czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
praca dla młodzieży

Mam 13 lat i chciałbym w te wakacje zacząć pracować - jakieś zbieranie truskawek, rozdawanie ulotek itd. Może tę stronę odwiedzają jacyś pracodawcy, którzy mogliby dać mi taką małą prace. Wiem, że zarabiałbym bardzo mało, ale chcę to przeżyć na własnej skórze, a do budżetu tez trochę wpadnie, ale nie dużo

Pozdrawiam Jarek1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

ulotki to gdzies na polowej tam jest siedziba



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Daj ogłoszenie na 4lomza i ktoś się zgłosi. A z truskawkami to dopiero później. Do Wykowskich. ale nie wiem czy się opłaca, bo oni wykorzystują ludzi =/.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

zadzwon na policje oni maja prace



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Za rozdawanie ulotek to w innych miastach wlepiają mandaty, pod pretekstem zaśmiecania środowiska. Prawda jest taka, że ulotki są wyrzucane po 10 metrach od miejsca ich odebrania... A winą za to władze miast obarczają rozdającego, nie śmiecącego!

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

truskawki to lipna praca ulotki lepsza ale tez nie polecam wkoncu masz tylko 13 lat wiadoma sprawa ze jak ktos zatrudnia to woli poszukac a nie od razu brac zeby byl pracownik...btw Hans Klos patrze ze masz ikonke taka sama jak ja mam:)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Ej jest jakaś praca dla 17 latki ?? :) i nie chodzi mi o truskawki i ulotki :)

Jestem zmienna jak pogoda,
czasem zbyt pewna siebie,
ale przeciez to nie powód,
aby dzisiaj zmienic siebie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

proste ze jest dla 17 latki, oprocz fizycznej to watpie ;-P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

A ostatnio widziałem ze osoby o rok ode mnie starsze w stokrotce np. roznosiły towary na półki chodziły i sprawdzali czy daty ważności produktów się nie kończą pakowały przy kasach zakupy w reklamówki ( nie harcerze) może ktoś wie o tym coś

Ps. Ja podałem tylko przykłady a może być tez inna nie ciężka praca

Pozdrawiam Jarek1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

A niesłyszelście tej akcji, ze stokrotka szukała osób 13-16 lat i te osoby wkładały zakupy w reklamówki, roznosiły towary. Chciałbym troche zarobic. W listoadzie mam jechać do Londynu z British School. Musze troche zarobić a reszte dołożą rodzice

Pozdrawiam Jarek1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Ja też szukam pracy... moge nawet pilnowac dziecka :)

Jestem zmienna jak pogoda,
czasem zbyt pewna siebie,
ale przeciez to nie powód,
aby dzisiaj zmienic siebie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Ptysiu91 mógłbys dokładny adres tej firmy albo co najmniej nazwe tej firm.
A czy wogóle jest w Łomży Młodzieżowe Biuro Pracy,Klub Pracy albo Ochotnicze Hufce Pracy. Prosze o podanie(jak są) adresy tych firm. Będzie to dla mnie bardzo przydatne

Mogą sie tu też osoby troche starsze które pracowały w poprzednich latach w jakiś firmach lub w gospodarstwach domwych(i mieli taką prace jak wymieniłem w poście powyżej lub podobną)- może doradzicie młodszym troche mniej doświadczontm.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

jest OChotniczyHufiec Pracy tam w dawnej przychodzni obok prokuratury wejscie jest tam idz i moze cos wymysla dla CIebie

Tylko Bóg moze mnie sadzic…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Co do zbioru truskawek, to dowiedz się na ul. Poligonową,, na samym końcu "Hurtownia Irena".





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Tak jak mi radziliście dałem ogłoszenie na 4lomza.ale w ogłoszeniach nikt się nie zgłosił. Szukałem też ogłoszeń było tylko kilka, które pasowały mi, ale wszystkie są już nie aktualne. Może są jakieś inne strony, w których można dać ogłoszenie

Pozdrawiam Jarek1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Firma zajmująca sie koloportazem ulotek na polowej znajduje sie w budynku naprzeciw US polowa 47 (przynajmniej tam była jeszcze niedawno) ale wątpię czy dąłbyś sobie tam rade ... to jest bardzo ciężka praca a ty chyba jesteś jeszcze troszkę za młody bo oni zajmują sie koloportazem ulotek w innych miastach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Polowa 47 to jest Urząd Skarbowy. A na przeciw jest jakaś działka. A może chodzi ci o ten budynek naprzeciwko sklepu spozywczego co obok avansa jest. Niewiem.

