| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| Zbiórki na sprowadzenie zwłok z zagranicy... |
|
na wycieczki za granicę to raczej biedni nie jeżdżą, ale braknie rozumu czy chęć oszczędzenia paru groszy na odpowiednie ubezpieczenie , cwaniakowanie - a później płacz i żebry rodziny podobnie z pracą zarobkową za granicą, szczególnie \" na czarno\" - wsio dobrze jak jest zdrowie i kasa do kieszeni, w razie tragedii - jelenie z kraju zrobią zrzutkę na biedaka ... a może wcześniej samemu użyć rozumu albo i najbliższa rodzina podpowie : ojcu, synu, bracie, siostrze ; ZŁE LICHO NIE ŚPI, JEDZIESZ SIĘ BAWIĆ CZY PRACOWAĆ - POMYŚL KTO I ZA ILE W RAZIE TRAGEDII ZAPŁACI ZA LECZENIE CZY SPROWADZI TWOJE ZWŁOKI ? STRANSKY
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Zbiórki na sprowadzenie zwłok z zagranicy... |
|
Udajesz tu milionera a złotówki żałujesz? To chociaż nie komentuj
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Zbiórki na sprowadzenie zwłok z zagranicy... |
|
zgadzam się.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Zbiórki na sprowadzenie zwłok z zagranicy... |
|
Po to są ubezpieczenia.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |