piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

Miasto nie powinno sponsorować II ligowej drużyny ŁKS, Płacę podatki i wolę żeby te pieniądze były wykorzystywane na budowę dróg i różnego rodzaju remonty, a nie marnotrawione. Jestem natomiast za inwestycją miasta w stadion miejski tak aby spełniał wszelkie standardy, jestem też za umożliwianiem przez miasto uprawiania sportu przez dzieci i młodzież. Czasem jak jadę przez osiedla i widzę jak chłopaki ustawiają sobie bramki z cegieł to aż mi ich szkoda, miasto powinno budować sztuczne boiska, koszt takiego to około 300 tyś zł. Miasto może pomagać ŁKS w różny dostępny sposób, ale nie powinno przekazywać pieniędzy jak niektórzy by chcieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

Drogi są budowane, remonty też widac na każdym kroku, a pieniądze na ŁKS to nie "marnotrastwo". To promocja miasta na terenie całego kraju, to inwestycja długoterminowa..
zresztą.. szkoda słów na takie posty.. Janek, prowokuj dalej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

Myślę , że już niedługo chłopaki z młyna Ci wp.dol spuszczą , popaprańcu jeden.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

młyn to jest ta mini trybunka od strony rzeki?:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

młyn i ten cały łks buhahahahha

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

Boze...wielki ŁKS hahahaha,,,, smiech na sali....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

Jan_Serce woli aby pieniądze były przekazywane na jego pomysł ''czerwoną ulicę'' :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

Janek uwaza ze pieniadze powinny isc na jego pomnik "dzieci neostrady"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

Autor tematu siedzi zadowolony i marszczy freda z radości, że jego tematy i posty są zauważalne. Nie zdaje sobie jednak chłopak sprawy, że te jego pier.dolenie jest bez sensu..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

Drogi Janku pieniądze na ŁKS można śmiało potraktować jako kasę wydaną na promocję miasta. Nie jest to stracony pieniadz. Piszesz o chłopakach robiących bramy z cegieł. Wyobrażasz sobie jaki wpływ ma ŁKS na młodych chłopaków kopiących gałę? Póki gramy w 2 lidze nie brakuje im chęci do grania w piłkę do czynnego uprawiania sportu i samorozwoju. Wiesz jaką furrorę robi dzisiejszy Wiślak Boguski? To na pewno lepszy autorytet dla dzieciaków niż śp Hanka Bielicka Jego przykład pokazuje młodym że ambitnie dążąc do celu można dojść bardzo daleko. Niekoniecznie kopiąc piłę. Tak więc ŁKS uczy szacunku uczy patriotyzmu daje poczucie przynależności. Ten klub daje niesamowitą moc, daje poczucie dumy z tego kimś się jest i skąd się jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

janek wkurwiasz juz mnie i nie tylko mnie. Obyś się nie przejechał na tym za bardzo, to że czujeś się za monitorem "kims" to tak naprawde jesteś nikim !!! I zwykłym prowokatorem.

Bez odbioru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

Te gadanie o promocji miasta przez przeciętnie grający klub jest mrzonką, z tej niby promocji miasta nie ma żadnych korzyści tak naprawdę, to już bardziej by się opłacało wydać te pieniądze na reklamy w gazetach czy portalach internetowych i wtedy ludzie by się dowiedzieli gdzie ta Łomża leży. Bo łks dociera tylko do ograniczonej liczby osób z czego zresztą nic nie wynika. A jeśli chodzi o dzieci to one grały, grają i będą grały, ale nie dlatego że łks jest w II lidze, ale pomijając fakt fajnego spędzania czasu z piłką, to między innymi dlatego że oglądają ligę mistrzów, reprezentację polski, bo te dzieciaki nawet jednego nazwiska nie wymienią z tego łksu. Boguskiego też większość w I lidze nie widziała bo nie mają c+ i tylko garstka osób kojarzy tak naprawdę gostka, nie pisząc że za idola to chyba nikt go jeszcze nie uważa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

Głupi jesteś , głupi umrzesz , każdy dzieciak wie , że na SopCast można zawsze obejrzeć naszą Extraklasę. Poza tym poucz się trochę marketingu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

marketingu mam się pouczyć?:))) jakoś nie widzę żeby chmara firm leciała do reklamowania się za pomocą łks...
autochton chyba tylko ty wiesz o czym piszesz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

może powinni przekazać te pieniądze na dokształcanie takich dzieci jak ty, co?

