wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
aerobik, nauka pływania

Czy ktoś może zna namiary na zajęcia sportowe dla kobiet w rodzaju aerobik lub nauka pływania. Proszę o podanie dokładnych namiarów bo w poprzednich tematach tego nie było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

aerobik zajęcia odbywają sie w szkole nr.10 w hali przy basenie. wtorki i czwartki o godzinie 17,30. zapisy pod numerem telefonu 510-173-018 lub 086 218-11-33.organizatorzy gwarantują dobrą zabawę w miłym towarzystwie.

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

Chodziłam na te zajęcia do Pani Basi, w ubiegłym roku i znów się na nie zapisałam. Schudłam 7 kilo przez 3 miesiące.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

No to musisz więcej jeść :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

hejka
Nie mogę się zmobilizować chodziłam na basen z córeczką naprawdę było fajnie .Tylko że zawsze jest coś do zrobienia zawsze mało czasu.I jak widzę to i temat odkurzyłam - gdzie chodzicie na ćwiczenia i w jakich godzinach.Obiecałam sobie, że w te wakacje na plaży w Darłówku będę jedną z atrakcji hihi ; ))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

Szkoda tylko, że basen przy sp10 to taki syf.

T A S M A N

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

Masz racje Tasman, niedość że jest syf i to i cena jaka. Kiedyś było taniej i dłużej a z roku na rok jest drożej i krócej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

witam
zadzwoniłam i o dziwo : ))) aerobik prowadzi facet zacznę od nastepnego wtorku chodzi ktoś do 10 ? myślę ze godzina dla siebie to i tak zbyt mało : )))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

Witam,ja chodzę do sp10 na aerobik. Godzina to mało, ale mięśnie potem są odpowiednio odczuwalne. Są 2 godz. na 17.30 (tu jest najwięcej osób i czasami jest trochę tłoczno, ale jest od niedawna na 18.30 i znacznie lepiej, bo mniej osób i luźniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

jaka jest cena zajęć tego aerobiku??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

bno wlasnie jaka jest cena tych zajec wie ktos ?

... PIENIADZ TO WLADZA, SUKCES TO WIEDZA ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

WITAM
50ZŁ ZA MIESIĄC (SPOTKANIA 2 RAZY W TYGODNIU PO 1 GODZ)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

chyba kazda wieksza silownia jak np. Ewa ma takie zajecia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

ale to ktos indywidualnie wynajmuje sale i organizuje zajecia czy tao jakas firma lub silownia ma i wuynajmuje ludzi i organizuje?
a tak apropo ile w EWIE za takie zajecia?

... PIENIADZ TO WLADZA, SUKCES TO WIEDZA ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

po przeczytaniu Waszych wypowiedzi uznaję, że może ja też powinnam się zapisac. Właściwie czemu nie? Skoro może byc fajnie :) pozdrawiam

orii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

W sp 10 prowadzi mężczyzna i on sam wynajmuje salkę. Plusem jest to, że mówi jakie partie ciała pracują, jakie mięście oraz mówi jak dokładnie robić aby było prawidłowo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

ehehe ale to chyba normalne ze kazdy trener i nauczyciel mowi jak robic zeby bylo prawidlowo. A on prowadzi tylko zwykly aerobik czy tez: Step Aerobik, Hi-lo, ABT, Dance, czy tez inne rozne formy aerobiku?

... PIENIADZ TO WLADZA, SUKCES TO WIEDZA ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

Witam
Jak widzę odkurzyłam temat i można przypuszczać, że wszystkim nam o to samo chodzi.Trochę mi przybyło tu i ówdzie :) ale jestem na diecie teraz + aerobik : ) do czerwca schudnę ok 15 kg .Pogoda jest paskudna myślę że poprawi mi to humor :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

no ambitny plan do czerwca 15 kilo wiesz jeszcze zalezy jaki rodzaj aerobiku bo jest tego troszke i musisz wybrac odpowiedni jezeli chcesz zrzucic te 15 kilo do czerwca ale jestem pewnien ze uda sie a na aerobik uczeszczasz tez do sp10?

