piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Konserwacja podwozia

Jest w Łomży ktoś, kto wykona konserwację (zabezpieczenie) podwozia samochodu przed zimą i jej skutkami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konserwacja podwozia

Zajmuje sie tym. Jestes zainteresowany napisz mi meila z numerem tel a sie skontaktuje z tobasebi napisał(a):

> Jest w Łomży ktoś, kto wykona konserwację (zabezpieczenie)
> podwozia samochodu przed zimą i jej skutkami?

BACA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konserwacja podwozia

Weż lepiku z budowy i sam zrobisz lepik jest elastyczny i ddobrze zabezpiecza podwozie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konserwacja podwozia

mitchl dobrze mówi wysmaruj i dla lepszego efektu przejedz sie po piaskowej drodze troche zeby sie oblepiło i podwozie zabezpieczone lux mój ziomek tak robił

Żyj tak,aby pod koniec życia móc powiedzieć: ku*wa fajnie było!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konserwacja podwozia

Każdy ci tylko opryska czarnym barankiem a nie wyczyści i nie odtłuści zalążki rdzy i tak będą podspodem szkoda kasy i zachodu auto i tak na 10 lat max przewidziane jak nie próchno to silnik padnie jeżdzij i nie wnikaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konserwacja podwozia

Jak najbardziej,zapraszam 734122032

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konserwacja podwozia

Odświeżam temat. Może ktoś poleci jakiś zakład w Łomży lub okolicach, który to zrobi solidnie? Tylko proszę nie piszcie, że najlepiej to zrobić samemu. Nie mam garażu z kanałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konserwacja podwozia

co z tego że podwozie wytrzyma jak silnik padnie wszystko przewidziane na 5 lat i ma sie rozsypać a starego rupiecia nie ma co konserwować bo tylko brud i rdze przykryjesz a w nocy słychać jak chrupie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konserwacja podwozia

Odgrzewanym

Czy ktoś zna fachowca, który wykona konserwację podwozia ?

http://i.imgur.com/KYVgnJ4.gif

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konserwacja podwozia

Mój samochód ma 18 lat i też bym musiał gdzieś podjechać i zakonserwować. Dodatkowo progi też.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org