czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy jestem całkowitym nieudacznikiem?

Jestem kobietą. Mam 20 lat i ciągle mieszkam z rodzicami. Nie mam pracy. Skończyłam tylko technikum hotelarskie bez matury i egzaminu zawodowego. Mam tylko 158 cm wzrostu i ważę aż 58 kg bo bardzo lubie jeść i nie jestem w stanie się powstrzymać. Dodatkowo jestem bardzo nieśmiała i z trudem nawiązuje kontakty z ludźmi. Nie mam żadnych znajomych. Jedyną osobą z jaką czasami spędzam wolny czas jest mój brat. Poza tym muszę nosić okulary w których wyglądam dużo gorzej niż bez nich. Nie pasują do mnie żadne okulary a soczewek boje się wkładać do oczu. Jestem ładna tylko w makijażu a bez niego wyglądam okropnie. Prawa jazdy nie zdałam 7 razy . Wyjeździłam bardzo dużo godzin chyba 45 a i tak się nie udało. Nic w swoim życiu nie osiągnęłam. Brak pracy, mieszkania, prawa jazdy i matury. Jestem załamana. Dodatkowo jestem chyba podatna na choroby psychiczne. W swoim życiu miałam już depresje. Oczywiście teraz jest wszystko w porządku ale nie wiadomo jak długo. Istnieje prawdopodobieństwo że mogę też mieć fobie społeczną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestem całkowitym nieudacznikiem?

obawiam się ,że tak :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestem całkowitym nieudacznikiem?

Zacznijmy od tego że jesteś jeszcze młoda. Masz dopiero 20 lat więc możesz osiągnąć co chcesz. Co byś chciała robić? Przede wszystkich nad tym się zastanów. W Twoim wieku też mieszkałam z rodzicami - to nic niezwykłego.
Co do wyglądu to każdy z nas widzi w sobie wady. Popracuj nad pewnością siebie. Skup się nad tym co w Tobie Ci się podoba: oczy, usta, nos policzki, cokolwiek. Jeśli chodzi o kontakty z innymi to trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyc ;) otwartość można wypracowac wierz mi ;) poszukaj pracy, przebywaj z ludźmi i przede wszystkim daj sobie czas. Nie od razu Rzym zbudowano. Zacznij myśleć pozytywnie, znajdź hobby, zrób coś dla siebie. Powodzenia!

- Nic tak nie otwiera oczu i nie prostuje garba, jak nóż wbity w plecy... -

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestem całkowitym nieudacznikiem?

w ciągu jednego dnia jesteś starsza o 3 lata? hahaha
Mam 17 lat., Chodze do 2 klasy technikum. Rodzice dużo czasu pracują. Gdy byłam młodsza to w szkole podstawowej mówili że pójde do szkoły specjalnej pomimo tego że nie miałam złych ocen. Jednak piątki też zdarzały się rzadko. Rodzice już chyba od paru lat mówią mi prawie codziennie że jestem gruba. Mam 163 cm wzrostu i ważę 52kg i już sama nie wiem czy to dużo. Tata bił mnie kablem gdy np. nie chciałam jechać do cioci i wolałam zostać w domu. Mama gdy pomagała mi w młodszych klasach odrabiać lekcje to gdy czegoś nie rozumiałam ciągła mnie mocno za włosy. Gdy w 1 technikum raz zapomniałam odrobić zadania domowego i dostałam jedynke to powiedziała że jestem idiotką. Rodzice często są źli o to że nie spełniam ich oczekiwań czyli że np. nie mam samych piątek i szóstek, nie jestem wystarczająco w czymś dobra itp. Rodzice często mnie przezywają i krzyczą na mnie czasami nawet bez żadnego powodu. Moja psychika jest coraz słabsza a ja mam coraz mniej sił.,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestem całkowitym nieudacznikiem?

Trzeba być naprawdę nieudacznikiem aby nie wiedzieć co się pisało dzień wcześniej i szukać głupiego do pary !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy jestem całkowitym nieudacznikiem?

Nie, nie jesteś. Jesteś piękna naturalnie. Może poszukaj czegoś co by Ci się naprawdę podobało i w tym kręgu szukaj znajomych. Zagadaj, bądź odważna, możesz tylko zyskać, a nic nie stracisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org