piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zoologiczny

Czy ktoś z Was orientuje się gdzie można kupić w Łomży lub okolicy zwierzęta hodowlane każdego rodzaju? Od rybek, po węże itp. Najważniejsze żeby był duży wybór zwierząt. Zoologicznych w Łomży jest dużo ale w większości są same wyposażenia, pokroju karm i klatek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zoologiczny

Nie pomogę :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zoologiczny

Nie ma i bardzo dobrze. Zwierzęta powinno się nabywać od hodowców a nie od sklepów zoologicznych, w których ludzie nie mają pojęcia na temat posiadanych zwierząt i trzymają je w karygodnych warunkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zoologiczny

Dużo ryb, gadów, gryzoni, ptaków... jest na Legionów 30. Inny sklep, też z dużym wyborem widziałem na Kazańskiej 1 (pod perspektywą, obok byłem stolarni). Od lat prowadzą ten biznes, widać, że znają się na rzeczy, duże doświadczenie, dobrze doradzą. I nie widziałem, aby zwierzęta się skarżyły na jakieś złe warunki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zoologiczny

W galerii dworcowej jest największy sklep w regionie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zoologiczny

wszystkie zoologiczne w łomży to porażka, jak ktoś chce kupić zwierzaka to tylko od prywatnego chodowcy,zdrowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zoologiczny

anty pislamista napisał(a):

> wszystkie zoologiczne w łomży to porażka, jak ktoś chce
> kupić zwierzaka to tylko od prywatnego chodowcy,zdrowe


Tak samo uważam, różne można trafić zwierzeta


https://krematorium-dla-zwierzat.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org