... PIENIADZ TO WLADZA, SUKCES TO WIEDZA ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

witam
Zacznę niestety od wtorku ,,I" raz do tej pory był tylko basen : ) teraz to połączę spodziewam się szybkiego efektu oczywiście dieta do sukcesu jeszcze l- karnityna i efekt murowany : )
pozatym kol. mówiła, że tam był kangoorobik : 0 super rzecz zobacz w google tylko że to sport prawie ekstremalny :) ale waga spada jak woda z wodospadu hihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

czemu odrazu niestety?? tylko nie przesadz i dobrze sie odrzywiaj wiem co to jest "kangoorobik" aktualnie robie kurs z aerobiku wiec orietuje sie w tym troszeczke

... PIENIADZ TO WLADZA, SUKCES TO WIEDZA ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

hejka
Czy ktoś z was wie o najlepszych spalaczach które można nabyć w łomży?
tylko proszę nie pisać o p/w z polskich firm, gdyż już je testowałam .Mogą być drogie aby były skuteczne : )) proszę takze nie pisać o cudownych spalaczach które działają ,,same w sobie'' ponieważ już takie testowałam : ))) i wiem że takich nie ma !!!!! interesuje mnie tylko l-karnityna najlepsza i wasze zdanie ile trzeba jej brać jeśli się ćwiczy średnio intensywnie : )))wie ktoś????pozdawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

był ktoś? podobało się?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania



Rozmawiałem z ratownikiem.Są 4ml na rozbudowę basenu przy dziesiątce.Prace mogłyby zaczać się już w tym roku. Ale żyjemy w Polsce
więc do końca nic pewnego.
Prywatne lekcje pływania w granicach 20-30zł. Dwa miesiące i pływasz.
Często chodzę to mógłbym ci przy okazji udzielić paru rad.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

hejka
Nie byłam oczywiście moja dziewczynka miała choinkę : )) ale wiem kto prowadzi !!! oni mają ewe w lomży i fitnes klub w ostrowi i solarium w osrtowi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

".Są 4ml na rozbudowę basenu przy dziesiątce.Prace mogłyby zaczać się już w tym roku. Ale żyjemy w Polsce"

A co ty tam chcesz rozbudowywać? Głownym problemem tego basenu jest to, że są tam dostępne tylko cztery tory dla osób pływających (nie liczę brodzika i toru przy brodziku, bo na nim to dwie osoby z trudnością się mijają). Dodatkowych torów do pływania tam nie dobudujesz. W związku z tym basen przy 10 po remoncie (rozebranie brodzika itp itd) powienin być basenem zamkniętym dla osób przypadkowych do powiedzmy godizny 20, a do tego czasu wykorzystywanym tylko przez szkoły jak i różnego rodzaju sekcje. Dodatkowo sekcje te powinny być szeroko rozreklamowane, bo jak na razie ratownicy nie mają w tym żadnego interesu (sami prowadzą swoja prywatne zajęcia).

A dla reszty mieszkańców Łomży powinien być dostępny drugi basen z rozbudowaną cześcią rekreacyjną, ale niestety prędzej Łomża doczeka sie stadionu piłkarskiego na potrzeby pierwszoligowego kluby niż drugiego basenu.

A jak na razie mogłoby coś pomóc postawienie wyraźnych tablic typu "do pływania szybkiego", "do nauki pływania", bo za każdym razem jak jestem na basenie w Łomży trafiam na dwie panie pływające powolną żabką (każda na oddzielnym torze oczywiście) prowadzące przy tym spokojną konwersację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

a co wiecie o aerobikuu ktos sie oreintuje w cenach? np. w ewie albo gdzie indziej???

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania




Nemo ja decyzji nie podejmuję tylko piszę co słyszałem.Też wolałbym żeby wybudowany został basen miejski.Zambrów dawno sobie poradził a
a w Łomży wszystko idzie jak po grudzie.O deptaku nad Narwią też tylko się mówi już od paru lat.Takich mamy radnych nieudaczników

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

hejka
bardzo mi się podobało szkoda, że następny raz w następnym tygodniu ale nogi odpoczną : ))) jestem w pracy i dobrze ze mam fotel :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

Jesli moge wiedziec, co ci sie podobalo??

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

Co sie podobalo? podejrzewam ze podobala sie metodyka prowadzenia zajec mowiec po ludzku to sie podobalo jak kolo prowadzi zajecia i jakie cwiczenia dobiera do jakiej muzyki itp ogolnie zawsze na aerobiku panuje mila i przyjazna atmosfera ciekaw mnie jaki rodziaj aerobiku jest tam prowadzony i jakie kroki sa stosowane?

... PIENIADZ TO WLADZA, SUKCES TO WIEDZA ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

a gdzie chodzisz i ile to kosztuje:) ???

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

W silowni Ewa aerobik kosztuje 75zl.i 2 godziny w tygodniu.Normalnie szok,okropnie drogo.Moze ktos wie czy gdzies jest taniej i na Starym miescie ,a nie na os.poludnie.Nas zwyklych ludzi nie stac na takie wygorowane ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

no wlasnie;/

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

Dlaczego w naszym miescie jest tak malo rozrywki dla mlodziezy?.Jestem w 100% pewna ,ze duzo by bylo chetnych na aerobik.Ale zeby bylo taniej.Lomza to poprostu dziura.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

Czy informacje podane przez akapulko12 są aktualne, zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o 17.30? Nie ma innych terminów?
Jak to jest w Ewie (jakie dni tygodnia i godz.)?

Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

mysle ze silownia ewa moze sobie na to pozwolic skoro ytylko u niej mozna sobie poskakac no i w sp10 tez ale podobno tam prowadzi kolo co i w ewie prowadzi. ciekawe czy duzo osob chodzi do ewy i do sp 10 na aerobik? z 2 strony policzyc sobie koszty za wynajecie sali 8 razy w miesiacu to tez tak za duzo im tegoz arobku nie wychodzi ale co tam. gdyby powstal jakis inny klub aerobiku to taniej bylo by napewno

... PIENIADZ TO WLADZA, SUKCES TO WIEDZA ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

hejka
Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze : ))) Oczywiście są dwie strony medalu. Dla mnie ważna była motywacja ,bardzo chcę schudnąć : ) podejmowałam różne działania idące w tym kierunku z głodówkami na czele ćwiczenia w domciu, basen ale nie zdołałam wytrwać : (( w domciu zawsze jest coś do ,,zrobienia'' czasami ćwiczenia zamieniałam na leżenie przed telewizorkiem i oczywiście kawka, ciasteczko i inne : ))) i zamiast kalorii się pozbyć - dokładałam hihi : ) i robiłam się cięższa : ((((.
Motywacja -- ( opłacony aerobik,basen ) jak i wyjście z domu na aerobik pozbawia mnie tych ,,przyjemności'' i mam oczywiście czas dla siebie teraz wszelkie cukrowe smakołyki odstawione!!!! : ))) przecież to by nie miało sensu.Cena tu dla mnie nie gra roli ponieważ na inne cudowne odchudzające środki i kremy antycelulitowe ( słabe, niewidoczne działanie )wydawałam fortunkę ; )) 2X w tygodniu aerobik + spacer codziennie + rowerek w domciu po 30 min. 1X tyg. basen i będzie dobrze do lata jeszcze trochę czasu!!!!!! chudnę już jest róznica!!!!!!Ja mam taki kaprys!!!!!!!!! : )))pa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

odchudzanie to temat morze ,czytam koleżankę i tak właśnie myśle że chyba wielokrotnie sie odchudzałaś sama i z wieloma błędami zawsze na początku trzeba sobie postawić wyrazisty cel i nie próbować tego robić w domu bo od razu jest to skazane na niepowodzenie ,a to dlatego że w domu się wypoczywa i tu też jest wiele zajęć które spowodują że osoba odchudzająca będzie odkładała czy to dietę czy ćwiczenia zawsze "na jutro "czytam niektóre te wiadomości i nie wiem skąd są one wzięte, taki prawdziwy aerobik już w łomży istnieje prawie 10 lat bo na niego uczeszczam regularnie ,osoba która prowadzi zna się na tym co robi ,ja schudłam tam aż 14kg ,wsześniej uczęszczałam na psełdo aerobiki do szkół i jakiś innych w kórych odbywały się takie zajęcia niestety nie miały one nic wpólnego z aerobikiem ,to musi być miejsce w którym naprawde chce się wylać troszeczkę potu ,a osoba prowadząca musi zachęcić do tej ciężkiej pracy i poukładać w głowie względem diety ,ktoś tam pisał że w ewie kosztuje 75zł tak ale za miesiąc ,i trzeba tu przyjść i zobaczyć za co się płaci ,prawdziwy klub do uprawiania sportu z lustrami ,profesjonalną muzyką ,z prawdziwym trenerem który jeżdzi na różne szkolenia , i ma efekty w odchudzaniu ludzi ,a pisanie że łomża to dziura bo tu nic niema tak bo tu ludzie nigdzie nie chodzą chcieli by kina basenu ,supermarketu , koncertów tylko najlepiej żeby tego wszystkiego nie było bo daleko bo lepiej popalić papierosy ,wypić piwo , i to nie zadrogo najlepiej w lokalu z pięcioma gwiastkami gdzie podadzą piwo za 10 groszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

