piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Potrącenie nastolatki.

To była kwestia czasu. K#rwy zapi#rdalają po okolicy ile fabryka dała. Ewidentnie mandaty są za niskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrącenie nastolatki.

Złapali pijanego uciekiniera, jeśli to on jest sprawcą od razu powinni go zastrzelić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrącenie nastolatki.

Jeśli ten śmieć ma odrobinę honoru, to czym prędzej powinien się wyhuśtać ... ale to płonne nadzieje - bo u zapijaczonego polactwa trudno doszukiwać się tej szlachetnej cechy, podobnie jak racjonalnych odruchów ... a po za tym to sól ziemi, tej ziemi ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrącenie nastolatki.

Włos się jeży jak większość jeździ. Na Piłsudskiego większość 80 i więcej, poranni zapierdalacze na Przykoszarowej i Legionów, busy-gruchoty białe i budowlane ... dużo pisać można. A milicja bezradna, wyłapuje pojedynczych leszczy. Potrzebne są rozwiązania systemowe: progi zwalniające na każdym przejściu, żeby zapierdalacz rozwalił sobie zawieszenie, mandaty x 5 bo aktualne ceny są żenujące.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrącenie nastolatki.

Jestem przeciwny progom. Bo niby dlaczego mam po nich skakać skoro jeżdżę rozsądnie i przepisowo. Ale mandaty powinny być duuużo wyższe dla łamiących przepisy świadomie i z premedytacją. Stawki obecne x 10 a nawet większe. Tak aby bardzo zabolało i był strach przed następnym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrącenie nastolatki.

Ta droga do Giełczyna jest niebezpieczna kręta nie oświetlona tam wycieczki rowerowe rodzinne to niemal samobójstwo auta jadą jeden za drugim z dużymi prędkościami i jeszcze trafił się nieodpowiedzialny pijaczek co uciekł Powinien być ukarany dla przykładu żeby codziennie myślał o tym do końca życia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Potrącenie nastolatki.

Poranne zorze, poranne zorze
Gdy idę w Sopocie nad morzem
Po plaży brudno-piaskowej
Bałtyk śmierdzi ropą naftową
Poranne chodniki Gdy idę,
nie rozmawiam z nikim
Jak jest w niedzielę nad ranem
Po sobotnich balach chodniki zarzygane

Polska
Mieszkam w Polsce
Mieszkam w Polsce
Mieszkam tu, tu, tu, tu

Znowu wieczorne przygody
Gdy wchodzę na kamienne schody
Zaczepia mnie pijanych meneli wielu
Jutro spotkają się w kościele

Polska
Mieszkam w Polsce
Mieszkam w Polsce
Mieszkam tu, tu, tu, tu

miłej niedzieli ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org