Pozdrawiam Jarek1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Czy naprawde nikt nie słyszał o tej akcji w stokrotce co była w poprzednich latach. Teraz też czesto widze reklamówki ze stokrotki i rosmana i dzwiach. Też mogłbym je roznosić. Mam solidną grupe 5 osobową

Pozdrawiam Jarek1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

W Stokrotce na górze jest sklep komputerowy, ostatnio widziałem jak chłopaczki właśnie przed Stokrotką rozdawali ulotki tego sklepu i chyba Rossmana. Wejdź na górę i po prostu zapytaj.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Idz na pasaż tam robote znajdziesz napewno;]

Prawdziwych Przyjaciół Na Palcach Ręki Zlicze Gdy Odejde Zapalą Na Grobie Znicze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Pytałem sie wiel moich znajomych więz pisze tu w sprawie wielu osób. Zawsze gdzie dam jakieś ogłoszenie albo go szukam to mam tylko ogłoszenia o pracy internecie. Może macie kogoś w rodzinie kto szuka osób które mogły by roznosci ulotki itp. może być też inna lekka praca.

Pozdrawiam Jarek1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Młodzieżowe Biuro pracy jest na Szosie zambrowskiej 1/27. Tam są oferty pracy dla osób od 16 do 24 roku życia. Najwięcej ofert jest dla chłopców. mam nawet tel. 2163308.Prace fizyczne ole zawsze to coś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

szukam pracy jako opiekunka do dziecka

Monika Zambrowska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Wiecej takiej mlodziezy.
Ja ci Jarek nie pomoge ale zycze powodzenia!!!
tak trzymaj!

Jak dorosnie jego pokolenie to dopiero w tym kraju zacznie byc dobrze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

w TMT na Poznanskiej biora chłopaków na magazyn w wakacje. jest to spowodowane urlopami pracowników

jednakże ciężko sie tam załapać

w AQUA - FERR koło tartaku biora na wakacje też do pomocy

w stolarni w Kownatach, w stolarni w Jeziorku. do tej ostatniej dowozi i odwozi ludzi z Łomży autobus wynajęty przez pracodawcę - tak bylo w poprzednich latach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

a moze komuś potrebny jest ktoś do rozwożenia np pizzy albo coś w tym stylu chętnie bym sie załapał mam 15 lat i swój pojazd


Moja mama to kiedyś jak była w mojim wieku to jeździła na "chówce" pracy do Lipska czy Karwicy ale teraz czegoś takiego to nie organizują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Od 16 lat można podjąć legalną pracę jesli sie nie myle :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

No od 16 :) kumpel przez całe wakacje robił w ''Dantex'' zapytał się i na chłodni całe wakacje to dopiero robota xD , ja osobiście nie znam w Łomży miejsc gdzie można sie zatrudnić ja jak w tan tym roku jadę do Augustowa i pracuje na stoczni jachtowej przy łódkach a mam 17 lat ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Miałem praktyki w TMT i Dantexie
W TMT niezły zapieprz a w Dantexie zimno :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

hmmm - mój brat dorabiał w TMt i opieprzał się zdrowo, a dodatkowo jeszcze przynosił do domu całe skrzynki opakowań pity

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Van_Loosen masz jakiś kontakt do tych 2 firm, i czy wiesz jak nie mam skończonych 16 lat (jest prawie 16 ) to czy mnie wezmą ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

A ja sie nie dziwie sie że młodzież zaczepia, bo młodzież nie ma pracy, nie ma pracy ! --- Wybudować zakłądy pracy dla młodzieży i dla ludzi ! .... sam bym roznosił ulotki :D

www.level6.yoyo.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Quentin:

TMT jest w książce telefonicznej - proś z kadrami, ja tak to załatwiałem

z Dantexem pewnie podobnie - ale tam nie pracowałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

A nie wiesz czy biorą jak nie mam skończonych 16 lat ( rocznikiem mam ) ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

zadzwoń to się dowiesz - ja tam pracowałem kilka lat temu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Mam 15 lat szukam pracy na wakcje i nie tylko interesuje mnie roznoszenie ulotek na terenie starachowice.Pracuje już w tej branży.
Kontakt:
E-mail:chmiel2001@tlen.pl
Numer GG: 2339974

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

to chyba nie posredniak?

