piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uwaga na oszustów pokazowych.

Najpierw telefon od miłej pani zapraszającej na spotkanie np. do restauracji Amadeus jak to było wczoraj z zapewnieniem że będą wybitni specjaliści przeprowadzający konsultacje medyczne według programu i rozdający każdemu uczestnikowi masażery elektryczne wartości około 500 zł wykonujący 3 rodzaje masaży. Należy zabrać ze sobą dokumentację medyczną aby ci specjaliści mogli udzielić właściwych instrukcji jaki rodzaj masażu należy stosować. Kolega wspomina że na spotkaniu nikt o tym nie wspominał, zachwalano robot, odkurzacz z funkcją mopowania, łóżko masujące, ozonator powietrza i garnki ze stali szlachetnej w cenach nawet 10-cio krotnie wyższych niż w internecie. Na koniec rozdano owe masażery wielkości maszynki do golenia z dwoma kamykami, którymi po schłodzeniu w lodówce można sobie pomasować czoło. Prosili aby ich dobrze reklamować bo 25-go marca wrócą do Łomży na spotkanie z degustacją potraw przygotowanych we wspomnianych urządzeniach. Ludzie wychodzili maksymalnie oburzeni że dali się nabrać i stracili całą godzinę czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na oszustów pokazowych.

Ta praktyka prowadzona jest od lat. UOKiK nakłada kary, a oni zmieniają nazwę i dalej to samo robią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga na oszustów pokazowych.

Byłem ostatnio u lekarza specjalisty. Prywatnie. Na wizytę czekałem w kolejce prawie półtora roku. Lekarz przyjmuje w Białymstoku. Za podróż własnym autem zapłaciłem jakieś 120 zł (koszt benzyny). Wizyta kosztowała 250 zł. Posiłek w lokalnym barze 30 zł. Wykupiona recepta w łomżyńskiej aptece Gemini 600 zł. Razem koszt porady to 1000 zł.

Jeżeli są na tym świecie osoby myślące, że przyjedzie do niego specjalista i w dodatku za wizytę da mu prezent, to ... nie dziwię się, że codziennie kogoś oszukują \"na wnuczka\", \"na policjanta\", na \"babcię z ameryki\". Nie dziwię się, że ludzie idą do urn wyborczych po 500+, a za drożyznę, pandemię i wszystkie klęski włącznie z plagą szarańczy obwiniają niejakiego Donalda.

Ręce opadają, kiedy czytam, że z wypiekami na twarzy spędzili tam godzinę czasu, licząc na zabiegi, porady lekarskie i obfite prezenty!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org