czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uwaga. Poszukuję magla.

Czy jest gdzieś w Łomży lub okolicy możliwość wymaglowania bielizny pościelowej, obrusów, zasłon itp?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga. Poszukuję magla.

Osobiście Tobie nie pomogę, ale przy okazji jestem bardzo ciekawy, czy taką usługę, ktoś jeszcze oferuje. Może dowiemy się! Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga. Poszukuję magla.

Jak widać wątpliwe czy się dowiemy bo nikt życzliwy nie podpowiada nam gdzie w naszych okolicach ktoś świadczy taką usługę. Może w Nowogrodzie czy Jedwabnym nie musi to być sama Łomża?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga. Poszukuję magla.

Znalazłem sam. W Konarzycach w pralni maglują i w Łomży też w pralni wodnej w dawnej bazie RUCHU Nowogrodzka 41 w godz 7-14, w sobotę chyba krócej a w niedziele przypuszczam że wcale. Także panie Lewiatanie można się maglować do woli. Odwzajemniam pozdrowienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga. Poszukuję magla.

Dzięki za informację, miłego maglowania :) Przyznam, że byłem pełen obaw o to usługę, ale winszuję determinacji. Wszystkiego dobrego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga. Poszukuję magla.

najlepszy magiel w Łomży polecam szczególnie. Doskonale to robią , czystośc i profesjonalizm.
Pralnia Wodna ulica Nowogrodzka dawny barak RUCH . Barak obok garazy KMP.

naprawdę polecam .

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga. Poszukuję magla.

Facmen a gdzieś ty wcześniej był z tą wiadomością? Jak ja sam znalazłem i o nim pisałem wyżej to ty teraz zachwalasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga. Poszukuję magla.

W Łomży ul. Nowoprojektowana. Nie pamiętam numeru, ale jadąc od Wojska Polskiego po lewej stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga. Poszukuję magla.

frotka ta firma to ta sama firma tylko teraz na nowogrodzkiej

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga. Poszukuję magla.

Zawsze można poszukać na Allegro. Tak ja to obecnie widzę! To jest rzecz podstawowa! Tam jest dużo, dobrych towarów.
____________________________
Poznań - agencja interaktywna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga. Poszukuję magla.

uważajcie - Emperior to oszust, który wkleja różne linki i naciąga ludzi na kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org