piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ciekawe ogłoszenie

Dzisiaj wśród ogłoszeń na 4lomża znalazłem bardzo ciekawe ogłoszenie:Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego Powiatu Grodzkiego w Łomży poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko Inspektor Nadzoru Budowlanego w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego Powiatu Grodzkiego w Łomży.
telefon: 502426675 e-mail: pinbpglomza@wp.pl
ogłoszenie dodane 2020-09-10
Nadzór budowlany jest organem państwowym i miałem takie przekonanie, że nabór pracowników do takiego organu odbywa się poprzez konkurs w którym trzeba wykazać się określonymi kwalifikacjami, wiedzą i doświadczeniem. Zatem zastanawiam się w jaki sposób ogłoszeniodawca zweryfikuje kwalifikacje potencjalnych kandydatów na Inspektora Nadzoru Budowlanego? Nie ma żadnej informacji o komisji konkursowej, dokumentach jakie należy przedstawić ani terminu złożenia aplikacji. Instytucje państwowe posługują się adresami mailowymi np. gov.pl np. dla Nadzoru Budowlanego takimi jak kancelaria@gunb.gov.pl W ogłoszeniu podaje się pocztę wp.pl. Zupełny brak profesjonalizmu. Chyba się zgłoszę bo nie mam zielonego pojęcia o tych sprawach .Na wszelki wypadek jeszcze nie zadzwoniłem na podany w ogłoszeniu numer telefonu. Ale kto wie, może jutro zdecyduję się.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe ogłoszenie

Osoba na to stanowisko już jest, chodzi o tzw \"podkładkę\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ciekawe ogłoszenie

Z przyjemnością się tym zajmę gdyż zupełnie się na tym nie znam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org