czy takimi sprawami zajmuje się Rzecznik Praw Pacjenta? Może jakaś kontrola spowodowałaby większe przyłożenie się do wykonywanej pracy. Lekarze powinni być weryfikowani i reklamowani wskaźnikami prawidłowych diagnoz do wszystkich stawianych.
Ja również byłam prywatnie, wcześniej na NFZ, zapąłciłam 100 zł za 10-15 minut poświęconego mi czasu, w tym czasie wykonano mi USG którego nie otrzymałam, prywatna wizyta, prywatne badanie,wynik powinnien być moja własnością, albo chociaż jego kopia. Mam prawo pójść z tym wynikiem do innego lekarza po opinnię. Jak przez telefon powie się, że chce się prywatnie to odrazu Pani doktor jest sympatyczna. Niestety z wizyty nie otrzymałam żadnego paragonu.
W innych przychodniach, w innych miastach, wykonuje się badania i są one dla pacjeta z wglądem dla lekarza i ewentualniem z wpisami do karty pacjenta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

Odradzam, byłam raz i wystarczy. Zbagatelizowała mój problem, chociaż wcześniej miałam podobne objawy, dokumentację też miałam ze sobą. Na szczęście byłam dociekliwa, i za kilka dni poszłam do innego lekarza (przez co uniknęłam poważniejszej ingerencji, skończyło się na leczeniu). Raz jeszcze odradzam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

Który lekarz w Łomży wydaje rachunek?? Słyszałąm tylko, że dr Poppe wystawia, mi nawet radca prawny nie chciał rachunku wystawić :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog Załęska

Uważam że warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować czasu oraz pieniędzy. Staram się dbać o moje ciało oraz moje zdrowie, a Wam mogę polecić usługi nowoczesnej i profesjonalnej przychodni lekarskiej w Warszawie Wilmed - https://wilmed.pl/rekonstrukcja-piersi/ .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org