wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CPN na Piłsudskiego

Czy nie ma zadnej kary lub bata na takie działania Ludzka chciwość i pazerność nie ma granic.
z Wczoraj ! wszędzie paliwo poniżej 8 pln a u nich 8.21 - !!!

dlaczego łomża jest najdroższa w całej Polsce ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CPN na Piłsudskiego

Kara to będzie jak nikt nie zajedzie zatankować ale widocznie ludziom pasuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CPN na Piłsudskiego

Nie pamiętam, kiedy tam tankowałem paliwo. Tankuję jedynie powietrze do opon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CPN na Piłsudskiego

.. dziś 8 .23 a Lotos 7.99 masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CPN na Piłsudskiego

Podziękujmy PI$$ i G.Sorosowi. A cpn nie ma już od 25 lat, połączył się z Petrochemią Płock - obecnie Orlen.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CPN na Piłsudskiego

Tu najbardziej winni sa ci ,co na nich GLOSUJA - rzad jest po to zeby dbac o obywatela a nie odwrotnie ... ***** ***

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CPN na Piłsudskiego

Co się dziwić jeśli jest nieograniczony po hurtowych cenach export ropy na ukrainę to w Polsce brakuje i trzeba ceny windować, pisdowaci lepiej dbają o ukrow niż o nasz naród, może w końcu zmadrzejecie zacofani wyborcy PiSu przy następnych wyborach. Nie tankować u byznesmena K. problem sam się rozwiąże. Ja na orleny to tylko srac chodzę zasrywac obajtkowe klozety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CPN na Piłsudskiego

Szok wysłali prezent ukraincom w postaci 25ton paliwa bo mają zapasy. A teraz tłumacza ze paliwo takie drogie bo nie mają zapasów... Nóż się otwiera w kieszeni. 500+ plusy dla ukraincow wszystko darmowe opieka medyczna ubezpieczenie, mieszkanie zbiórki zamiast walczyć o swój kraj to ogony podkulaja i uciekają (mowa o tych bykach młodych silnych) a ty polaczku zdychaj..... Nigdy więcej PISdzielcow i POpaprancow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CPN na Piłsudskiego



Chciwy 3 x traci . Ja juź na przykład nigdy u tego Pana K, nie zatankuje .Takie moje postanowienie ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CPN na Piłsudskiego

I bardzo dobrze. Paliwo powinno być po 50 zł za litr. Głupi Polak niech płaci.
Za komuny jak chleb [podrożał 50 groszy cała Polska strajkowała. A dziś? Doczekaliśmy pokolenia posłusznych niewolników z czego połowa to pedały.

Mam już dość narzekania w internecie. Ukradli nam Polskę przez waszą bierność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org