piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zamknięta plaża miejska

Od jakiegoś czasu nie można wjechać na parking przy plaży bo brama wjazdowa zamykana jest na kłódkę. Chodzi o godziny wieczorne, nocne i poranne. Cóż to za pomysł? Nikt z Łomży nie może wieczorem przyjechać i zaparkować na parkingu przy plaży żeby pospacerować albo powędkować. Ostatnio kilka razy chciałem wieczorkiem tam zajechać. Zamknięte na 4 spusty. Nie rozumiem takiej decyzji. Totalna porażka :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamknięta plaża miejska



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamknięta plaża miejska

Kuria zakazała bo jeżdzą tam po nocach i grzeszą



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamknięta plaża miejska

fanka bocianka bezwstydnicy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamknięta plaża miejska

Może kradną w nocy i dlatego. Tak się ostatnio zastanawiałem gdzie są te parasole, co tam niedawno postawili?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamknięta plaża miejska

Ale mi problem wystarczy zaparkować gdzieś na rybakach i isć spacerkem a może chcielibyście zaorać łąki i zrobić wielki parking ?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamknięta plaża miejska

Nikt nie chce orać łąk bo parking jest już zrobiony, tylko problem jest taki że nie można z niego korzystać. A jak nie będzie dostępnego parkingu to dopiero zacznie się jeżdżenie po łąkach. Pytam się \"po co zamykać takie fajne miejsce na kłódkę?\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamknięta plaża miejska

To jest prawdziwy dramat. Kocham po prostu odpoczywać na zajętej plaży. To jest wspaniała sprawa!!!
________________________________
pracelicencjackieadministracja.info.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamknięta plaża miejska

o pany uwielbiam was bardzo <3
[color=#ffffff]https://alko-tester.pl/jak-odzyskac-prawo-jazdy/[/COLOR]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zamknięta plaża miejska

o pany uwielbiam was bardzo <3
[color=#ffffff]https://alko-tester.pl/jak-odzyskac-prawo-jazdy/[/COLOR]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org