czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wyposażenie łazienki

Szukam podpowiedzi w co warto wyposażyć małą łazienkę? Bardzo podobają mi się kabiny prysznicowe półokrągłe http://nexterio.pl/15697,15690,15690,Kabiny-prysznicowe-i-scianki_Kabiny-prysznicowe-polokragle.html i chyba na jedną z nich - szklaną - się zdecyduję. Ale co jeszcze? Gdzie umieścić np. pralkę? Mam do dyspozycji 4 m2, a to bardzo mało niestety :|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

O sraczu nie zapomnij :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

W sprzedaży są małe zgrabne pralki do małych łazienek ale może lepszym rozwiązaniem byłoby umieszczenie pralki np w kuchni, którą można całkiem fajnie zabudować. Wtedy można zyskać na miejscu w tak małej łazience.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

nastepna menda z reklama!

SMIETNIK CORAZ WIEKSZY NA TYM FORUM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

4m na łazienkę to nie tak mało. Ja bym umieściła pralkę nad którą można powiesić szfkę na kosmetyki lub środki czystości, kabina może być.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

Salony Hoff mają bardzo kompleksowy asortyment jeśli chodzi o wyposażenie łazienek. Można tam znaleźć naprawdę wszystko. Plusem jest to, że nie mają wysokich cen, a jakość produktów jest naprawdę dobra. Tutaj http://www.salonyhoff.pl jest ich strona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

Moim zdaniem świetne wyposażenie łazienki znajdziecie na stronie salonu łazienek: http://wyposazenielazienek.pl
Mają świetne realizacje, można dużo rzeczy podpatrzeć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

Spadaj pało z Zabrza. Tam sobie regulamin te swoje stronki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

Jak dla mnie wanna jest niezbędna :). Nie mógłbym się bez niej obyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

Mi się podobają brodziki i wanny o asymetrycznych kształtach i takie znalazłam tez kiedyś dealnalazienka.eu no i czerwone płytki też i na ścianie bardzo mi przypadły do gustu, mam zamiar za dwa lata wymienić swoje chociaż z tego co zauważyłam to czerwona łazienka nie jest zbyt popularna najczęściej pojawiają się niebieskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

Dobre wyposażenie znajdziecie (a szczególnie kabiny prysznicowe) na wymiar http://baumax.net.pl/oferta/kabiny-prysznicowe/ Mamy też od nich ścianki prysznicowe. Wszystko świetnie wykonane i zamontowane.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

tu mają fajne akcesoria do łazienki :)
https://metaloplastyczny.pl/c/1541/wieszaki-lazienkowe-akcesoria-lazienkowe.html,4.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

W Pepco też są świetne akcesoria do łazienki. Ja tam często kupuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

W przypadku małej łazienki faktycznie dobrze sprawdza się np. zabudowana pralka a nad nią np. półki na kosmetyki i wszystkie niezbędne rzeczy (wtedy już odpadają meble w postaci szafek). Poza tym lepiej wykorzystać też niewielką umywalkę zamiast zlewu zajmującego pół pomieszczenia i niewielką kabinę prysznicową - teraz ich wybór jest tak ogromny, że nawet do małych łazienek dla się znaleźć fajne rozwiązania. Poza tym wykorzystałabym ściany - na nich też można zrobić jakieś półki, schowki, wieszaki, żeby nie zajmować podłogi, której i tak jest niezbyt wiele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

Ale zabudowa sprawia, że pomieszczenie jest jeszcze mniejsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

czy ktoś z Państwa kupował armaturę od www.armaret.pl?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

Nikt tam nie kupuje, bo nie warto. Odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

a ****** na srodku łazienki moze byc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

Ja się inspirowałam blogami z metamorfozą łazienek. Sproo fajnych pomysłów można tam znaleźć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

W Ikei mają tez duży wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

Moim zdaniem tam nic nadzwyczajnego nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

W sumie to jest dość ciężko zdecydować się na coś konkretnego. Po wejściu do jakiegoś marketu budowlanego lub sklepu online można stracić głowę od tego całego wyboru. Bez dobrze sprecyzowanych wymagań nie ma co wybierać się w takie miejsca ponieważ możemy w późniejszym czasie żałować naszych pochopnych decyzji. Zresztą kupowanie bez dobrego zastanowienia w żadnej dziedzinie nam nie służy. Pytanie jakie warto sobie zadać to czy chcemy mieć łazienkę urządzoną na długie lata czy znów za kilkanaście miesięcy będziemy szukać wykonawcy bo zobaczyliśmy ładniejsze płytki niż nasze :) Podobnie jest z armaturą gdzie aktualnie co raz częściej jest wybierana miska wc wisząca na rzecz zestawu stojącego. Ludzie po prostu szukają nowoczesności aby ich wydane pieniądze były inwestycją na wiele lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

Mała łazienka i w co ją wyposażyć. No serio? Przecież wali reklamą na kilometr... Jak mała to pewnie jakuzii sobie zamontujecie jak nic, zamiast toalety, tą warto zamontować na zewnątrz po co tracić miejsce w środku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

W małej łazience to na pewno niewielka kabinka, toaleta, umywalka no i pralka oczywiście. Przy dobrym rozmieszczeniu na wszystko znajdzie się miejsce ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

Swoją kabinę zamawialiśmy w Swissliniger, klasa. Solidne wykonanie, nowoczesna , na pewno posłuży lata. Mają tu kabiny, wanny, brodziki, umywalki, wc. Jest w czym wybierać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

Od razu polecam różne wkłady do szuflady. To jest świetny sposób na organizację każdego pomieszczenia, a do tego tani. Do małej łazienki jak znalazł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

Jak dobrej jakości bateria do łazienki czy kuchni to polecam marki Sotbe, mega solidne, nowoczesne, w stylu skandynawskim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

Witam . Czy możecie polecić jakiś zestaw prysznicowy z baterią? . Mamy wannę z parawanem potrzebujemy i kran i prysznic.. niestety maly wybór

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

Jak macie obudowane WC podtynkowe w łazienkach ? Chodzi mi dokładnie o to czy dawaliscie srebrne listwy na rogach czy pilowaliscie pod kątem kafelki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

Dobrej jakości baterie mają w Sotbe.Polecam, znakomita marka. Minimalistyczny styl, baterie trwałe , nowoczesne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyposażenie łazienki

Warto kupić porządny stelaż - najlepiej Geberit. Tylko trzeba sprawdzić model ponieważ później nie wszystkie przyciski pasują. Do domu kupiłem WC Roca Meridian Rimless Maxi Clean. Obecnie mam bezkołnierzową. W poprzednim mieszkaniu miałem muszlę kołnierzową i cieszę sie, ze z niej zrezygnowałem. NIewygodna w czyszczeniu. Szybciej zachodziła kamieniem, pomimo częstszego czyszczenia niż wc bezkołnierzowa.
Villeroy Architektura, ale z racji niższej ceny wziąłem Rocę. Zwłaszcza, że teraz potrzebuję dwie:)

Jesli potrzebowalibyście wygodnych elementów zabudowy do łazienki z płyty karton gips:
https://sklep.flexgips.com/zabudowy
To tutaj jest spory wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org