czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy KATOLIKOWI WOLNO ROZMAWIAĆ Z JEHOWYM np. z forumowym lewitanem o PEDOFILI W ZBORACH ?

Mnie tam wsio rawno, ja jestem niewierzący ,
ale ludzie mówią , że jehowi ;
np. nie ujawniają pedofilów w swoim środowisku.

Jeśli pedofil nie przyznaje się, \"musi być dwóch lub trzech naocznych świadków grzechu\", wyjaśnia podręcznik dla starszych zboru \"Paście trzodę Bożą\".
Świadkowie Jehowy zawsze ukrywali molestowanie dzieci.
Ofiarom zabraniano zgłaszania spraw na policję, bo „takie zachowanie źle wpłynęłoby na wizerunek całej organizacji”.

Po zgłoszeniu takiego przestępstwa starszym zboru (osoby duchowne w tym związku wyznaniowym - tylko i wyłącznie mężczyźni), poszkodowani nie mogą liczyć na wsparcie, ani czuć się bezpieczni. Ofiara - dość często kilkuletnie dziecko - jest zasypywana gradem pytań przez osoby nie posiadające wykształcenia psychologicznego. Nie może też liczyć na dyskrecję, gdyż społeczność ta składa się z niewielkich grup nazywanych zborami, w których wszyscy bardzo dobrze się znają. Są to pytania bardzo osobiste, intymne, upokarzające dorosłą osobę, a co dopiero małe dziecko.

Całej dramaturgii dodaje fakt, że owo przesłuchanie odbywa się w obecności oprawcy. Organizacja swoje praktyki opiera na biblijnej zasadzie dwóch świadków, którą zgrabnie dopasowała do swoich wymyślnych zasad.

Każdy dewiant dba o to, aby nie mieć naocznych świadków swoich obrzydliwych czynów. Jest więc słowo, przeciwko słowu. Taki osobnik zazwyczaj idzie w zaparte i jego haniebne czyny uchodzą mu płazem, a co gorsza może dalej bezkarnie krzywdzić dzieci, za cichym przyzwoleniem organizacji i współbraci. Notorycznie zamiata się tego typu sprawy pod dywan. Nawet jeśli taka osoba zostanie na pewien czas usunięta ze społeczności Świadków Jehowy, to powodów jej izolacji nie ujawnią się. Po pewnym czasie może wrócić do organizacji i krzywdzić kolejne dzieci, a pozostała część współwyznawców żyje w nieświadomości z kim obcuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy KATOLIKOWI WOLNO ROZMAWIAĆ Z JEHOWYM np. z forumowym lewitanem o PEDOFILI W ZBORACH ?

Czesławie Dykto z kownat krowy wydoiłeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy KATOLIKOWI WOLNO ROZMAWIAĆ Z JEHOWYM np. z forumowym lewitanem o PEDOFILI W ZBORACH ?

TW Zero 22 - przypomnij Nam jak wcześniej szkalowałeś Naród Polski i przypisywałeś Mu ,że to Polacy żydów mordowali i złoto z nich płukali a potem skąd te złoto w Żydzie jest ? Dlaczego szkalujesz Polskę i Polaków trolu PO srany ?

Głosuję na PIS i Dudę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy KATOLIKOWI WOLNO ROZMAWIAĆ Z JEHOWYM np. z forumowym lewitanem o PEDOFILI W ZBORACH ?

... lewitan,
a dlaczego w waszym środowisku istnieje przyzwolenie na molestowanie czy przemoc w rodzinie ?

Prawda to, że u was niewskazane są kontakty z \"ludźmi ze świata\" – tak świadkowie określają innych ludzi. Utrzymywanie z nimi relacji nie jest mile widziane, chyba że robi się to tylko w celu przeciągnięcia ich na stronę świadków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy KATOLIKOWI WOLNO ROZMAWIAĆ Z JEHOWYM np. z forumowym lewitanem o PEDOFILI W ZBORACH ?

hahah

ale zbiór ciekawych postaci ; jehowy @lewitan - ultra katol @rei - i niewierzący, były komuch SBek @bimber/alkoholik :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy KATOLIKOWI WOLNO ROZMAWIAĆ Z JEHOWYM np. z forumowym lewitanem o PEDOFILI W ZBORACH ?

lewitan,

Skąd u was w sekcie jehowych ta nienawiść do krzyża ?

.Przecież wy twierdzicie, że Jezus nie zginał na krzyżu tylko na palu !!!

Jakby to powiązać z waszym homoseksualizmem ,
wychodzi, że ten pal w dopie byście chętnie mieli :)



... ja np. jestem teraz niewierzący , choć swego czasu byłem ochrzczony i wychowany w wierze katolickiej, ba nawet Isza komunia, bierzmowanie i ślub kościelny.