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=14099

dlaczego na tej liście nie ma Stowarzyszenia ŁKS??
Istnieją jakieś przeciwności dla których klub nie może starać się o pieniądze podatnika? Abstrakując już od obecnej sytuacji - czyli braku zarządu, dlaczego nikt wczesniej na taki pomysł nie wpadł... od paru lat fiskus daje takie możliwości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

jak się przyjrzycie tej liście to zobaczycie że w Sparcie Szepietowo umieją pozyskiwać pieniądze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

tAK JAnek racje ma...zadnych pieniedzy na lks bo to strata czasu i pieniedzy.
lks jest tak slaby ze raczej trzeba im wiele lat treningu.no i tee piwo lomza przez llks pewnie sie tak zgorszylo...skandal wierni pseudo kibice

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

Jan_Serce i ty gans ludzie zastanowcie sie co wy wogole piszecie bo patrze ze nie tylko mnie ale i kolegow wqrwiacie pajace nie wiem z kad zbastujcie troszke bo sie przejedziecie Pozdro

1929-niekonczaca sie historia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

kolejna nieletniaa kreatura zakochana w lks- kolegom chcesz sie przyllizaac ze lks najlepszy i lks na zawsze? jak wyniki mowia....lks przegrany od zawsze na zawsze.idz dziecko pograc wcounter strike jak reszta lamosow do kafeji

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

Janek nie wymyślaj

Pozdrawiam Mateusz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

Janek ma rację .
dosyc tego tańca z ŁKS i posranymi działaczami, którzy całe zycie sie przyklejaja aby przeżyć.
Inne dyscypliny sportu w Łomzy sa od lat na wysokim poziomie i tyle nie pajacują.
Nauczcie sie wreszcie , ze zyjemy w warunkach gospodarki rynkowej. Nikt nikomu nie bedzie dokładał. Niech ktos kto chce mieć druzyne piłkarska przemyśli ile ma kasy i jak ja będzie finansował. Jak wszystko dobrze poukłada to niech zarabia krocie. Jego biznes.
Ja nie chce aby dzisiaj z moich podatków finansowano lewusów z ŁKSu.
Niech sie sami finansują. A czy będzie to I liga czy 15 sta to juz ich zmartwienie - nie moje.
Cała piłka w Polsce jest skopana i te środowisko smierdzi.
Kogo i jak promuje jakas drużyna z Pcimia Dolnego, nawet jak gra w I lidze ????
Pcim Dolny ???
Czy piłkarze i trenerzy tylko i wyłacznie siebie ????
Czas spojrzec prawdzie w oczy na treningach trzeba zapier...ć, aby na boisku nie było sensacji. Im szybciej piłkarze, trenerzy i działacze to pojma , tym lepiej dla nich.
Jeżeli nie ma pieniędzy na ŁKS to znaczy , ze nie jest on potrzebny.
A jak sie myle, to zrzutę niech fani i kibice tych pomysłów zrobią i utrzymuja swoich pupili i ich rodziny. Proste jak konstrukcja cepa.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

@Jan_Serce
pisz nazwe klubu z ponad 80letnia tradycja z duzej litery tumanie !! Mi to "c"iebie juz naprawde jez zal bys sie przedstawil przynajmniej powiedzial kim jestes wtedy moglibyśmy sobie porozmawiac szczerze w 4 oczy a tak to za monitorem jestes pewnie zwyklym nieudacznikiem ? zgadlem ?
Twoje wypociny zazwyczaj czytam z przymruzeniem oka ale teraz naprawde sie popisales
zegnaj i abym "c"iebie poznal !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

Jestem Jan Serce, teraz ty się przedstaw tumanie, a nazwę tego klubiku piszę z małej litery z premedytacją. Nazywasz mnie nieudacznikiem? nieudacznikiem trzeba być żeby temu klubikowi kibicować:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

janek kazdy chyba ma prawo do rozrywki jeden woli kibicowac klubowi a drogi jak ty woli pisac na necie bzdety.... w czym przeszkadza ci to ze pieniadze ida na klub ?? inne miasta dokladaja do klubow z wlasnej kasy i nikomu to nie przeszkadza
szukasz poprostu dziury w calym
a czy trzeba byc nieudacznikiem zeby kibcowac ŁKS-owi mysle ze ... uwazam ze nie przyjdziesz nigdy na mlyn i nie powiesz oficjalnie ze to ty jestes jan serce ....

bo poprostu brak ci honoru ... oczerniasz ludzi uwazajac ze jestes anonimowy przez internet ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

przeszkadza mi że z moich podatków są finansowane bzdety, typu łks... na palcach jednej ręki policzysz te miasta co dokładają gotówkę do klubów...
nie ośmieszaj się z tym młynem i z tymi niby kibolami:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

ty niby wielki podatniku

jak nie chesz dokladac ze swoich podatkow to pomysl ze twoje podatki ida na pewnse dal prezydentow a ŁKS dostaje to co ja place i kilka tysiecy innych kibicow
ja tez moge wyliczyc co mi sie nie podoba i idzie na to pieniadze z budrzetu ... ale innym to sie podoba i niech tak bedzie jak jest bo kazdy powinien cos miec


patrze jestes wielki internetowy napinacz a jestes typowym burakiem masz zero racjonalnego myslenia a piszesz co ci slina na jezyk przyniesie
bez pozdrowien

