piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pomocy !Potrzebny mi jest namiar do dobrego lekarza medycyny sportowej.

Forumowicze ,potrzebny jest dla mnie namiar do lekarza medycyny sportowej .Ostatnio nabawiłem się kontuzji przed biegami ,i podejrzewam że to zapalenie ściegna .Prosze was o namiary do lekarza ktory zajmuje się min. takimi kontuzjami.


Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomocy !Potrzebny mi jest namiar do dobrego lekarza medycyny sportowej.

Kurcze, ciężko mi powiedzieć czy taki lekarz w Łomży jest lub okolicach. Na ulicy Makowej jest lekarz sportowy, aczkolwiek nie ma on jako takiego gabinetu. Najbliższy konkretny lekarz sportowy jest w Kolnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomocy !Potrzebny mi jest namiar do dobrego lekarza medycyny sportowej.

Lekarz w Wysokim. Tylko on. Niestety nie znam nazwiska, ale popytaj ludzi ze srodowiska sportowego o niego i smialo tam uderzaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomocy !Potrzebny mi jest namiar do dobrego lekarza medycyny sportowej.

Nie znam sportowego. Ale Lomzynskich odradzam.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomocy !Potrzebny mi jest namiar do dobrego lekarza medycyny sportowej.

Kruszewski w Wysokim Maz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomocy !Potrzebny mi jest namiar do dobrego lekarza medycyny sportowej.

Odradzam Kruszewskiego. Nie ukrywam że jest dobry ale kasuje. Nawet jak może coś załatwić jedną wizytą to zrobi z tego 5 i za każdą Cię skasuje z 70pln.
W Białymstoku na ulicy Fabrycznej (o ile dobrze pamiętam jest to szpital MON) jest bardzo dobry lekarz med. sportowej. Mojej żonie robił artroskopię kolana i po niej jest o niebo lepiej. Wszystko załatwia na kasę chorych, kwestia dojazdu do białego. Nazwiska nie pamietam ale jak znajdę w papierach to napiszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomocy !Potrzebny mi jest namiar do dobrego lekarza medycyny sportowej.

W sniadowie jest fizjoterapeuta ktory kiedys opiekowal sie kadra polski biegaczy.choler tylko nie pamietam nazwiska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomocy !Potrzebny mi jest namiar do dobrego lekarza medycyny sportowej.

Krzysztof Piszczatowski, niedawno był o nim temat - poszukaj na forum. Też chciałem o nim napisać:)

----------------------
Wszyscy są w stanie sprawić, żeby w pomieszczeniu stało się jaśniej - jedni jak wchodzą inni jak wychodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomocy !Potrzebny mi jest namiar do dobrego lekarza medycyny sportowej.

Kruszewski z Wys Maz to ortopeda, specjalizujacy sie w kolanach, a nie lekarz sportowy :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomocy !Potrzebny mi jest namiar do dobrego lekarza medycyny sportowej.

Centrum Medycyny Sportowej W Białymstoku tel 85 744 39 84

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomocy !Potrzebny mi jest namiar do dobrego lekarza medycyny sportowej.


http://bieganie.pl/?show=1&cat=25&id=587

Mogę Ci do Pana Krzysztofa Piszczatowskiego dać nr ale pisz na maila, bo nie chce tutaj publicznie udostępniać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomocy !Potrzebny mi jest namiar do dobrego lekarza medycyny sportowej.

Navigating the intricate world of PayPal transactions is a journey worth taking, especially when users delve into the realm of PayPal fees. As a stalwart in global electronic commerce, PayPal offers a secure haven for seamless money exchanges. However, users must navigate the landscape of fees that accompanies this convenience.
Embark on a voyage of financial enlightenment by unraveling the intricacies of PayPal fees. The transparent fee https://pay-gebuehrenrechner.de/ table on the platform serves as a guiding beacon, enabling users to calculate and anticipate fees for different transactions. Regular checks on the fee structure ensure users stay updated on any changes, fortifying their financial planning.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org