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Już sporo razy dawalem ogłoszenie na 4lomza i nikt się nie odzywał. Szukałem codziennie po kilka razy ofert pracy i albo nie było,a jak bylo to był podany zły nr lub nr pod którym nikt nie odbierał. Już nie wiem co mam zrobić



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

hej :) chciałabym pracować w czasie wakacji :) za miesiac bede miała 18 lat :p wiec chce troche popracowac na własna rekę i zdobyć jaies doświadczenie :) moge pracowac w sklepie , roznosic ulotki , ogolnie prawie żadnej pracy sie nie boje :) wiec jeśli Ktos bedzie miał jakies informacje to o nie prozse i z góry dziekuje :)

Jestem zainteresowana pracą w czasie wakacji :) . Jesli ktos by miał jakaś propozycje była bym wdzieczna :) i czekam na informacje mój mail aska333@interia.pl.

Jestem zainteresowana pracą w czasie wakacji :) . Jesli ktos by miał jakaś propozycje była bym wdzieczna :) i czekam na informacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

witam osobiście zarabiam w inny sposób. Gram w puzzle : http:// p u z z.net.pl/?p=s4AsasVfQTiV wkład własny to 6 zł jednak najpierw gramy i wiedząc jaką mamy stawkę możemy się rejestrować lub nie.. a później gramy już stale z tego konta bez ponownego wkładu pieniędzy)naprawdę polecam <link bez spacji>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

mam 27 lat i wciąż pije :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Zarobiłam 15 000zł w miesiąc. Ty też możesh zarobićJ
Zainwestuj 5zł i zyskaj 15 000 zł albo i dużo więcej:D
To bardzo ważne żebyś zrozumiał wszystko dokładnie... To jest prostsze niż myślisz... Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? Po pierwsze nie za nic, bo wpłacasz tylko 5 zł , po drugie potrzebujesz trochę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział nawet do 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłam 12 000 zł w miesiąc bo poświeciłam 2 godzinki a nie 30 minut!
Teraz udowodnię Ci, że jest to LEGALNE!!! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać!W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy. Jeżeli wierzysz, ze każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To twoja szansa na ogromne pieniądze J! To jest NAJTANSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo sie rozgadałam haha J
Wszystko czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie), oraz około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!
KROK 1
Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz coś od siebie dać! Wiec pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jeśli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą sie rzeszą ludzi! Tak wiec, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące sie poniżej konto bankowe z tytułem przelewu: "Proszę, dodaj mnie do swojej listy e-mail.." CHCE, ZEBYS WIEDZIAL(A), ZE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAC TEN PROGRAM LEGALNIE! To jest bardzo ważne, aby w tytule przelewu znalazło sie zdanie "Proszę, dodaj mnie do swojej listy e-mail.." To naprawdę proste!!! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz juz się szeroko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale juz czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista:

1. Nr konta: 19 1050 1458 1000 0023 1736 5175- przelej 5 zł
2. Nr konta: 59 2030 0045 1130 0000 0727 1200
3. Nr konta: 42 2490 0005 0000 4000 2829 9908
4. Nr konta: 86 1140 2017 0000 4902 1024 5936
5. Nr konta: 70 1240 2799 1111 0000 3865 2543