Obecnie sam krzyż mi nie przeszkadza , jak i katolicki Bóg ,
wiarę straciłem widząc, jak jego słudzy w sutannach mówią co innego a robią coś zupełnie innego .
No , ale z krzyżem nie walczę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy KATOLIKOWI WOLNO ROZMAWIAĆ Z JEHOWYM np. z forumowym lewitanem o PEDOFILI W ZBORACH ?

Przyznam, że to jest brutalne szkalowanie grupy wyznaniowej w Polsce. Zostawię to bez komentarza, a raczej jest to sprawa już dla prokuratury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy KATOLIKOWI WOLNO ROZMAWIAĆ Z JEHOWYM np. z forumowym lewitanem o PEDOFILI W ZBORACH ?

lewitan

porusz ten temat na zebraniu waszej sekty :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy KATOLIKOWI WOLNO ROZMAWIAĆ Z JEHOWYM np. z forumowym lewitanem o PEDOFILI W ZBORACH ?

Warszawiak na początek sprawia miłego chłopaka, obraża tylko polityków (których nie lubi), broni wyznawców innych religii przed ohydnymi katolami, roni łzy nad ofiarami żydowskimi zamordowanymi w czasie wojny przez Polaków.
Przyparty do muru, gdy wykaże się jego indolencję intelektualną, niespójność argumentów ZACZYNA WYZYWAĆ. \"Świadku Jehowy\", \"zielonoświątkowcu\", to łagodniejsze epitety z jego repertuaru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy KATOLIKOWI WOLNO ROZMAWIAĆ Z JEHOWYM np. z forumowym lewitanem o PEDOFILI W ZBORACH ?

stasiu,
ty też masz jakieś kompleksy ?

czy \" świadek jehowy\" lub \" zielonoświątkowiec\" TO SĄ JAKIEŚ EPITETY ?


I nie kłam - nie konfabuluj !

Dla mnie KAŻDA religia tylko uzależnia i ogłupia ludzi ,
więc nie bronię żadnej religii ,
czy to katolickiej, prawosławnej , muzułmańskiej , żydowskiej , hinduskiej buddyzmu itp... itd...
Dla mnie \"katole\" nie są wcale ohydniejsi od innych fundamentalistów i fanatyków religijnych !

... i co głupio ci teraz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy KATOLIKOWI WOLNO ROZMAWIAĆ Z JEHOWYM np. z forumowym lewitanem o PEDOFILI W ZBORACH ?

... \"katoliku\" - to też epitet i może kogoś obrazić ? :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy KATOLIKOWI WOLNO ROZMAWIAĆ Z JEHOWYM np. z forumowym lewitanem o PEDOFILI W ZBORACH ?

pedofil zezak pyta o pedofilów ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy KATOLIKOWI WOLNO ROZMAWIAĆ Z JEHOWYM np. z forumowym lewitanem o PEDOFILI W ZBORACH ?

Autor: lewitan1860

jehowy

za to : ... cyt. \"karany sądownie za zgwałcenie psa służbowego, ...\"

od dziś będę cię nazywał ZOOFILEM itp...

żebyś później nie płakał




__________________________


Re: Koronawirus w Polsce atakuje. Najwięcej ZGONÓW wśród SENIORÓW + 60 lat.
Autor: lewitan1860 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 11-07-20 18:31

Do pers
Czesław Dykta (0-22) , jak sama nazwa wskazuje, nie jest nienormalny. Tylko ograniczony umysłowo i intelektualnie. Nie jest to powszechne, ale zdarzają się takie przypadki. Niekoniecznie w ZOO, ponieważ w jedynym ZOO nauczono szympansicę języka migowego i nawiązano z nią kontakt i dialog. Jednym słowem można i jest to możliwe.
W przypadku Czesława Dykty, sprawa jest utrudniona, ze względu na niski poziom kultury i wykształcenia i ogólnego obycia. Dzieje się tak, że w wychowywał się w Konatach - Dyktach, ponadto twierdzi, że otarł się o Warszawę. Co zresztą nie wpłynęło dodatnio na stan jego umysłu. Po drodze imał się rożnych zajęć robotniczo - chłopskich typu: ORMO, ZOMO, karany sądownie za zgwałcenie psa służbowego, prawdopodobny donosiciel. Twierdzi, ze ziemia jest płaska, ale w szkole ZOMO uczył się na kwadratowych globusach. Dzisiaj powiesz, że zagrożenia wirusem nie ma, jutro On powie, ze jest, ale wcześniej nie było. Dzisiaj prawi, ze zagrożeni są seniorzy, a parę dni wcześniej zagrożeni byli wszyscy. Itp. Jednym słowem aktywista od ZMP, poprzez ZMW do PZPR i tak dalej.


https://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=817916&t=817916

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org