wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odkurzacz centralny

Czy ktos moze polecic jakis sprawdzony namiar na firme instalujaca odkurzacze centralne i jaki to jest w przyblizeniu koszt .
Za reklamy dziękuje .

***************

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odkurzacz centralny

Koszt instalacji to 220-240 zł za punkt (materiał + robocizna)
Do tego gniazda ok 50zł/szt (gniazda + montaż)
Montaż jednostki 200-400zł (w zależności od jednostki)
Montaż wyrzutki 100 zł.
Jednostka centralna odkurzacza 1700 - 3500zł (wybór klienta/zapotrzebowanie)
Zestaw do sprzątania 400-550
\"szufelka\" w cokole mebli kuchennych około 250zł
gl74@op.pl
602 129 135



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odkurzacz centralny

Nie wiedziałam, że to taki duży koszt.... Widziałam kiedyś coś takiego i właściciele bardzo sobie chwalili ale nie wiem czy się zdecyduje jak to takie koszta są... :(

Greta

Ja opalam ekologicznie, a Ty?
(korzystnie z SekPolem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odkurzacz centralny

Jeżeli jesteś zainteresowany odkurzaczem centralnym to na tej stronie możesz znaleźć sporo ciekawych artykułów na ten temat http://odkurzacze-centralne.org/ Znajdziesz też coś na pewno nt. ceny. Innym rozwiązaniem może być poproszenie ich o wycenę i np. zestawienie z kosztem innych firm. Po takim porównaniu będziesz mieć pewność, że wybierasz najlepszą ofertę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odkurzacz centralny

Kupilem Profi na allegro za 1700. W gratisie byly 3 gniazdka, separator popiolu, rura 9m i trzy szczotki. Montowalem sam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odkurzacz centralny

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy Rainbow, która jest producentem nowoczesnych i profesjonalnych odkurzacz z filtrem wodnym . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org