PAMIETAJ!!! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy i dane wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz(skopiujesz) numer konta to pieniądze i tak dojdą :D
KROK 2
Gdy juz przelałaś 5 zł na konto znajdujące sie na 1. miejscu listy (wraz z Tą notka – ‘’Proszę, dodaj mnie do swojej listy e-mail.’’TO BARDZO WAZNE!!!), następną rzeczą, która musisz zrobić to zrobić kopie tego tekstu ,później numer konta nr.1 skasuj i przesuń numery kont o jeden w góre czyli nr 2 na 1 , 3 na 2 , 4 na 3, 5 na 4 , a pod numerem 5 dopisz swoje konto. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJI, PONIEWAZ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swoim blogasku lub w inny sposób do np. 40 osób ale im więcej tym lepiej.)
A tutaj troszkę matematyki : Kiedy wyślesz swoje maile lub rozpowszechnisz tą wiadomość w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny programik nie daje tak wysokich i realnych zarobków
Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi tym lepiej dla ciebie :) ty wyślesz to do 40 osób i te 40 osób wyśle to dalej i dalej i daaaaleeejjj a pieniążki będą ci rosły :) Życzę miłego zarabiania :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Jarek szkoda, że nie dałeś postu wcześniej, bo bym załatwił Ci robotę, co prawda od 4 rano i parę godzin, ale lekką i dobrze płatną. Życzę powodzenia.
I jednak najlepszym pomysłem jest, abyś udał się do OHP, niestety, ale w wieku 13lat jest ciężko znaleźć pracę.
Do wakacji jeszcze trochę zostało, ale może mi się uda Tobie pomóc, bo będę potrzebował pomocy przy przeprowadzce i jeszcze paru innych pracach domowych i oczywiście za to zapłacę.
Przy okazji pomyśl czy np. nie mógłbyś kosić trawników, umyć komuś okien. Dużo młodych osób tak dorabia, a załóżmy za koszenie weźmiesz 5-10zł od działki i tak 5 domów i już masz 50zł dniówki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Ja Też Chcem!!! Podjac jakos prace ;-)

wiesz co mnie boli??że w głowach sie Pi**doli zakłócony pokój ludziom Dobrej woli!! (PFK)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

P.A ja też poszukuję, jak byś mógł ja jestem trochę starszy mam 17. Byłbym wdzięczny.

Przy przeprowadzkach i remontach już robiłem jako pomocnik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

No. Ja też bym chciała znaleźć jakąś...

- Umiesz liczyć? - spytał.
- Tak - Odpowiedziała zaskoczona.
- Więc licz... na siebie - powiedział i odszedł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Ja również byłabym chętna do podjęcia pracy, np w soboty bardzo chętnie :)

_____________________________________________
Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Może spróbuj przez agencję pracy ? :) Zobacz np tutaj http://www.mg-solutions.pl/ pracowałąm przez tą agencję jak miałam 16 lat :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Jeśli szukacie pracy jako niepełnoletni, to zastanówcie się nad opieką dla zwierząt, czyli wyprowadzaniem psów itp., ewentualnie mycie okien czy grobów (teraz przed wszystkimi świętymi można nieźle na tym zarobić). Polecam poczytać na temat pracy dla nastolatków tutaj https://abcporady.pl/praca-dla-mlodziezy-czyli-jak-nastolatkowie-moga-zarobic/. Z tego co wiem, to McDonald też ma fajne oferty pracy dla nastolatków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Zmieniając nieco temat był ktoś może na Europeskim Forum Gospodarczym- Łódzkim 2017? Ponoć był Włodzimierz Cimoszewicz i zauważał wielkie zamiany, jakie zachodzą w Łodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Nawet w Łodzi w tym momencie normalnie są etaty, zatem jeśli faktycznie zależy wam na pracy, to ona jest wszędzie - https://www.gowork.pl/praca/lodz;l O takich miastach jak Wawa, to nawet nie ma co wspominać. W Białymstoku podobnie - chcesz mieć etat na sensownych warunkach? Dostaniesz go bez najmniejszych problemów. Zatem - powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Czemu po prostu nie sprawdzicie na https://praca.money.pl/oferty,pracy,podlaskie,wojewodztwo,11.html, skoro to chyba jeden z najprostszych sposobów, by znaleźć jakąś interesującą ofertę z okolicy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla młodzieży

Roznoszenie ulotek to chyba najlepsza praca dla młodzieży, a jak widać na https://sprzedajemy.pl/praca/roznoszenie-ulotek ofert nie brakuje. Nie powinno być też problemu z załapaniem się na coś jeszcze w sierpniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org