czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
masaż relaksacyjny

Witam :)
Czy orientuje się ktoś, czy w Łomży można zamówić masaż relaksacyjny oraz masaż działający przeciwbólowo?
Jeśli tak, to ggdzie ? Poproszę o kontakt i/lub adresy
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż relaksacyjny

słyszałem ze jest coś takiego tylko wiesz.... to nie są tanie rzeczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż relaksacyjny

Porozmawiaj z fizjoteraputami z ośrodka rehabilitacyjnego przy PKPS na ul. Sikorskiego ( p. Tomek, p. Iwonka lub p. Agnieszka ) ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż relaksacyjny

Polecam SPA Anamed przy ulicy Jatkowej, bardzo szeroka oferta.. http://anamedspa.pl/

X

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż relaksacyjny

o, już jest reklama... :D
A ja nie polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż relaksacyjny

Każdego masażystę uczą takich rzeczy oczywiście jak relaksacyjny i przeciwbólowy ale są różne rodzaje : klasyczny, chiński , japoński, nawet bańki się stosuje jako masaż w odpowiedni sposób. Był taki białorusin kiedyś w Łomży niezły. Jak od konkretnego bólu stawowego to dypolomowana jest na Sadowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż relaksacyjny

Intercosmetic na Wyszyńskiego czy jakoś tak...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż relaksacyjny

Polecam Eugeniusza Bieńkowskiego przyjmuje w przychodni Omega. Znakomity specjalista

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż relaksacyjny

A na kregosłup?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż relaksacyjny

Masaż leczniczy 660345055

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż relaksacyjny

Uwielbiam masaz relaksacyjny.
Jego nieodłącznym elementem są olejki eteryczne, dzięki którym masaż oddziałuje na wszystkie zmysły. To super metoda na odprężenie i zniwelowanie napięcia po całym tygodniu pracy.

Przynajmniej raz na miesiąc chodzę ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż relaksacyjny

Jeśli chodzi o masaż relaksacyjny w Łomży, to nie wiem co można polecić, ale gdyby ktoś był akurat przejazdem (lub celowo), to na pewno warto sprawdzić takie np. masaże relaksacyjne w Łodzi.

Fajna sprawa. Można też zaproponować komuś jako prezent, bo są np. pakiety spa na specjalne okazje (często w bardzo dobrych cenach).

---
Nie ma nic przyjemniejszego, niż czytanie ulubionego Bloga :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż relaksacyjny

Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie, to masaż kraków - https://www.studiotwojegozdrowia.com/ Sama chętnie bym się zapisała, ale niestety na razie nie mam czasu na takie zabiegi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż relaksacyjny

Mazowiecka 1 lok. 33 660345055

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż relaksacyjny

Witam ja polecam masaż kobido warszawa bardzo dobrze ujedrnia twarz, ale i również mięśnie szyjki i karku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż relaksacyjny

w Łomży nie ma żadnego profesjonalnego fizjoterapeuty są tylko masowacze ciała i gnatów po jakiś tam kursach. Jeżeli masz problemy natury neurologicznej:, miastemicznej , neuropatycznej czy zwyrodnieniowe kręgosłupa to nie licz na odpowiedniego do tego specjalistę w tym mieście. Będziesz chodził będą cię masować namiętnie i systematycznie , będziesz bulił i i tak **** z tego będzie. Odpowiednia rehabilitacja prowadzona przez profesjonalistę pozwala nawet na cofnięcie zmian przepuklinowych kręgosłupa czyli uchronić przed operacją . Nie wspomnę o rehabilitacji przy chorobach autoimunologicznych mięśni , nerwów co już jest kosmosem dla miejscowych specjalistów. Więc jeśli masz poważny problem to szukaj w Białymstoku lub Warszawie.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż relaksacyjny

Najlepiej zbudować samemu ;) Ale pomijając śmieszki, Erbud miał kiedyś odnogę firmy zajmującą się domami jednorodzinnymi - dobrze mi się z nimi współpracowało i bardzo fajnie dom mi odpicowali, dla mnie pozostało tylko wykończenie wnętrz (ale to także zleciłem do Imello.pl aby mi to ogarnęli). Co prawda drogo mieli, ale dobzi fachowcy tam pracują a kierownik budowy bardzo fajne rozwiązania podwał, widać, że zatrudniali tam fachowców wtedy. Nie wiem tylko, czy ndal oferują takie usługi, bo firma bardzo się rozrosła i pamiętam, że ostatnio budowali jakiś hotel w Krakowie, trzeba by popatrzeć na ich stronkę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż relaksacyjny

Taki masaż relaksacyjny to jest fajna sprawa. Wszystko zależy tylko od tego kto, go robił.
_______________________________
http://pracelicencjackiezarzadzanie.eu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż relaksacyjny

Ja osobiście polecam zabiegi u tego fizjoterapeuty. Mi osobiście pomogły indywidualne zajęcia. Cały czas korzystam z usług fizjoterapeuta lublin i jestem bardzo zadowolona. Mają dobre podejście do pacjenta no i oczywiście nie są drodzy :) Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż relaksacyjny

Wioletta, czy znacie jakiś masaż w Pradze? Jeżdżę teraz pomiędzy Pragą a Krakowem i potrzebuję masażu :)

Jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: masaż relaksacyjny

Masaż swoją drogą bo działa \"tu i teraz\" ale mi na bóle kręgosłupa pomaga joga. Zwłaszcza, że moja praca to jest typowo z tych \"siedzących\", dlatego lubie raz dwa razy dziennie porozciągać się po ćwiczyć jogę. Sama wkręciłam się w to niedawno i kupiłam wszystko co potrzeba na https://jakamata.pl/mata-do-jogi więc jakby co to polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org