piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep w Wiźnie

Cześć Państwu
Czy ktoś wie, co się stało z tym fajnym sklepem na zakręcie w Wiźnie? Chyba Siemowit a obok mural z Raginisem. Pewnie załatwiło go Dino i ta biedra co się obok buduje...
Może gdzieś przeniesiony?

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep w Wiźnie

Remoncik trwa. Sklep miał się całkiem dobrze ze względu na dodatki tj zapiekanki, lody, inne fast foody, nawet kanapy w środku szefowa postawiła. Konkurencja wymusza zmiany ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep w Wiźnie

@ Karol-karol, dzięki za info. Już się bałem ze się dzieje coś niedobrego, bo to mój ulubiony sklep po trasie.

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep w Wiźnie

mega drogie te zapieksy juz taniej bylo na orlenie non stop ta cena podskakiwala za te zapieksy ale byly fajne nie zalowali ogórka pamietam pewnie splajtuja przez dino

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep w Wiźnie

Nie martw się Aro, nie zamkną sklepu, tylko dlatego, że powstał Dino lub Biedronka. Nie wszystko w tych marketach nadaje się do jedzenia i wcale nie jest taniej. Też wolę robić zakupy w małych sklepach.

YOKO 1974

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep w Wiźnie

@Andżela no i git :)

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep w Wiźnie

Sklep został zamknięty już około 3 tygodni temu na stałe. Nigdzie nie został przeniesiony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep w Wiźnie

Ojoj, czyli która wersja jest prawdziwa?

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep w Wiźnie

Moja rodzina jest z tych okolic i to jest pewne że sklep został zamknięty, jak przejeżdżasz przy sklepie stoją palety i taśmy zabezpieczające żeby nikt nie wjechał na parking

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep w Wiźnie

Palety stoją bo kostkę kładli. W końcu wzięli się za parking, który był piaszczysty i dziurawy. Tasmy tez jeszcze zostały właśnie po kladzeniu kostki. Pożyjemy zobaczymy, moim zdaniem otworzą sklep

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep w Wiźnie

Ja piszę to co wiem, towar był wyprzedawany, wiec to świadczy o tym że został zamknięty, a po ułożeniu Kostki i jej utwardzebiu można jeździć niemal od razu. To pewne że został zamknięty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep w Wiźnie

Będzie salon piękności dla dam z wyższych sfer :) haha

...jeszcze będziesz Ojca błagał , by Cię zabił z rozsądku ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org