piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Unisław w Piątnicy

Nawiązując do usuniętego w bardzo szybkim tempie postu, PAN PREZES moim zdaniem jest niepoważny. Daje ogłoszenia, że poszukuje pracowników. W rozmowach telefonicznych umawia się na konkretne terminy i nie raczy odebrać telefonu, a klamkę trzeba całować. Gdyż żaden z obecnych pracowników nigdy nie wie co się z nim dzieje ani kiedy będzie. Mam na to potwierdzenie od kilku osób. A skoro inspekcja pracy w Łomży nie chcę nic robić w kierunku wyjaśnienia sprawy, to może warto byłoby zgłosić do instytucji niezależnych.
Najpierw informacja od \"poszkodowanego\", że sytuacja wyjaśniona a po pewnym czasie nagle , że adresat postu przekazuje, iż jest dalej jak było.
Więc jak to właściwie jest ?? Szukają pracowników czy niewolników jak w obozach pracy... ??

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Unisław w Piątnicy   
Malutka19 23-06-22 21:51 
 Re: Unisław w Piątnicy   
fanka bocianka 24-06-22 04:51 
 Re: Unisław w Piątnicy   
Jadwiga zbrojna 24-06-22 08:19 
 Re: Unisław w Piątnicy   
Hatfu na Podlaskie 24-06-22 09:19 
 Re: Unisław w Piątnicy   
Spiero 24-06-22 10:32 
 Re: Unisław w Piątnicy   
zibi10151 24-06-22 19:06 
 Re: Unisław w Piątnicy   
ScottRaven 30-06-22 11:28 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org