poniedziałek, 15 czerwca 2026 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Atrakcja dla turystów - neon w parku JPII

po co to komu i ile kasy kosztowało ?






STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcja dla turystów - neon w parku JPII

... \" punkt orientacyjny, miejsce spotkań i gratka dla miłośników efektownych zdjęć w mediach społecznościowych.\"

punkt orientacyjny :)
atrakcja dla przejezdnych turystów - zjechać z trasy by podziwiać neon :)

dla lokalsów - gratka :))))






STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcja dla turystów - neon w parku JPII

Zauważyłem że ostatnio jest coraz więcej nikomu nie potrzebnych inwestycji. Za te pieniądze można by wyremontować jakiś chodnik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcja dla turystów - neon w parku JPII

trzeba było podumać zanim wrzuciłeś kartę wyborczą do urny
a teraz nie becz- widziały gały na kogo głosowały ?

... a ty, to raczej PISi wór :)






STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcja dla turystów - neon w parku JPII

ja nie głosowałem na krzana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcja dla turystów - neon w parku JPII

jednak myślałem ,że ten nasz prezydent nie jest do końca taki cięzki w obejściu. Ten napis jak nic pasowałby na dworcu kolejowym ale z tego parku robi chyba jakieś sanktuarium jego pamięci.

Polska jeden dom

A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY
BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY
O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI
BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcja dla turystów - neon w parku JPII

Spokojnie przy kolejnych wyborach będzie startować ulubienie szpitala więc zamiast neonów będą fontanny ;=)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcja dla turystów - neon w parku JPII

i oby, może skończy się sielanka obecnego \"sobiepaństwa\".

- Depardię -

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Atrakcja dla turystów - neon w parku JPII

fontanny to nie był pomysł Domestosa .

swoją drogą to co dalej z tężnią ?
Ratusz dalej chce wywalić kasę w drogi obiekt , którego działalność może przynieść więcej szkody mieszkańcom, jak pożytku ?

Badania naukowe potwierdzają, że miejskie tężnie solankowe mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia. W przeciwieństwie do obiektów uzdrowiskowych, woda w tych instalacjach często krąży w obiegu zamkniętym i nie podlega rygorystycznym normom sanitarnym - siedlisko bakterii i grzybów;
Badania laboratoryjne wykonane w kilku miastach wykazały obecność w solance i aerozolu bakterii takich jak Escherichia coli, enterokoki, gronkowce, a nawet promieniowce i grzyby pleśniowe.






STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org