czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
agd rtv gdzie najtaniej

witam. gdzie najtaniej w łomży można kupic sprzet agd rtv ? chodzi mi o tv lcd kuchenkę lodówkę pralkę itp... . moze wiecie gdzie maja najlepsze ceny lub udziela rabatów ???

martin8421

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Łomża nie jest duże więc przejdź się po sklepach, masz do wyboru:
Avans
NeoNet
Partner
MediaExpert
Gdzie najtaniej? masz porównywalne ceny. Zależy jaki model, ale kolosalnych różnic nie będzie. Negocjacja cenowa prawie w każdym. Sam nie będę sugerował sklepu, bo robię w tej branży, nie będę robił tu reklamy. Przyjemnych zakupów.

Jedyną przegraną jest rezygnacja, wszystko
inne, to krok naprzód..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Najtaniej to jest w necie, jak masz zamiar kupić to możesz zaoszczędzić nawet ze 1500 zł. Kwestia poszukania. w Łomży sklepy są jak z innej epoki, żerują na leniwych, niemobilnych, nie posiadających netu i rachunku w banku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Zgadzam sie porownaj ceny sklepy a net i bedziesz mial kilka stowek w kieszeni ! Powodzenia !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

marek12 masz racje. wczoraj sie przekonalem w jednym sklepie.... no comment

martin8421

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

www.electroworld.pl
www.neo24.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

polecam www.torres.pl robisz zakupy i na drugi dzień masz wszystko w domku, ewentualnie osobiście, sklep ma siedzibe w Białymstoku, robiłem tam wyposażenie całego domu i moge szczeże polecić, w przeliczeniu z łomżyńskimi sklepami zaoszczędziłem ponad 6000 pln

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Jeśli koniecznie chcesz kupić w Łomży a nie na necie, to mogę polecić ten sklep w rzędzie , co okruszek - vis a vis szpitala. I wiem po sobie i znajomych, że można otrzymać niezły rabat. Ostatnio kupowałem pralkę - cena poszła z 1200 na 1080, z tym, że te 1200 to była normalna - łomżyńska cena a nie jakaś wywalona z kosmosu.
Jak sobie do tych 1080 dodałem koszty transportu ze sklepu internetowego, wyszło mi prawie to samo.

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

www.multum.com.pl

To sklep internetowy z Łomży

AZAZEL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Dokładnie, polecam neo24. Tylko trzeba pamiętać, żeby sprawdzić przy kurierze zawartość. Na jednej sztuce można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

a ja polecam wejsc na ceneo.pl i poszukać , ostatnio kupywałem pralke bosch , w łomży była za 1400zł , facet jeszcze chodził pucował sie ze jeszcze 100zł da rade zejsc z tego , a znalazłem identyczna za 930 zł + przesyłka wyszła 70zł =1000zł .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Popieram www.multum.com.pl to sklep internetowy ale z Łomży ceny mają dobre mozna pojechac do nich i zakupic to co sie wybrało.. Ja najpierw zadzwoniłam zapytałam czy mają towar dostepny i pozniej pojechałam do nich zrealizowac zamowienie . Szybko sprawnie Tanio!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Tylko trzeba pamiętać o jednej kwestii - jeśli wymieniasz sprzęt, sklep internetowy weźmie twoją starą pralkę pod warunkiem, że opłacisz za nią kuriera - w większości przypadków oszczędność się zredukuje. Kurier nie ma też obowiązku wnieść sprzętu na twoje piętro.


Dlatego też sklep internetowy jest dobrą opcją wtedy, kiedy "wyposażasz" się po raz pierwszy, albo kiedy kupujesz rtv ( z telewizorem nie ma takiego problemu jak z lodówką).

Jeśli chodzi o łomżyńskie sklepy... niedawno kupowałem pralkę, najbardziej przyjazny jeśli chodzi o rabat, transport, pomoc był neonet. W mediaexpercie wybór był większy, ale proponowali patelnię lub paczkę proszku do prania (a w neo obniżyli cenę).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

W Eldomie jest tanio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Najlepiej kupować przez jakąś porównywarkę. Można sobie poczytać najpierw o sklepie, potem o produkcie. Tak ostatnio sprawdzaliśmy odkurzacze opinie były całkiem w porządku w obu przypadkach, także bez wahania kupiliśmy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Z własnego doświadczenia – elektryczny piekarnik kupowaliśmy tam. I to, co pisze Mondzio – zaczynać zawsze od porównywarki.

