piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

Pan wielki kierowac tirów będzie musiał zmienić upodobania seksualne. I oby go w tym pierdlu zatłukli. Ale nie za szybko. Tak żeby miał czas pomyśleć, jeżeli to potrafi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

Powiem, ze na tym zdjeciu calkiem "pokornie" wyglada.... Szkoda, ze nie byl pokorny na ulicy.

Ciekawe czy jechal "na gazie", bo jezeli tak to... nie mam słow jak wyrazić moją złość....

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

Bardzo dobrze, że pokazali go. Będzie to teraz przestroga dla innych aby nie siadać za kierownicą 'uciułanym' .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

no rzeczywiście tłuste kondonisko

na krate gada pod celą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

no jak na 23 lata to troche staro wyglada.... jak bym mu dal spokojnie ze 30 lat z wygladu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

VipeR nie chodzi o to jak wyglada czy ile ma lat, wazniejsze jest to ze NAPEWNO odpowie za swoj czyn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

" I oby go w tym pierdlu zatłukli. Ale nie za szybko. Tak żeby miał czas pomyśleć, jeżeli to potrafi(...)"

a może tak nie nawoływać do nienawiści ? Każdy ma prawo do życia, nawet on, więc może spokojniej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

KtosTam zostaw ich to przeciez gleboko wierzacy katolicy oni wiedza co sie robi w takich sytuacjach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

"kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.."
nie bronie go i nie popieram tego co zrobil, ale nie nam pozostaje oceniac go.

"Walczmy z alkoholizmem!!!Pijmy więc więcej aby inni mieli mniej!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

z takim ryjem to tylko do kryminału, hehe będzie miał powodzenie u chłopców z celi, nawet jak wyjdzie z pierdla to i tak nie usiądzie za kółkiem, wogóle nie usiadzie hehe ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

Niektóre wypowiedzi typu:"Niech go powiesza pod celą" są przesadą,choć nie ukrywam,że powinien ponieść surową karę za takie przestępstwo ( z 15-20 lat bez możliwości warunkowego zwolnienia wcześniej!!!).Tymczasem jaka kara mu grozi wszyscy wiemy... I co ma sobie teraz pomyśleć jakiś pirat drogowy,który jeździ po kielichu albo po narkotykach widząc tak wielką zbrodnię i tak niewielką karę... ;/ Czy ta tragedia go czegoś nauczy??Wątpię...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

nie chodzi o twarze, wystarczy, że wrócę do mojego pomysłu, tablice rejestracyjne piratów drogowych na forum - tablice - nie ludzi, wiem, że w tygodniu tatuś jeździ do pracy i wraca z powrotem - grzecznie, a w piątek, a zwłaszcza w sobotę dzieciątko dostaje zabawkę do ręki i (zabija siebie i innych), a potem jest poniedziałek, tatuś wsiada do samochodu i jedzie zgodnie z przepisami r.d. i p.poż. Ale sobota, ale sobota, dzięciątko smaży gumę, a w poniedziałek rano, tato zmienia opony, bo klocki i opony są spalone.
Jeszcze raz powtarzam dla dobra tatusiów - tablice na ogół,

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

Twój pomysł ma pewną wadę, a mianowicie jak udowodnisz, że tablicy rejestracyjnej nie umieścił ktoś zawistny, ktoś kto kogoś nie lubi, tak żeby mu na złość zrobić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

Ten Walendziewiaki to wogóle jakieś poj...eby bez rozumu. Jego młodszy brat zabił się wczesniej z kolesiami na kurpiach jadąc samochodem z duża predkoscia przez las - po pijaku. A teraz ten cymbał. A miał takie fajne volvo kiedyś po swoim kuzynie - też nie umiał poszanować - rozpieprzył. No ale cóż....Wreszcie dosiegnęła gosprawiedliwość. Szkoda tylko że musial zginac niewinny chlopak. Kondolencje dla rodziny, a Walendziakowi gnicia w pierdlu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

Tia, rodzice muszą jego być the best. Ktoś dzieciątku pojazd dał.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

Na pewno nie chciał zabić ale zabił i za to poniesie zasłużoną karę, a ja tak się zastanawiam, ilu krzykaczy w tym temacie nigdy nie prowadziło pojazdu po 'kielonku'. Pewnie zaraz będzie masa postów typu "ja nie prowadziłem".....



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

Czubek ty se jeb....ij na czolo blachy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

JA NIE PROWADZIŁEM - i co mam się wstydzić? a może Ty chcesz się Malachit poszczycić, że prowadziłeś?

tego tłustego mordercę szkoda zamykać - ubolewam, że muszę dokładać do takich jak on

parówa powinna do końca życia płacić rentę rodzinie - i to nie kwotowo, ale procentowo od zarobków - bez możliwości uwolnienia się od tego obowiązku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

Van_Loosen, nie chodzi o wstyd czy chwalenie się, a o zakłamanie NIEKTÓRYCH.
Jak się okazuje gostek mógł celowo zabić 'patrz info na głównej' a w takim razie nie powinno być żadnej litości dla sprawcy !



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

0 litości. dożywocie i basta. Dla niego również nie powinno być litości a w pierdlu powinni go dobić tak jak on to zrobił



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

Malachit ja też nie prowadziłem. Piszę to dlatego, że wspomniałeś O "krzykaczach w tym temacie", co na pewno tyczyło się i mojej osoby.

Podobnie jak van_loosen twierdzę, że lepiej byłoby żeby płacił on comiesięczną
rentę, aniżeli szedł do więzienia. Bo jak pójdzie do więzienia to my podatnicy będziemy musieli go utrzymywać, a on dostanie sobie dobrą cele z telewizorem. Po drugie rodzina chłopca w takim układzie w ogóle nie dostanie żadnego zadośćuczynienia, a jeżeli on by pracował to by miała jakieś pieniądze. Po trzecie on sam płaciłby podatki.
Do tego powinni mu dożywotnio zabrać prawo jazdy.


Pewnie zaraz usłyszę głosy : " w takim razie morderców, złodziei też należy nie zamykać", tyle tylko że on zabił nieumyślnie, żeby mógł pewnie cofnąłby czas.

Rozumiem to, że rodzina odczuje satysfakcję jeżeli on dostanie dużo lat do odsiadki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

macie jakies inf o wypadku na kurpiach co zginol brat tego "zbojcy"? jak tak bede wdzieczna

Igusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

Gdzie go pokazali? masz linka?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia


To on.


Caly news: http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=11394#bxprzejdz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pokazali tłusty ryj tego śmiecia

Autor: mieczkoś997 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09-05-07 16:36

Niektóre wypowiedzi typu:"Niech go powiesza pod celą" są przesadą (...)
--------------------------------------------------------------
Andrzej skur.... Tyburski-zabójca policjanta w Mikołajkach
Pamiętamy o Tobie śmieciu!!Nie dajmy kur... szans!!



Odezwal sie Ten, co k.... nie przesadza!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org