czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
siano na głowie

Cześć, temat w sumie dla dziewczyn (chociaż kto wie)
Szukam produktów do intensywnej regeneracji włosów, po wielokrotnym rozjaśnianiu i farbowaniu... używałam setki różnych produktów, wszystko działa \"na chwile\" ale problem jak widać jest dużo głębiej, włosy po chwili wracają do swojego poprzedniego sianowatego stanu....... :/ Przekopując czeluścia Internetu znalazłam produkty z serii loreal absolut repair, czy ktoś z was to stosował? wydałam już tyle kasy, że wolę w ciemno nic nie kupować.
Z góry dzięki za odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siano na głowie

Witam jedno pytanko czy palisz papierosy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siano na głowie

W 100% sprawdzona metoda - maszynka.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siano na głowie

nie palę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siano na głowie

Oelaplex

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siano na głowie

Popatrzyłem w łazience, moja dziewczyna ma jakiś Mystic Oil z Loreala mówi, że dobre do suchych włosów ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siano na głowie

Ja polecam naftę kosmetyczną i olej rycynowy do kupienia w aptece. Robisz mieszankę z tych produktów oraz żółtka jajka, nakładasz na godzinę co dwa dni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siano na głowie

Bardzo fajnie działa olej kokosowy tylko dobrej jakości na pół godziny wetrzeć we włosy tylko nie przy skórze głowy,potem umyć dokładnie szamponem.Zabieg przeprowadzany raz w tygodniu sprawia że włosy są zdrowe, miękkie i błyszczące.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siano na głowie

Na suche włosy to najlepszą są olejeki. Zobaczcie sobie chociazby ten http://olejek-makadamia.pl/. Na sianowate włosy lepszego rozwiązania niż olejki nie ma.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siano na głowie

A może zastanów się nad swoim odżywianiem. Jedz dużo owoców warzyw z dodatkiem oliwy.Dodatkowo preparaty na włosy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siano na głowie

Moja też ma kosmetyki z loreala http://www.lorealprofessionnel.pl/pielegnacja-wlosow/absolut-repair-lipidium , ja tam się na tym nie znam, w sensie na działąniu, ale włosy kobitka moja ma śliczne, od zawsze o nie dbała dobrymi kosmetykami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siano na głowie

Artego ma dobre kosmetyki do włosów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siano na głowie

Spróbuj olejowania włosów. Nakładasz na włosy i skalp olej (od godziny do całej nocy - ludzie różnie to robią), przed zmyciem odżywkę (15-20 minut), później myjesz głowę (jeden raz wystarczy). Włosy nieco szybciej niż zwykle się przetłuszczą, ale po jakimś czasie takiej kuracji będą znacznie ładniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siano na głowie

O tak, olejowanie to jest dobry pomysł. Polecam do tego olej kokosowy. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siano na głowie

olejowanie i siemię lniane do picia, żeby włosy szybciej odrosły odżywione ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siano na głowie

a mnie olejowanie nie pasuje, wygladalam strasznie, jak bym wcale nie myla wlosow od roku.. masakra :( pomozcie, musze miec cos by wlosy rosly jak trzeba bo to co mam to siano bez przyszlosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siano na głowie

olejowanie wlasnie na tym polega ze na poczatku nie wyglada to za ciekawie ale z kazdym kolejnym razem jest lepiej :) no ale jak chcesz dobry szampon i odzywke to powiedz najpierw historie swojego wlosa i jaki masz problem dokladnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siano na głowie

po sciaganiu koloru dwa lata temu zaczely sie moje problemy.. wlosy suche i zniszczone a potem ciaza hormony i wlosy przetluszczone i nie fajne :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siano na głowie

pierwsze co to musisz sobie hormony zbadac moze wystarczy je wyregulowac no i koniecznie szampon do wlosow przetluszczajacych sie, na notino duzo promocji i ogromny wybor moze cos ci wpadnie w oko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: siano na głowie

racja, badania zrobie, szampon zamowilam. dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org