Gwardia umiera, ale się nie poddaje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

A słyszeliście o takim sklepie jak mediapasaz.pl? To ma być niby łomżański sklep internetowy z agd i rtv. Potrzebuję kupić kilka rzeczy, bo się od rodziców wyprowadziłem, a że lubię kupować porządnej firmy (a nie bubel), to szukam gdzie najtaniej. Teraz mam na celowniku odkurzacz Philips .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Ja nie będę polecał ale odradze kupowanie w Media-Expercie- drożyzna, poza tym doradcy nie mają pojęcia o sprzedawanym sprzęcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

z tym internetem to byłbym bardzo ostrożny. Owszem parę lat temu róznice w cenach były spore. Obecnie zanim podejmiesz decyzje o zakupie to sprawdz ile taki towar kosztuje tu na miejscu i oczywiście dolicz koszta przesyłki zwykle kurierskiej. Czasami i to dośc często różnice bywają niewielkie ale jest jedna korzyśc przemawiająca za kupowaniem na miejscu w sklepie. Po prostu jak coś z towarem nie tak to masz gdzie bez problemu zwrócić lub oddać do naprawy. Ja osobiście więc bym tak się nei zachwycał tym handlem internetowy. Owszem niektóre rzeczy można tylko kupić przez internet bo w Łomzy nawet o tym nie słyszeli. Na minus łomzyńsckiego handlu sa bardzo długie terminy oczekiwania na towar. Z reguły w kazdym sklepie owszem mogą ci to sprowadzić ale czekac trzeba czasami po 2 lub więcej meisięcy reguła to minimum tydzień i to czasami termin nie jest dotrzymywany - i tu w tym miejscu internet bije na głowe bo od momentu zakupu do dostarczenia zwykle upływa 48 godzin lub nawet krócej.

Santreo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

"Po prostu jak coś z towarem nie tak to masz gdzie bez problemu zwrócić lub oddać do naprawy. "

Hahaha , pewnie Ci przyjmą! Powiedzą , że serwis jest od tego.










„Nierozsądnie jest zapłacić zbyt wiele, ale dużo gorzej jest zapłacić zbyt mało.
Kiedy płacisz zbyt dużo, tracisz trochę pieniędzy – i to wszystko.
Kiedy płacisz za mało, czasami tracisz wszystko, ponieważ rzecz, którą kupiłeś, nie nadaje się do celu, w którym została kupiona”.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

lodowka w tym sklepie vis-a-vis szpitala (partner?) byla sporo tansza niz w mediaekspercie. mimo brakow klopotow z agd na razie nie ryzykuje zakupu sprzetu elektr(oniczni)ycznego w necie.
_____________________________________-

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

przeglądałam ostatnio w Łomży odkurzacze piorące i oferta była tak beznadziejna, że zostało mi jechanie albo do Białegostoku, albo do Warszawy. Sklepy Internetowe są super wynalazkiem, szczególnie jak się mieszka w małym miasteczku, a ze zwrotami nie ma żadnego problemu i są tańsze bo nie musza mieć sieci sklepów – budynków i tylu pracowników. Polecam i pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

My również korzystaliśmy z Neo24. Nie było problemów z uznaniem reklamacji, a wyszło naprawdę taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Też właśnie robiliśmy zakupy w Neo24, kupowaliśmy lodówkę i odkurzacz bezworkowy, trochę mnie zdziwiło, że nie pozwolili mi rozpakować sprzętu, żeby go obejrzeć, ale to był chyba jakiś nowy sprzedawca, bo takie sprawiał wrażenie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Przedewszystkim odradzam media expert. Kupowalem tam telewizor lcd na raty cena na polce 2900 malo byc bez odsetek a i tak jakies oplaty pierdoly doszly i wyszlo 4200! Po jakims czasie kupowalem pralke ale teraz szukalem ok. Miesiaca zeby nie wpakowac sie jak poprzednio i w media byla promocja drugi produkt 50% taniej. Wszystko ok tylko czemu pralka teraz kosztuje 1500 pare dni temu kosztowala 899zl. Media expert- porazka. Polecam neonet nawet na raty daja rabat

UMIESZ LICZYC ??? LICZ NA SIEBIE !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

jestem za sklepami internetowymi, ostatnio szukałam odkurzacza, najpierw wszystkiego dowiedziałam się w sklepie na miejscu a następnie wklepałam na allegro i proszę, ten sam sprzęt o 100 zł mniej i do tego dostawa gratis, upewniłam się że sprzedawca podbije gwarancje i jest możliwość sprawdzenia sprzętu przy kurierze (nie robił mi z tym problemów) no i oczywiście upewniłam się czy serwis łomżyński (na starym rynku) bierze sprzęt zelmera na gwarancję; poza tym znajomi ostatnimi czasy wymieniali cały sprzęt kuchenny i na wszystkim zyskali ok 1000 zł, musieli tylko zorganizować sobie busa i podjechać po to do białego ale się opłaciło ich zdaniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

