| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| Dni Łomży |
|
Jakie będą jeszcze atrakcje z okazji Dni Łomży oprócz koncertów na muszli?
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Dni Łomży |
|
Degustacja chrzanu z kiełbasą
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Dni Łomży |
|
Szczepienie Jabolą
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Dni Łomży |
|
wieczorne zbieranie puszek i butelek po alko STRANSKY
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Dni Łomży |
|
Noc Izby Wytrzeźwień
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Dni Łomży |
|
ryki - krzyki pijackie do rana STRANSKY
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Dni Łomży |
|
Obszczywanie okolicy
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: Dni Łomży |
|
powiem szczerze impreza dla ludzi o szczególnych gustach bo rapu w naszym miescie ani jego dzielnicach nie słychać. Disco Polo owszem bardziej trafia do lokalsów i jest tu lubiane ale od paru lat brakuje mieszkańcom powiewu muzyki bardziej ambitnej i ciekawych osobowości show biznesu. Przynajmniej raz do roku na święto naszego pięknego miasta. Przez brak tego coraz mniej mieszkańców pojawia się na tej bądź co bądź ważnej i istotnej dla integracji mieszkańców miasta imprezie. Impreza przestaje być piękną chwilą przeżywania wspólnej integracji mieszkańców miasta w otoczeniu historycznego miejsca amfiteatru i góry kalsztoru tylko tanich lotów prowincjonalną potupają którą co niektórzy nawet ekstremalnie określają pachnąca moczem i piwskiem. Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |