piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lekarz rodzinny

Czy jest aktualnie jakiś lekarz rodzinny, który normalnie przyjmuje pacjenta? Bo stetoskop w domu jest ale nie bardzo wiem jak dźwięk przez telefon przesłać, zdjęcie gardła czy wysypki jakoś przejdzie ale aparatu do usg już nie posiadam i nie wiem jak zrobić zdjęcie np. powiększonych węzłów chłonnych, dźwięk kaszlu jakoś nagrać można ale odgłosy pracy jelit do oceny ich prawidłowości... - tu już moja inwencja twórcza się kończy. Jest jeszcze jakiś, który pracuje czy może na studia medyczne trzeba się wybrać - teraz pewnie zdalnie da się egzamin z anatomii zaliczyć to łatwiej będzie.
Poważnie pytam, gdzie do lekarza? Po recepte czy zwolnienie wiem gdzie dzwonić ale jak potrzeba lekarza to gdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz rodzinny

xd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz rodzinny

no właśnie tzw lekarze rodzinni czy coll center, wa ich mać, wypisywać się to kasy nie dostaną, co to za lekarze co się chorych boją WSTYD! i ...WON!

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz rodzinny

.... bo lekarz rodzinny, dla KGB i CIA ukryty pod kryptonimem lekarza \"pierwszego kontaktu\", otrzymuje forsę bez względu na rodzaj porad, obojętnie czy telefonicznie czy osobiście. Forsa leci za pacjenta zapisanego u tego lekarza.... komu w takim przypadku chciałoby się pracować? Ale w telewizji biedacy tłumaczą, że nie chcą przyjmować ze względu na ... dobro pacjentów....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lekarz rodzinny

Dobry lekarz rodzinny na pewno się przyda! Ja po prostu kocham być zdrowy i piękny!
___________________________
Licencjackie i magisterskie prace po niemiecku

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org