Hejka!!!
Temat jak najbardziej na czasie, odchudzanie : )) tak jak mówiłam nie jestem sportowcem jestem zwykłą kobietą, która jak większość - nabiera ciałka przez zimę : ) a na wiosnę stara się pozbyć tego balastu.I oto pierwsze WYNIKI - (kto poczytał wcześniejsze moje wątki wie co robię aby je mieć) .Przez pierwszy miesiąc zmiejszyłam wagę o 4 kg : )). Poprawiłam kondycję co da się zaobserwować w czasie domowych obowiązków ; ), a że mieszkam na 3 pietrze wbiegam po schodach miesiąc wcześniej ledwo wchodziłam hihi : ).Polepszył mi się nastroj ,zwiększyła samoocena a chodzę tylko na aerobik 2X w tygodniu oraz 1X w tygodnu na basen . Specjalnie nie przestrzegam diety.Oczywiście słodycze odstawiłam ,kawa bez cukru - oraz nie piję mleka .Cieszę się ze zmiany : )) moje nogi są teraz ładniejsze to po cwiczeniach - jak ktoś chodzi na aerobik to wie o czym piszę;).I widzę ze duzo dziewczyn dba o siebie co da się zauważyć na zajęciach.Do lata schudnę tyle ile pisałam napewno i bedę LASKA Ja się czuje swietnie polecam. pozdrawiam KOGOŚ w szczególności : ) napiszę jeszcze jak się ma moja waga!!!!!!!!przeważnie pisze z pracy ; ))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

hej
Witam wszystkich : )) czytających odświezam wątek , tak jak obiecałam tak tez piszę .Moja waga spadła w ciągu tego czasu 6 kg ale nie to jest ważne : )) ważne jest, że zmieniłam rozmiar ubrań o 2 nr : )).Obwód w pasie i biodrach tak poleciał ,że jak widzę swoje poprzednie ubrania, hihi : ))
ogarna mnie śmiech jak ja mogłam coś takiego nosić ? Ćwiczę nadal : )) kondycja na 5+ : )) używam spalacz z firmy ULTIMATE NUTRITION
,,Ultra Ripped" jest drogi ale dla mnie rewelacja.Dodatkowo L-karnitynę OLIMP.Nie używam drogich kremów ,poszły w odstawkę . : ))
Pochwalę się na koniec wynikiem zawartości tkanki tłuszczowej z 32% spadła do 25% : )) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

hej
Witam wszystkich : )) czytających odświezam wątek , tak jak obiecałam tak tez piszę .przeglądając kolejne wątki widzę, że nie dużo kobiet interesuje się kondycją fizyczną ,mam na myśli Te, które czytają ten wątek - smutne : ( Od jakiegoś czasu mamy plażę w Łomży.Jeśli naprawdę nie dbacie o ciało to jak u was z ,,DUCHEM" ? Latem pewnie chowacie się pod czarnymi golfami, albo uciekacie na pustkowia,gdzie możecie wkońcu poleniuchować na słońcu : ))) Zapraszam do dyskusji o ,,majówce" !!!!!!! gdzie spędzicie tak długi weekend ? Ja dbam o siebie - z myślą o tym wyjeździe,a wyjadę do swojego ulubionego Darłowa oczywiście nad Bałtyk : )) .Ćwicząc parę miesięcy osiągam to co zamierzałam.Teraz chodzę do siłowni siłowni 2X w tygodniu, aerobik 2x w tyg ,basen 1X, solarium 2 X w mies.: )). Nie ma się co oszukiwać !!! : )) wszystko zweryfikuje życie : )) a dla mnie ważne jest być cały czas na topie hihi . pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

ja nie umiem plywac , ale corke z checia zapisze tym bardziej, ze lato sie zbliza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

No to skoro już jesteśmy w temacie pływania, to używał ktoś z Was może dedykowanych kosmetyków dla pływaków od SBR Sports? Coś takiego byłoby mi bardzo potrzebne, kiedy z dzieciakami chodzę na basen, a nie wiem, czy coś takiego faktycznie pomaga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: aerobik, nauka pływania

Miki ty naprawdę taki debil czy udajesz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org