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

patrz frajerze ze kiedyś przyjdzie na ciebie czas !
Ci kibole spusciliby ci wpier*ol na momentach ale ty jestej jak wczesniej wspomnialem FRAJEREM i takiego to nawet mama boi sie uderzyc bo sie krzywda stanie !!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

ML, ty podatków ćwoku przecież nie płacisz bo jesteś na garnuszku mamusi, więc morda w kubeł:)))
stnk, naucz się poprawnie pisać, jacy kibole? banda dzieciaków, to dla mnie śmiech...:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

walic w tube tych popaprancow w drechach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

sam sie wal a czy jestem na garnuszku czy nie to chyba ja wiem najlepiej wiec sie nie wypowiadaj .. brak argumentow przechodzimy do wulgaryzmow ?? a moze poprostu masz ochote spotkac sie na miescie i wyjasnic niektore dreczace cie kwestie ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

_ML_ nie ma sensu kłócić się na tym burackim forum z ludźmi tego samego pokroju. Szkoda nerwów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

ml, chcesz się spotkać? napisz w jakim celu dokładnie a z chęcią się z tobą spotkam śmieciu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

smiecia to sobie przed lustrem poszukaj .. ile ty masz lat 12-13
a w jakim celu dokladnie napisalem podyskutowac na tematy na ktore mamy inne poglady i dojsc do jakiegos consensusu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

dawaj śmieciu, gdzie i kiedy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

Jan, napinaczu zostaw ludzi w spokoju, oni i tak maja ciężko. Zakochać się w ŁKS to trzeba mieć "talent". :)))))))))))))))))

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

Jan, napinaczu zostaw ludzi w spokoju, oni i tak maja ciężko. Zakochać się w ŁKS to trzeba mieć "talent". :)))))))))))))))))

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

jan ustaw sie z ML i podyskutuj jezeli jestes taki kozak !! a wtedy sie okaze jaki z ciebie kozaczek ...
znajac zycie za *uja sie nie spotkasz bo jesteś WYDYGANY - a moze zaprzeczysz ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

jestem do dyspozycji...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

Janek patafianie- dzisiaj czekam na ciebie przy wejsciu do Urzedu Miasta.
Moze byc o 18. Napisz frajerze czy bedziesz.

Idea warta krwi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

:))) ja czekam na ciebie baranie przy wejściu na komendę...:))) napisz frajerze czy będziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

a nie lepiej w parku przy drzewnej ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

Janek cipo - wlasnie udowodniles wszystkim, ze jestes tylko nowym, gorszym wcieleniem Ptysia. Mozna ci jechac od frajerow, cwelow, pedalow i dzieciojebcow, a jedyne co zrobisz to napiszesz posta i wylaczysz komputer.
Tyle twojego, ile sobie tutaj napiszesz.
Nie ma sensu traktowac cie powaznie internetowy kmiotku bez honoru.

Idea warta krwi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

mam polewke z takich przygłupków jak powyżej:) już sam nick chuligan świadczy że jesteś w rzeczywistości strasznym cieniasem, to co ty na mnie tu napiszesz to mi zwisa i powiewa bo jesteś dla mnie nikim:) gdybyś chciał się zemną spotkać zaproponował byś inne miejsce niż wejście do urzędu miasta:) trzeba być kretynem, a może przy wejściu do katedry? albo przy wejściu do sądy czy prokuratury? Ja bym proponował przy wejściu do szpitala, od razu udzielili by ci pomocy:) tyle twojego, ile sobie tutaj napiszesz...
Ps. jeśli jednak dalej będziesz nalegał to zaproponuje odpowiednie miejsce do tego spotkania, bo rozumiem że planujesz mnie pobić:))) założę się że nie przyjdziesz, mimo że spotkać się z tobą to będzie dla mnie obciach, zrobię to, choć takie dziecinne napinki mam dawno za sobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

no to " Chuligan " twoja kolej ...
tylko ustalcie to gdzie indziej a nie na tym poj**anym forum




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

Jan_Serce ty zjebie co ty sobie ***** wyobrazasz ty stary tłusty kutasie ŁKS to duma Miasta a drogi cały czas budują


W moim sercu ŁKS i na dobre i na złe

ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

jakoś nie widze żeby miasto było dumne, to raczej kłopot...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

kutas jestes a nie Łomżyniak, wypierdalaj nikt cie tu nie chce



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

skonczcie tutaj pisac temat upadnie i po problemie




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

najlepiej zeby oddali te pieniadze w dobre rece czyli dla mnie !!!!!!
ja juz bym wiedzial co z nimi zrobic ;))))

przemo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

ŁKS duma... czy ja to kiedyś pojmę? i tych wszystkich napalonych hooligansów. . ah zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieniądze miasta nie powinny iść na ŁKS!

in ah*j ku**a podnosisz ten temat ?
NIECH TO BEDZIE OSTATNI POST W TYM TEMACIE




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org