czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Transport betonu

Cześć Państwu.
Czy ktoś mógłby mi po niedzieli przywieźć od Mackiewicza niecały metr sześcienny betonu i wlać to do dwóch wykopów w garażu ?

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transport betonu

Zamów gruszkę i sam wlej. Albo metr albo półtora na niecałe metry raczej nikt nie sprzedaje i za taka ilość na bank dopłata

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transport betonu

Gruszką takiej ilości nie przywiozą a tym bardziej nie wleją do dziury w garażu. A ilościowo to sprzedają jakoś tak w wielokrotnościach 0,25 czy 0,4 m3. Przynajmniej w firmie Mackiewicz.

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transport betonu

Nooo, może by i przywieźli, ale koszt transportu byłby dwu - trzykrotnie wyższy od samego betonu :)

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transport betonu

Widziałem jak zalewają takim agregatem. Popatrz w necie może znajdziesz tel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transport betonu

Dzięki, ale tu chodzi o b. małą ilość. Ja to widzę w ten sposób, że na busa czy przyczepkę wyłożoną plandeką czy czymś w tym stylu wlewa się beton, wjeżdża do garażu i wrzuca do wykopanego dołu. Tylko, że m3 może ważyć nawet 2,6t, więc trzeba na co najmniej dwa razy.

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transport betonu

I co moi drodzy? Nikt nic?

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Transport betonu

Firma która wykonuje transport drogowy materiałów sypkich to RutaTransport, z nimi warto podjąć współpracę. To doświadczona firma, która posiada ponad 100 samochodów silo. Zobaczcie sobie na stronę tam macie całą ofertę. Firma ta wykonuje usługi transportowe w kraju i za granicą. Wykonują transport naczepami silosowymi materiałów chemicznych i budowlanych. Polecam ich serdecznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org