czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowy most imienia........

Dzisiaj wjeżdżając na nowy most moim oczom ukazała się taka oto tabliczka:most imienia majora Dobrzyńskiego czy coś w tym stylu.moje pytanie: kto zadecydował o nadaniu imienia temu mostowi?pewnie miejscy radni ale jakoś nic o tym nie było słychać.przynajmniej ja nic nie słyszałem na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy most imienia........

No wlasnie mam to samo pytanie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy most imienia........

no oczywiście że radni a niewiem że włomzy przybyły nam takie ulice jak akademicka studencka i towarowa. Zaskoczyło mnie to jak zobaczyłem tabliczki o nazwach tych ulic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy most imienia........

a kim był ten major

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy most imienia........

zjebali too!

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy most imienia........

Bolus nie kompromituj sie. jak an prawde nie wiesz a siedzisz w necie to sbie w gogle wpisz...............................................................................
_______________________________________-

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy most imienia........

mjr Henryk Dobrzański "HUBAL" a dlaczego akurat ten most nosi Jego imię proponuje poszperac w necie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy most imienia........

no tak awsze cos spieprzą zamiast nazwać most drozdowski to wymyslili taka nazwe szkoda gadac ale to lepiej niz kolejna nazwa typu JPII

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy most imienia........

A gdzie jest ta ulica Akademicka i Studencka?? :P Bo Towarowa to jest chyba tam naprzeciwko Orlenu, co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy most imienia........

Nowych ulic w Łomży przybyło więcej, np. w okolicach osiedla Maria. Mnie tylko zastanawia kto wybiera te nazwy i dlaczego bez żadnej konsultacji z mieszkańcami. A już kwiatkiem samym w sobie jest nowa nazwa ronda przy ul. Wojska Polskiego/Ponzańska same rondo jest malutkie ale cztery tabliczki z jego nazwą się tam zmieściły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy most imienia........

Wybierają radni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy most imienia........

kurestwo robią!

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy most imienia........

http://4lomza.pl/index.php?wiad=17034

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org