sobota, 06 czerwca 2026 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zbiórki na sprowadzenie zwłok z zagranicy...

na wycieczki za granicę to raczej biedni nie jeżdżą,
ale braknie rozumu czy chęć oszczędzenia paru groszy na odpowiednie ubezpieczenie , cwaniakowanie - a później płacz i żebry rodziny

podobnie z pracą zarobkową za granicą, szczególnie \" na czarno\" - wsio dobrze jak jest zdrowie i kasa do kieszeni,
w razie tragedii - jelenie z kraju zrobią zrzutkę na biedaka

... a może wcześniej samemu użyć rozumu albo i najbliższa rodzina podpowie : ojcu, synu, bracie, siostrze ;
ZŁE LICHO NIE ŚPI,
JEDZIESZ SIĘ BAWIĆ CZY PRACOWAĆ - POMYŚL KTO I ZA ILE W RAZIE TRAGEDII
ZAPŁACI ZA LECZENIE CZY SPROWADZI TWOJE ZWŁOKI ?






STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiórki na sprowadzenie zwłok z zagranicy...

Udajesz tu milionera a złotówki żałujesz? To chociaż nie komentuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiórki na sprowadzenie zwłok z zagranicy...

zgadzam się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zbiórki na sprowadzenie zwłok z zagranicy...

Po to są ubezpieczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org