czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
meble do kuchni

Tak jak w temacie, bardzo proszę o namairy na fajne meble kuchenne gotowe.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

W Bodzio można sobie cos skaponowac fajnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Jest na Nowogrodzkiej stolarz blisko skrzyżowania z Sikorskiego robi meble nie odbiegające z meblami Forte. Bierze 50 % drożej niż Bodzio ale różnica klas w materiale nie podlega dyskusji.Robi ze starym fachmanem ojcem i to jest gwarantem jakości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Witam.Zadzwoń pod nr 602791321 mi robił ten stolarz w dobrej cenie.Zrobił mi takie szafki jak chciałam nawet pod wymiar dorobił mi w cenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Witam

mam nowe mieszkanie na szmaragdowej 1

kuchnia, szafa w przedpokoju i w sypialniach

Obkolendowaliśmy większość znanych w Łomży stolarzy

ceny kosmiczne

ta sama kuchnia ( wzór, materiał) kosztowała od 20000 tys do 8000

wybraliśmy Państwa Taraszkowskich z ul Meblowej

naprawdę polecam za podejście, fachowość i doradztwo no i cenę

Karol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Ja polecam Pana Darka z Kupisk. Ceny ma bardo konkurencyjne jakość materiałów solidna i godne uwagi pomysły. Ja również porównywałam ceny mebli kuchennych urodzonych stolarzy. Mój projekt wahał sie w cenach od 7000 do 9500. Pan Darek dal najlepsza oferte. Tel. 510 092 795

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Autor: MONIŚKA (---.dynamic.gprs.plus.pl) Data: 30-10-14 12:37

Tak jak w temacie, bardzo proszę o namairy na fajne meble kuchenne gotowe.
Pozdrawiam


czytac z zrozumieniem a nie reklamujecie sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Ja osobiście kupowałam w Liroy Merlin przez stronę internetową. Gotowe oglądałam przy rynku obok wiaty i wspomniane Bodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

gotowe meble kuchenne ? a gdzie np. zlew ? chyba chodzi o same szafki bez blatu i tak dalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Ostatnio moją uwagę przykuły gotowe meble w leroy merlin: http://kuchnieportal.pl/meble-gotowe/0/188/kuchnie-classen-w-marketach-leroy-merlin.html Jak za taką cenę to rewelacja. Nie każdemu opłaca się wydawać pieniądze na meble pod wymiar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

ikea ok 7 tys szuflady samodomykające, wysoki połysk, 15 lat gwarancji...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Zakup mebli wiąże się z decyzją i inwestycją długoterminową, dlatego warto się zastanowić, które rozwiązanie będzie najlepsze. Meble na wymiar dopasowane są indywidualnie do twoich potrzeb, w każdym momencie możesz zadecydować jak chcesz by wyglądały. Dodatkowo decydujesz o wzorze, rozmieszczeniu, wielkości. Masz więcej możliwości niż w przypadku gotowych mebli wprost ze sklepu. Powierz kuchnię profesjonaliście, który wykona zlecenie odpowiadające Waszym potrzebom tworząc indywidualny projekt specjalnie dla Was.
Wzornictwo, technologia są indywidualnie przygotowane dla Klienta. Zgodnie z naszą 70-letnią tradycją, przygotowujemy projekty i tworzymy meble z pasją. Nasze salony istnieją w różnych miastach w całym kraju. Wejdź i sprawdź dla siebie dogodną lokalizację WFM KUCHNI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

mnie się bardzo podobają meble z ikea :)









Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Marcin Pietrasz robi super kuchnie:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

a ja wolę kucharki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Ja urządzam kuchnię bardzo minimalistycznie, zależy mi na tym, żeby mieć dużo wolnej przestrzeni i mało koloru, który chcąc, nie chcąc i tak wprowadzą liczne gadżety i opakowania z produktami. Na podłogę położę chyba kafelki z kolekcji Livingstone marki Tubądzin, pasują do takiego ascetycznego stylu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Moja siostra kupiła meble na zamówienie w kuchnie a3, to taka firma która robi wszystko pod projekt, który klient sobie wymysli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Ja mam malutką kuchnię, więc jeśli chodzi o meble - niestety wyłącznie na wymiar. A bardzo żałuję, bo czasem gotowe propozycje aranżacyjne robią na mnie duże wrażenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Najlepsze są na wymiar. Wtedy wszystko można fajnie zagospodarować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

a ja polecam ... siebie samego ,ot co nie mogę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

zizkam nie kłam. Cena może i rozsądna lecz jakość bardzo słaba. nie polecam chyba że ktoś nie oczekuje jakości a cenę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Meble przez internet dobre - Powinno być w dziale drzewo na opał a ekologia nawet na opał się nie nadają taka tandeta z internetu już nie raz takie widziałem na obrazku w monitorze ładnie w rzeczywistości dziadostwo z najtańszej i najgorszej płyty. Już IKEA lepsze w 100% robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Ja swoje meble do kuchni zamówiłem przez internet :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Kawa nikt tu nie chce twoich linków do miernych firemek które płacą ci za wklejanie linków

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

jeśli chodzi o gotowce to chyba ikea.
Co prawda, ja wolę dopłacić trochę i mieć meble na zamówienie z normalnych materiałów i na wysokiej jakości okuciach, bo jednak robię to na lata.
A różnica cen zawsze będzie, garażowiec weźmie mniej, bo nie ma pracowników do opłaty ale terminy dłuższe i brak gwarancji. Większa firma policzy drożej ale mam chociaż gwarancję jak coś się zepsuje, wiem dokładnie z czego są robione i że przy normalnym użytkowaniu nie zepsują się po roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Super meble mają w Janas Meble, nam robili kuchnię na wymiar. Idealnie wyszła, mega pakowne mebelki, kuchnia z moich marzeń, taka prawda http://www.meblejanas.eu/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

www.sagameble -sklep.pl - meble najwyższej jakości. Sklep online. Zgłos się na maila po 10% kod rabatowy na zakupy.

www.sagameble-sklep.pl - zgłos się na maryla.parzych@wp.pl po 10% kod rabatowy na zakupy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

PS

Kod rabatowy wazny tylko do końca sierpnia.

www.sagameble-sklep.pl - zgłos się na maryla.parzych@wp.pl po 10% kod rabatowy na zakupy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

To jest super rozwiązanie jeśli szukasz gotowych mebli do kuchni https://www.mebleada.pl/sklep/meble-kuchenne.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Nie uważam, że muszą być drogie. Nie oszukujmy się, cenę często podnosi fakt, że jest wykonywana \"na wymiar\" - a produkcja takiej jest droższa, niż zakup mebli, które są produkowane seryjnie. A komponent zawsze są takie same. Dlatego ja wybrałam meble kuchenne w Mirjan24, dobrałam takie, które idealnie pasują do naszej kuchni. :)
Zainteresowanym polecam zajrzeć tutaj:
https://www.mirjan24.pl/240-meble-kuchenne

beata.lisek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

odradzam ten pseudo sklepik reklamowany nachalnie przez beatalisek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Wszystko co potrzebne można zamówić w Komforcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Mnie się bardzo dobrze sprawdzają meble kuchenne modułowe z www.mirjan24.pl/240-meble-kuchenne. Cenowo bardzo w porządku, a jakość na poziomie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Z tą solidnością to żeś sobie zażartowała. Zwykły badziew.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

W wynajmowanym mieszkaniu miałam najgorszą kuchnię świata - mała, niepraktyczna, bez blatu roboczego i brzydka, ale dzięki temu wiedziałam, czego potrzebuję i co jest dla mnie ważne w nowej kuchni. Jeśli chodzi o meble to bardzo fajne, ale tanie rozwiązania oferuje ten sklep: https://www.mirjan24.pl/240-meble-kuchenne

beata.lisek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

w ikei też są spoko meble

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Ilu mam znajomych i kto nie kupił mebli przez internet to same ****** a ceny z kosmosu
Bujać sie trole z tym badziewiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z akcesoriami kuchennymi, to zdecydowanie mogę Wam polecić sklep Boma. W ich ofercie znajdziecie przyprawniki sklep oraz wiele innych akcesoriów kuchennych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Szuflady w cokole na podłodze świat na si przechowywania np blach do pieczenia i większych rzeczy, zabudowa pod sam sufit, na pewno fronty z uchwytami by nie pracować, fronty w połysk i bo matowe są trudne do utrzymania w czystości, gniazda chowane w blacie, po 3 gniazda tuż nad blatem do podłączenia sprzętów które na stałe stoją na blacie, na pewno zmywarka obok zlewu, zlew 2 komorowy z ociekaczem, szuflady w dolnej części mebli o nośności np 30 kg. A jeśli kuchnia jest większa to kran nad płytą ( kuchenką)

Od siebie polecam również stronę:
https://uchwytymeblowe24.pl/nozki-meblowe

Możńa tutaj dostać wszystkie niezbędne akcesoria do kuchni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meble do kuchni

Nie wiem czy Bodzio o akurat dobry kierunek... Ikei też nie polecam, bo jakość coraz gorsza. Na Twoim miejscu poszłabym w kierunku czegoś na wymiar. Przy inflacji to wcale nie oznacza, że będzie droższe niż mebel który możesz mieć od ręki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org