sz4k4l gdzie w lomzy jest avans?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Dopiero zauwazylem, ze to post sprzed roku - to juz wiem o ktory avans ci chodzilo - przy farmalu zapewne. Niestety szkoda ze go zlikwidowali, ale najblizszy znalazlem w zambrowie - takze nie tak daleko :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Dużo porządnej jakości akcesoriów od obiektywów po telewizory jest w sklepie online – www.etanto.pl. Parę dni temu dotarł do mnie u nich kupiony robot kuchenny Bosch. Żona jest w 7 niebie ;>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Najtaniej w internecie. Tylko nie odbieraj w sklepach, bo wtedy możesz nie mieć możliwości zwrotu. Najlepiej wybrać opcję kuriera do domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

A jakie internetowe sklepy polecicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Ole ole

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Zamawiałem jakis czas temu kilka sprzętów do kuchni oraz zdecydowałem się na sklep rtv Euro agd. Mają tam sprzęty w dobrej cenie ( porównałem sobie wcześniej w porównywarkach cenowych oraz tam było najtaniej). Poza tym dawali możliwość brania sprzętu na raty, nawet przy zakupach internetowych tak więc skorzystałem z możliwośći. Obsługa jest ogarnięta tak więc powinni Ci doradzić co wybrać.

Nie polecam natomiast kupować w sklepach gdzie dają fakturę vat marża. Nie masz tam możliwości skorzystania z gwarancji.

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Ja coraz częsciej zamawiam przez internet. Kiedyś bardziej przekonana byłam do kupowania stacjonarnie ale obecnie wolę kupować jedynie w sieci. Jest o wiele taniej - warto jest jedynie sprawdzić dany sklep, czy ma dobre opinie w sieci i czy nie jest to firma typu krzak. No i porównać sobie ceny w róznych miejscach bo różnica może być bardzo duża.

To jest dobra strona:
https://www.targomat.pl/ - nie wiem czy znacie ale możecie na niej wpisać sobie nazwę sprzętu jaki Was interesuje i wylicytują dla Was najlepsza opcję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Korzystałem. Dobra sprawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Ja również korzystalem z zakupów w sklepie rtv Euro agd. Ze wszystkich z jakimi miałem do czynienia jest najtaniej ( oczywiscie nie w rpzypadku wszystkich sprzetów bo jednak mogą być większe czy mniejisze różnice ale to można sobie porównać).
Duży plus za to,ze można sobie dany sprzęt spokojnie obejrzeć w sklepie przed zakupem i dzieki temu moża być pewnym czy chce sie to kupić czy nie. Kilka razy zamawiałem u nich coś przez internet ale na początku z dostawą do sklepu tak aby przed ostateczną decyzja zobaczyć sobie jak to się prezentuje na żywo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Ja chyba nigdy nie zdecyduje się na zakup bez gwarancji. Tutaj fajny artykuł na ten temat -> http://epoznan.pl/blogi-blog-1100-8726

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Najtaniej jednak jest w internecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Nikt nie każe od razu kupować w sieci, ale zawsze można wykorzystać internet jako porównywarkę, żeby wiedzieć gdzie co znaleźć i za jaką kwotę, a to już jednak trochę ułatwia sprawę. Można wziąć na przykład płyty gazowe do zabudowy: http://www.homebook.pl/produkty/plyty-gazowe-do-zabudowy gdzie będzie przekrój różnych płyt (albo innego sprzętu) i będzie można się samemu przekonać w jakim sklepie (internetowym czy stacjonarnym) można kupić najtaniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Wszystko zależy od tego czego szukasz i jakiem marki. Ja szukałam pralki długo ale w końcu trafiłam na pralko-suszarkę marki Candy. Rozeznałam się trochę na ten temat i wiem że będzie to dobry wybór. Zresztą marka Candy cieszy się pozytywną opinią klientów. Jeśli już coś kupić to dobrej jakości które posłuży an długie lata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Co lepiej wybrać wyciskarki do owoców czy sokowirówkę? Jestem na etapie zakupu takiego urządzenia i chętnie poznam opinię na ten temat.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Najtaniej w internetach kupisz, chociaż ceny internet i sklep zwykły ostatnio się wyrównały

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

Fakt, że na necie jest najtaniej i można też od razu porównać ceny. Tutaj https://www.neonet.pl też jest porównywarka produktów, więc można się przekonać co jest najlepsze i ma najniższą cenę. Na Neonet jest też sporo różnych promocji, więc warto je też obczaić, bo często właśnie w ten sposób można zaoszczędzić sporo kasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: agd rtv gdzie najtaniej

justa trollu wynoś się z tego forum !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org