| Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
| modernizacja ul.Nowogrodzkiej a wykluczenie komunikacyjne |
|
ulica zamknięta ,najbliższy przystanek mpk 3 km a na rondzie stoi pusty autobus nr 10 i jeździ pusty po mieście grunt to oszczędności wykluczenie komunikacyjne XXI w radź sobie emerycie albo zdychaj bo jaśnie państwo mają cie w d....
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: modernizacja ul.Nowogrodzkiej a wykluczenie komunikacyjne |
|
Ulica Nowogrodzka była chyba remontowana niecałe 10 lat temu, ale chyba był to słaby remont.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: modernizacja ul.Nowogrodzkiej a wykluczenie komunikacyjne |
|
10 lat to i tak jako tako się trzyma, jak by wyrzucić studzienki z pasa drogi to nie było by tragedii a pewnie będzie po staremu i za kolejne 10 lat kolejny remont no chyba że ustawią zakaz wjazdu ciężarowym w co wątpię a przydałby się. Jestem ciekawy czy wyremontowali ten fragment Wojska Polskiego od mostku do ronda bo sam mostek niby już skończony ale jak zostawili ten odcinek kilka metrów to wielkie XD
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: modernizacja ul.Nowogrodzkiej a wykluczenie komunikacyjne |
|
Takie mój TOP najbardziej rozpierdzielonych dróg w tym mieście: Poznańska od Pepeesu do ŁFM Akademicka od Poznańskiej do Pilickiego Porucznika Łagody Wyszyńskiego Szosa Zambrowska Cały prawy pas w kierunku Wieży ciśnień Legionów też już się sypie w pewnych miejscach np przy Dworcu no i nieszczęsny parking pod szpitalem gdzie miał być remont nie ma remontu za to genialne progi zwalniające na które wszyscy klną BRAWO PANIE RADNY :-8
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: modernizacja ul.Nowogrodzkiej a wykluczenie komunikacyjne |
|
ta Nowogrodzką to ciagle rozkopuja jakby tam złota szukali. A to bardzo wazna ulica bo prowadzi z centrum na węzeł rozjazdowy Via Baltica w Kupiskach. Podobnie przez ten haniebnie wleczący sie remont mostka na Wojska Polskiego zablokowany jest ruch ba wyjazd z centrum na węzeł Via Baltica przy Janowie. Sypie się też wylot Wojska Polskiego z miasta aż do Janowa Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: modernizacja ul.Nowogrodzkiej a wykluczenie komunikacyjne |
|
wczoraj zobaczyłem nawierzchnię ulicy Krótkiej i odcinka ulicy Długiej od ronda Kościuszki do ul. Krótkiej. Całość dosłownie rzut beretem od dworu jego ekscelencji Chrzanowskiego i jego świty . Ulice kwalifikują się do natychmiastowego zamknięcia ze względu na stan nawierzchni zagrażający bezpieczeństwu ruchu drogowego. Jeżeli ktoś twierdzi , że histeryzuje to proszę się tam wybrać. Polska jeden dom A GDY Się SKOŃCZĄ PISU DNI I MINIE CZAS ICH ZBAWCY BĘDĄ DO PIERDLA CZWÓRKAMI SZLI PRZESTĘPCY I SZUBRAWCY O ZDROWIE Dziś SZCZEGÓLNIE DBAM RODACY MOI MILI BO JEST BEZCENNE JESLI MAM TEJ PIĘKNEJ DOZYC CHWILI.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: modernizacja ul.Nowogrodzkiej a wykluczenie komunikacyjne |
|
był artykuł na 4lomza ale zniknąl jak kamfora Przystanek i problem zostaną. Ratusz nie zgodził się na zmianę lokalizacji
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: modernizacja ul.Nowogrodzkiej a wykluczenie komunikacyjne |
|
może coś nowego w tym temacie
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: modernizacja ul.Nowogrodzkiej a wykluczenie komunikacyjne |
|
Do KEBSON: zdecydowanie Wyszyńskiego na pierwszym miejscu.
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: modernizacja ul.Nowogrodzkiej a wykluczenie komunikacyjne |
|
i nie tylko ulice niektóre wołają o pomstę do nieba a ratusz robi imprezki za grubą kaseę no ale coż jaka władza takie miasto
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: modernizacja ul.Nowogrodzkiej a wykluczenie komunikacyjne |
|
podbijam temat może coś nowego wiecie
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: modernizacja ul.Nowogrodzkiej a wykluczenie komunikacyjne |
|
kopią ,kopia aby czego nie wykopali
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: modernizacja ul.Nowogrodzkiej a wykluczenie komunikacyjne |
|
na napisy jest kasa ale pare groszy n przeniesienie przystanku nie ma walić beton
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: modernizacja ul.Nowogrodzkiej a wykluczenie komunikacyjne |
|
Panie prezydencie gdzie ten autobus!!
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: modernizacja ul.Nowogrodzkiej a wykluczenie komunikacyjne |
|
Seniorzy z Rembielina proszą o autobus MPK do miasta i proszę bardzo to już któraś z kolei petycja a beton w ratuszu nie kruszeje ile jeszcze trzeba pisac aby skruszyć betony!!!!!!
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: modernizacja ul.Nowogrodzkiej a wykluczenie komunikacyjne |
|
i co Ratusz z tym zrobi
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: modernizacja ul.Nowogrodzkiej a wykluczenie komunikacyjne |
|
i dalej nic a biedni seniorzy cierpią
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: modernizacja ul.Nowogrodzkiej a wykluczenie komunikacyjne |
|
podbijam temat minął już ponad miesiąc jak pismo poszło do ratusza i dalej nic tak ciężko pomyślec i rozwiązać problem ale na co inne to się wydaje kase
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: modernizacja ul.Nowogrodzkiej a wykluczenie komunikacyjne |
|
seniorze a wcześniej na kogo głosowałeś ? przypominam : 90% wyborców60+ zagłosowało na krzanowskiego STRANSKY
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: modernizacja ul.Nowogrodzkiej a wykluczenie komunikacyjne |
|
hahaha jak trzeba było zdobyć głosy emerytów - rady, srady itp... teraz - ręka w nocniku :) STRANSKY
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Re: modernizacja ul.Nowogrodzkiej a wykluczenie komunikacyjne |
|
a autobus nr 10 pusty jeździ i wozi powietrze ale to są oszczędności tak ciężko zrobić objazd ale po co trza dać na imprezy zawiedzeni są ci co głosowali na jaśnie panującego ale oni tylko czytaja bezcenną albo narew nie maja komputerów i proszą aby pomóc ale jak pomóc do Watykanu napisac ,może ktoś ma układy i pomoże
|
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
| Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |